Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wczoraj byłem w punkcie odebrać dekoder HD udało się bez pisma z Cyfry+ i chyba Cyfra szykuje jakieś nowe promocje podobnie jak N ponieważ widziałem tam telewizory 37 cali samsunga, widać że była świeża dostawa ponieważ były jeszcze zafoliowane (chyba, że potrzebują do punku). Więc ciekawe co przyniesie listopad lub być może szykują się na grudzień. A co do wcześniejszych wypowiedzi na temat uzyskania C+ Optimum za 57,- zł to da się to zrobić. Mi udało się za drugim mailem. Najpierw wysłałem im swoją propozycję oczywiście 57,- C+ Opt, standardowo odpowiedzieli mi, że C+ Opt 69,- więc zrobiłem odpowiedz kupiuj wklej poprzednie warunki i standardowy teskt, że oferta zaproponowana przez Państwa jest dla mnie za droga i jestem sklonny podpisać umowę na warunkach C+ Opt 57,-. Następnego dnia telefon i C+ Opt 57,-, Sagemcom 129,-, MR 15,-. Pozdrawiam i powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wonsik i jacek_m_11 - wyczuwam zawiść w waszych postach. Czyżbyście podpisali umowy na gorszych (teraz patrząc na nasze informacje) warunkach i teraz macie żal do całego świata?

Też kiedyś podpisywałem umowy (a jestem abonentem C+ od 12 lat) bez negocjacji. Ale nie płakałem nad rozlanym mlekiem. Po prostu nie wiedziałem, że można cenę negocjować.

Teraz masę ludzi pisze, że można mieć Optimum+ za 57 zł. Uważacie, że piszą to dla żartu? Przecież forum jest po to aby sobie pomagać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to forum to bym pewnie podpisał umowę przedłużeniową na warunkach, które by mi zaproponował pierwszy lepszy konsultant. A że kończyła mi się umowa trochę poszukałem w internecie i trafiłem tutaj. Do tej pory nie wiedziałem, że np. można wysłać maila ze swoimi propozycjami itp. Chwała ludziom, którzy się tutuaj wypowiadają ponieważ dzięki ich pomocy sporo oszczędziłem na abonamencie i życzę wszystkim aby te forum było dla nich pomocne i pozwoliło jak najwięcej zaoszczędzić. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inspektor Barnaby

 

Teraz masę ludzi pisze, że można mieć Optimum+ za 57 zł. Uważacie, że piszą to dla żartu? Przecież forum jest po to aby sobie pomagać...

 

albo utrudniać nam prace, ponieważ nie brakuje tu bajkopisarzy twierdzacych ze np dostali do c+opt za 57 i pvr za 10 PLN albo jeszcze lepiej- za free.. tylko, że nie bardzo wiem czym sie kieruja Ci ludzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inspektor Barnaby

 

Teraz masę ludzi pisze, że można mieć Optimum+ za 57 zł. Uważacie, że piszą to dla żartu? Przecież forum jest po to aby sobie pomagać...

 

albo utrudniać nam prace, ponieważ nie brakuje tu bajkopisarzy twierdzacych ze np dostali do c+opt za 57 i pvr za 10 PLN albo jeszcze lepiej- za free.. tylko, że nie bardzo wiem czym sie kieruja Ci ludzie..

 

Ja dostałem Optimum+ za 57pln i prv za FREE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na Prestiżowy HD + z multiromem i w dzierżawie Pace HD 500 płace do końca umowy tj do końca lutego 2012 około 145 zł miesiącznie. 27października wysłałem pismo o nie przedłużeniu umowy i do dzisiaj cisza. Jedno co zauważyłem to po wejściu na swoje konto w zakładce "Oferty specjalne" komunikat : "Obecnie nie mamy dla ciebie oferty specjalnej" a wcześniej była możliwość dobrania pakietu XXL i Hustler HD.

darekbaj@ wydaje mi się że chyba za wcześnie żeby spodziewać się jakiegoś telefonu. Jestem w dokladnie takiej samej sytuacji jak ty ale jeszcze z wypowiedzeniem się wszczymalem narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na Prestiżowy HD + z multiromem i w dzierżawie Pace HD 500 płace do końca umowy tj do końca lutego 2012 około 145 zł miesiącznie. 27października wysłałem pismo o nie przedłużeniu umowy i do dzisiaj cisza. Jedno co zauważyłem to po wejściu na swoje konto w zakładce "Oferty specjalne" komunikat : "Obecnie nie mamy dla ciebie oferty specjalnej" a wcześniej była możliwość dobrania pakietu XXL i Hustler HD.

Jak masz zarejestrowane wypowiedzenie to nie masz ofert specjalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...