Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na początku chciałem się przywitać, bo jestem na forum nowy.

 

Przeglądałem je trochę, ale nie znalazłem do końca tego, czego szukam. Mojemu tacie kończy się we wrześniu umowa na C+. Do tej pory płacił 29.90zł. Umowę miał na 18 miesięcy. Ostatnio przyszło mu pisnmo wraz z przekazem pieniężnym na 46zł. Wynika z tego, że skonczyła się promocja i zaproponowali taką cenę. Moje pytanie brzmi, co mogę wynegocjować. Ten pakiet, który posiada tata jest wystarczający, i tak leci przez większość czasu TVN24.

 

Czy ktoś miał podobną sytuację, co mogę wynegocjować. Gdybym chciał ew. dołożyć pakiet telewizji HD to ile by go to kosztowało?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam negocjacje e-mailem. Zawsze odpisują, ale czasem czekasz na odpowiedź kilka godzin :/. Wystarczy wspomnieć o chęci rezygnacji i już inna rozmowa. ja jestem zadowolony bo 57zł za optimum z C+ to dobra cena. Przedłużałem umowę telefonicznie czego nigdy nie robiłem bo wolę przeczytać, ale Pani poinformowała że w trakcie czytania aneksu mogę przerwać i pytać czego nie rozumiem. Na wszelki wypadek poprosiłem na końcu o powtórzenie kluczowych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na początku chciałem się przywitać, bo jestem na forum nowy.

 

Przeglądałem je trochę, ale nie znalazłem do końca tego, czego szukam. Mojemu tacie kończy się we wrześniu umowa na C+. Do tej pory płacił 29.90zł. Umowę miał na 18 miesięcy. Ostatnio przyszło mu pisnmo wraz z przekazem pieniężnym na 46zł. Wynika z tego, że skonczyła się promocja i zaproponowali taką cenę. Moje pytanie brzmi, co mogę wynegocjować. Ten pakiet, który posiada tata jest wystarczający, i tak leci przez większość czasu TVN24.

 

Czy ktoś miał podobną sytuację, co mogę wynegocjować. Gdybym chciał ew. dołożyć pakiet telewizji HD to ile by go to kosztowało?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

38 zł (+ 11 zł pakiet HD). Jak interesuje Go głównie TVN 24, to lepiej kupić sobie Telewizje Na Kartę. Wyjdzie wtedy od 10 do 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie moja umowa konczy sie 30 listopada.

mam prestiz hd i place 119 pln i zaczynam powoli negocjacje mailowe

poczatki sa trudne bo proponuja mi Optimum z jakimis dodatkowymi opcjami co koniec koncow wychodzi drozej niz mam teraz a programow bede mial mniej.

 

Teraz pytanie czy ktos byl w takiej sytuacji? co jestem w stanie od nich wynegocjowac?(nie interesuje mnie zaden dekoder od nich ani multiroom tylko karta nic wiecej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadna rewelacja.

Czyli wyjdzie optimum + opcja hd + multi 108 pln

 

Ja zdecydowanie bede optowal za tymi programami co mam za 99 pln myslicie ze jest szansa opuszczenia oplaty abonamentowej o 20 pln?

To nie rewelacja? Teraz płacisz 119 i cena 108 zł nie jest dobra? To ile chciałbyś zapłacić za Prestiż?

 

Dodam tylko, żeby nie było nieporozumień, że przy Canal+ Optimum za 57 zł nie można od razu przy przedłużeniu dobrać opcji muliti za 40 zł, ale można to zrobić po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż po zakończniu tej nowej umowy pewnie będzie chciał kolejnej obniżki o 20-30zł :jupi: , aż dojdzie do tego , że zażąda full pakietu za 1zł. :lol2:

Tak na poważnie oczywiście trzeba się targować a nóż widelec się uda. Tylko trzeba pamiętać, że jest pewna granica gdzie niżej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nikt z użytkowników forum nie gustuje w niższych pakietach. Chodzi mi o pakiet Kompakt. Jutro wysyłam wypowiedzenie, które będzie skutkować rozwiązaniem umowy, która była przedłużona na okres 18 miesięcy na następujących warunkach: 30% taniej Pakiet dawny Podstawowy, opcja 5xHD a także dekoder Pace HD za darmo, wszystko to na cały okres trwania umowy. Chciałbym otrzymać możliwie najtańszą ofertę tj. do 35 zł. Co mogę osiągnąć? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cena 108 pln po 18 miesiacach placenia 119.90 jest Rewelacyjna?

 

Ja mysle ze dojdziemy do porozumienia, spokojnie powolutku mamy czas

 

a ze umowa konczy sie 30 listopada, a grudzien jest miesiacem najlepszych ofert i promocji wiec cos znajde dla siebie

 

pozdrawiam

Tobie się wydaje, że teraz z każdą nową umową będziesz dostawał niższą cenę? Żebyś się nie zdziwił. Możesz się też zdziwić grudniowymi cenami, bo jak pokazuje doświadczenie, promocje przedświąteczne wcale nie muszą być lepsze od tych z połowy roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, proponuję Panu przedłużenie Umowy na 15 miesięczny Okres Minimalny na następujących warunkach:

 

- pakiet CANAL+ Optimum w cenie 57 zł miesięcznie (przez 15 pełnych miesięcy),

- opcja HBO HD w cenie 27 zł miesięcznie,

- opcja Cinemax HD w cenie 10 zł miesięcznie,

- opcja HD Optimum w cenie 11 zł miesięcznie.

 

Ww. oferta jest dostępna do odwołania.

 

 

to jest ich ostatnia propozycja

105 pln

to jeszcze 5 pln zostalo do utargowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, umowa mi się kończy pod koniec listopada i chciałbym przedłużyć na pakiet Komfort, CANAL+ i jakiś dekoder. Jakiej propozycji mogę się spodziewać? Myślę, że w okresie przedświątecznym będą jakieś korzystne oferty. Jeszcze jedno, umowę muszę wypowiedzieć maksymalnie 30 dni przed końcem tak?

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na ile miesięcy przed końcem umowy można ją przedłużyć? Byłem przekonany że na 3 ale po mailu dostałem odpowiedz że proszę sie skontaktować w październiku a umowę mam do końca listopada. I jeszcze jedno. Teraz mam Prestiż HD+ płacę 109 zł chciałbym Canal + Optimum za 57 zł + 11 za HD da się jeszcze wycisnąć pvr na wynajem za 0 zł czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVR za 0 zł nie wyciśniesz za nic. Moja umowa kończyła się też w listopadzie, a już przedłużyłem na takich warunkach:

- pakiet CANAL+ HBO Super Premium w cenie 99 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy),

- dzierżawa dekodera HD PVR w cenie 10 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy).

Pakiety te odbieram już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...