Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wonsik i jacek_m_11 - wyczuwam zawiść w waszych postach. Czyżbyście podpisali umowy na gorszych (teraz patrząc na nasze informacje) warunkach i teraz macie żal do całego świata?

Też kiedyś podpisywałem umowy (a jestem abonentem C+ od 12 lat) bez negocjacji. Ale nie płakałem nad rozlanym mlekiem. Po prostu nie wiedziałem, że można cenę negocjować.

Teraz masę ludzi pisze, że można mieć Optimum+ za 57 zł. Uważacie, że piszą to dla żartu? Przecież forum jest po to aby sobie pomagać...

 

Mylisz się,mam jedną z lepszych promo (z TV)

Wypowiedzenie już wysłałem i czekam na tą świąteczną promo z TV, a jak będszie to zobaczymy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello :) a jak mnie umowa konczy sie z koncem stycznia 2012 to kiedy mam negocjowac nowe warunki ??

Teraz mam

Optimum

hd mix za free

pvr 250 za free

multiroom 15zl razem co miesiac mam 64.90

 

Nie zalezy mi na C+ ani innych premium , chcialbym jedynie pvr 500GB, i wszystkie HD jakie teraz mam

jak liczylem na stronie gdybym wzial w przedluzeniu umowy/nowa umowa

OPTIMUM 52 zl

HD OPTIMUM 11 lub nowa cena 8

Multiroom 10 zl

PVR 500 15zl lub 0zl

to wychodzi ok 88 zl , ale tu WTEDY negocjujemy RABAT na cala UMOWE przedluzeniowa , MAM ZAMIAR dzialac o PVR za 0zl na cala umowe

 

UDA SIE ?? :)

 

dzieki za sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz
to wychodzi ok 88 zl

Za te pieniądze to tu wołaj o cały pakiet canal + i optimim HD i PVR PACE 500 Giga za zero złotych..!!!

ale generalnie chcialbym to co mam ale z zamiana dekodera , czyli chcialbym nadal zamykac sie w kwocie 65 zl

miec optimum

miec hd

miec multiroom

i miec pvr 500gb = 65 zl nawet bioraz umowe na nie wiem 19 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonujesz małe telewizory?

Nie mam takiej potrzeby,a z drugiej strony jak będzie okazja przy przedłużeniu umowy na TV to może się skuszę...

Mam jeden z trzech pokoi taki "mały" ma 7m2 to mam jaki do niego TV wstawić,42" ?

Znając nasze narodowe "postaw się a zastaw się" to sugerowałbym właśnie 42" ,ale koniecznie DWA. Mam kumpla, który w pokoju 3x5 ma 42 cale. Koszmar, no ale on MA CZTERDZIEŚCI DWA CALE! A co! ;)

Piszesz
to wychodzi ok 88 zl

Za te pieniądze to tu wołaj o cały pakiet canal + i optimim HD i PVR PACE 500 Giga za zero złotych..!!!

Za te pieniądze to mi oferują kompakt, C+ ,HBO,HD, PVR i Multiroom. Jak im powiedziałem że nie chcę HBO i multi, to rzekli, że "nie da się" bez tego. To zapytałem: to co wy macie za wybór??? HBO jest to OPCJA, którą możesz ale nie musisz mieć. A tu narzucają nam obowiązek. Grzecznie podziękowałem za 2 lata współpracy, facet się zmieszał a ja mu :macie jeszcze niecałe 3 tyg. na przedstawienie jakiejś sensownej propozycji. Adios !

 

PS coś i się widzi, że teraz chcą się odkupić za tą niesłychaną promocję z TV. Dla mądrali, którzy do dziś kręcą nosem na "telewizorowców" przypomnę, że tam oprócz tego gratisu (wychodzi 40 zł/m-c) prawie ROK były na coś zniżki, tak że wychodziło średnio 85 zeta/m-c. A teraz ten pakiet oferują za 109.Śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba żartujesz...na dł. 5 m ma drzwi i okno (przeciwległe). Czyli TV jest na szerokości 3m. odliczając 1 m (szafka, odległość od ściany i kanapę zostaje 2 m. A on ma jeszcze fotel przed kanapą (następne 70cm).

Po 15 minutach obróciłem się bokiem, a potem poprosiłem o wyłączenie. Nie dało się.

Przepraszam za OT - odpowiadam Koledze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje podpisać przedłużenie umowy z C+optimum , HD Optimum , Multiroom i PVR . Umowę wypowiedziałem , jest ważna jeszcze 10 dni. Cennikowo taki zestaw dla nowych abonentów to 107 zł + 49 aktywacja . Jaka jest minimalna kwota za jaką się udało wam się utargować taki zestaw . Kontakt z Cyfry miałem , zaproponowali 100 zł. Teraz kończę umowę z Pakiet optimum,5xHD, Canal+HD,PVR za 91,50 zł miesięcznie .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dzisiaj na infolinię. Mam umowę do końca sierpnia 2012 przedłużaną w styczniu 2011. OD listopada nie mam już zniżek i wychodzi mi za pakiet optimum HD, canal+HD, HBO HD, multiroom - 150,40 zł, PVR 500 GB za free. Chciałem ponegocjować z nimi zmniejszenie opłaty np do wysokości obecnego Superpremium. Babka powiedziała, że mam możliwość dopiero w sierpniu. No to ja jej mówię, że nie zgadzam się na nowy regulamin i mogę wypowiedzieć umowę na piśmie i za 2 dni wezmę taniej jak mi pasuje, ale nie chcę się bawić w tą całą biurokrację i ona przecież umowę nagrywa i jak mi da jakąś zniżkę to nikt się nie przyczepi. Ona dalej swoje. Nie pozostaje mi nic innego jak wysłać w poniedziałek wypowiedzenie a po wygaśnięciu umowy zawrzeć nową. Jedynie ta biurokracja będzie do załatwienia. Ugram na tym jakieś 40 zł abonamentu mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie podpiszesz umowy nowej na siebie:) powodzenia. Konsultantka poinformowala Cie prawidlowo. Znizki Ci sie nie naleza - no bo za co? skoro pewnie miales do tej pory 50% rabatu - nowy z ulicy dzis ma mniejsza znizke ale na caly okres minimalny. Ty wybrales znizke wyzsza, ale na krocej. Miej do siebie pretensje. Cala umowa za pol ceny? Takie rzeczy tylko w erze.

Odbierz pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje podpisać przedłużenie umowy z C+optimum , HD Optimum , Multiroom i PVR . Umowę wypowiedziałem , jest ważna jeszcze 10 dni. Cennikowo taki zestaw dla nowych abonentów to 107 zł + 49 aktywacja . Jaka jest minimalna kwota za jaką się udało wam się utargować taki zestaw . Kontakt z Cyfry miałem , zaproponowali 100 zł. Teraz kończę umowę z Pakiet optimum,5xHD, Canal+HD,PVR za 91,50 zł miesięcznie .

Pozdrawiam.

 

Przedłużyłem umowę tydzień temu i wziąłem dokładnie to samo co Ty wymieniłeś: C+Optimum za 57zł, HD Optimum za 11zł, Multiroom za 15zł i PVR za 15zł na 15msc; również miałem wypowiedzenie umowy w systemie wprowadzone. W sumie będę płacił 98zł/msc. To jest wszystko co się da "wysępić" Przy pakiecie C+Optimum. Mogłem mieć mniejszą opłatę za PVR (tzn 10zł ale pod warunkiem że wziąłbym multipakiet) - ale się już na to nie zdecydowałem.

 

Obecnie jestem na etapie instalacji splittera i muszę jakiś dekoder HD kupić, to będę płacił 30zł mniej na miesiąc czyli w sumie 57+11=68zł bo w trakcie umowy można bez problemu oddać dekoder PVR i wyłączyć multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...