Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :)

posiadam pakiet prestiż HD + z końcem roku kończy mi się umowa ,gdy dzwoniłem nie dawno dopytując się o nową promocję z Tv i przedłużeniu umowy na kolejna trafiałem na panie i u nich co zapytałem o DEKODER PACE HD PVR wynajmu za O zł jak miałem w kończącej mi się teraz umowie słyszałem ze nie będę mógł skorzystać z takiej samej ulgi na nowa dzierżawę przy podpisaniu nowej umowy .......

Wtedy poczytałem wasze forum i wiele z niego wyciągnąłem dla swojej wiedzy ,dziś zadzwoniwszy ponownie do Cyfry+ odebrał pan ;) i moje wcześniejsze zapytania co dawałem paniom odnośnie dekodera od pana usłyszałem to co chciałem usłyszeć ze mogę go mieć nadal w nowej umowie przedłużającej promocyjnej z Tv za O zł :)

wniosek taki ze z facetami da się szybciej dogadać niż z płcią piękna jak przeczytałem na forum i potwierdzam to co pisali przedmówcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że został włączony Eurosport 2, dla posiadaczy pakietu Start, oraz Eurosport 2HD, którzy posiadają pakiet Start, Kompakt lub Optimum, ale nie posiadają dodatkowych opcji HD w swoich pakietach, mam na myśli HD Kompakt i HD Optimum

Faktycznie gra. Z jakiej okazji i na jaki okres? Dzięki za info!! Kurde do takich informacji to przydałby się osobny temat bo o CC i MTV grającym od października dowiedziałem się tydzień temu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

Hahaha! A ja przeczytalem to "zanim zerwiesz wynegocjuj nowa zon

Dokładnie tak zrobiłem dwa lata temu ..

Podpisałem nową a starą wypowiedziałem po otrzymaniu tej drugiej..

 

Cyfre mam 5 lat.. także wiem o czym pisze..a w sumie to mam z nimi do czynienia praktycznie od początku od analogu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ godunow

Napisz najlepiej pisemnie lub e-maila do Cyfr+ z zapytaniem, bedziemy wszyscy mieli wtedy korzyść jak dasz scana odpowiedzi z C+

Pewnośc swoich wywodów poprzyj stosownymi podstawami prawnymi, a wtedy nikt nie będzie kwestionował twoich informacji.

Mnie tez ta metoda telefoniczna bez potwierdzenia na papierze się Nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych forumowiczów ,to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość

ale do rzeczy dzisiaj dostałem aneks i zastanawiam się nad wypowiedzeniem i mam takie pytania

1 wypowiedzenie wysyłam na Sikorskiego 8

2 umowę mam na okres minimalny /kiedy będzie rozwiązana/ -wypowiedzenie wysyłam w ciągu paru dni

3 kiedy mogę podpisać nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ godunow - dzieki poczytam jutro w wolnej chwili.

Juz od kilku dni zastanawiam się nad przedłużeniem umowy przez CTA, ale oni faktycznie nawet warunków nowej pomocji nie potrafia przesłac e-mailem na moją prośbę, na stronie C+ oczywiście nie ma. Sprawdzałem w n-ce podobna promnocja warunki bezproblemowo dostepne.

U dystrybutorów tego pakietu tanszego z TV nie ma dla starych abonetów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie głupie pytanie - po uzgodnieniu szczegółów aneksu (przedłużenie umowy) i wyrażeniu zgody na nowe warunki telefonicznie Delikwent czeka na papierową wersję aneksu do podpisu i odesłania? Jeśli nie odeśle to umowa nie została zawarta i nie ma konsekwencji?

 

Pytam, bo wcześniej nie zawierałem umowy na aneks telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że został włączony Eurosport 2, dla posiadaczy pakietu Start, oraz Eurosport 2HD, którzy posiadają pakiet Start, Kompakt lub Optimum, ale nie posiadają dodatkowych opcji HD w swoich pakietach, mam na myśli HD Kompakt i HD Optimum

Faktycznie gra. Z jakiej okazji i na jaki okres? Dzięki za info!! Kurde do takich informacji to przydałby się osobny temat bo o CC i MTV grającym od października dowiedziałem się tydzień temu :(

Otwarte okna Eurosportu 2. One będą działać do końca miesiąca. Więcej tutaj:

http://media2.pl/media/85893-Eurosport-2-SD-i-HD-dla-wszystkich.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ilu prawników tyle zdań na ten sam temat, po po drugie ten temat wraca co pół roku na forum i nic z tego nie wynika, po trzecie to nie jest temat tego wątku a już w szczególności wycieczki osobiste :read::censored:

 

Proszę o powrót do spraw promocji dla obecnych Klientów :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych forumowiczów ,to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość

ale do rzeczy dzisiaj dostałem aneks i zastanawiam się nad wypowiedzeniem i mam takie pytania

1 wypowiedzenie wysyłam na Sikorskiego 8

2 umowę mam na okres minimalny /kiedy będzie rozwiązana/ -wypowiedzenie wysyłam w ciągu paru dni

3 kiedy mogę podpisać nową

nikt mi nie odpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczba+ dostajesz aneks umowy jako potwierdzenie tego co zaakceptowales podczas rozmowy telefonicznej, podczas rozmowy potwierdzasz na co sie zgadzasz rozmowa jest nagrywania. Aneks ktory dostajesz jest tylko dla ciebie nic nie podpisujesz i nie odsyłasz, umowa została zawarta przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predluzalem umowe z PrestizHD+MR+PVR, otrzymalem oferte z TV za 1 pln, abo 168,90 do tego 15 pln MR i bezplatne uzytkowanie PVR. Niestety nie ma podobno zadnej oferty na drugi tuner Sagemcom do zakupu do MR - pan na infolinii wskazal ze jak przedluzalem MR i mam rabat na wynajem PVR nie moge kupic juz drugiego Sagemcoma. Skad pojawiajace sie w postach informacje ze mozna miec drugi za 129pln? i drugie pytanie, jak podejde do jakiegos Salonu, jest szansa na zakup tego Sagemcoma? za jaka cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz jak "wynegocjowałeś nową umowę" i jaki jest sens zawierania nowej umowy, skoro dużo lepsze warunki można uzyskać przedłużając trwającą umowę?

:lol2:

W moim przypadku zdecydowanie wolę zawrzeć nową umowę na innego członka rodziny - zyskuję PEACE 500GB zamiast Philipsa 250GB. Różnica w cenie: 2 (DWA!) złote. Tak jak ktoś pisał: jeden konsultant idzie na rękę abonentowi, z drugim nic się nie da ugrać. Albo jestem d...a i nie mam zdolności negocjacyjnych. :wink: Nie o to chodzi.

 

PS. najbardziej wnerwiające jest to, że obecnie oferuje się DUŻO mniej za WIĘKSZĄ kasę.

To tak, jakbym co 2 lata przedłużał umowę na abonament "komórkowy" i za każdym razem płacił...więcej. A tak nie jest: co umowa to nowy (lepszy) telefon za grosze + jakieś darmowe minuty wchodzą oczywiście w TEJ SAMEJ cenie - od 6 lat. Dlaczego tak nie jest w C+ nie mam pojęcia. Nie oczekuję obniżki w stosunku do tego co mam, tylko bardzo podobnych (takich samych- czemu nie?) warunków.

Policzcie ile trzeba zapłacić za C+ Optimum + HBO + Filmbox, + MR + PVR + 11xHD ? Gruuubo ponad 100 zł.

Brakuje mi czegoś takiego: "proponujemy panu przedłużenie umowy za taką a taką cenę, dodatkowo np. 3 miesiace za 50%. Albo pół roku PVR free." I oni chcą zachęcić do pozostania?

Wydaje sie, że działania marketingowe i chęć pozyskania klienta powinny być takie same w każdym biznesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do jag888

Umowa kończy mi się w listopadzie. Wysłałem wypowiedzenie w październiku i na tą chwilę mam identyczną ofertę jak Ty (wcześniej miałem ofertę full+pvr+ps3 za 151 +15zł multiroom, ale jet już nieaktualna). Wydaje mi się, że ta oferta jest gorsza od poprzedniej i w związku z tym mam pytanie, czy Ty ją przyjmiesz, czy też będziesz negocjował jakąś zniżkę (jeśli w ogóle na takiej konfiguracji można jeszcze coś "ugrać")?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie miałeś wcześniej takiej dzierżawy w kontrakcie to nie ma szans.

 

Witam

Jednak nie miałeś kolego racji. Da się wynegocjować PVR lub MR do HBO Superpremium z TV. Właśnie przedłużyłem umowę na tym pakiecie z MR za 15zł (klientka z dzialu utrzymania klientów stwierdziła że nie ma absolutnie większych rabatów niż do 15zł) i PVR za 0zł. Aktualnie placę za dzierżawę PVR 20zł (dobrałem go do kontraktu pół roku temu). Generalnie cały pakiet za 137zł + 15zł MR + 1zł za TV

Dziękuję wszystkim za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz potem w aneks jak CI przyjdzie. Coś czuję, że będziesz musiał składać reklamację i dopiero wtedy ewentualnie dostaniesz PVR za 0zł. Ale może się mylę i weszły jakieś nowe promocje, chociaż nikt poza Tobą tego nie dostał. Zresztą osoby z Cyfry piszące tu na forum napisałyby jakby taka możliwość była. Sprawdź lepiej wszystko jak dostaniesz list z Cyfry.

 

P.S. Tak czy owak, gratuluje i mam nadzieję, że będę złym prorokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...