Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, tylko aby wypozyczyc PVR to musze jakos zdobyc multiroom na dwie karty. Tylko ze w obu punktach sprzedazy strasza mnie oplata 35zl miesiecznie.

 

A z tym wypozyczeniem PVR Pan na infolini mowil ze bede mial to wypozyczynienie PVR za 15zl miesiecznie... ale nie ma tego napisanego na aneksie, wiec jak to rozegrac i jak zdoyc te multiroomy? Dzwonic na infolinie czy isc normalnie do punktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena promocyjna Multiroomu jest zawsze przy podpisywanej umowie. I tak:

 

1. Dla nowych abonentów - 10zł./m-c

2. Dla obecnych - 15zł./m-c - i tutaj niestety wielu wyraża swoje rozczarowanie

3. Dla abonentów, którzy dobierają to w ciągu roku od podpisania umowy - 35zł./m-c, po roku 15zł./m-c

 

W sprawie PVRa - w punkcie Ci go wydadzą i usłyszysz koszt 20zł./m-c - jeśli masz na kontrakcie coś inaczej to już Twoja sprawa.

 

Tylko nie kumam po co zdawałeś PVRa, skoro go miałeś, przecież do drugiej karty mogłeś dokupić dekoder Sagem HD za 149zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Dla obecnych - 15zł./m-c - i tutaj niestety wielu wyraża swoje rozczarowanie

3. Dla abonentów, którzy dobierają to w ciągu roku od podpisania umowy - 35zł./m-c, po roku 15zł./m-c

Ci którzy przedłuzyli umowę łapią się na punkt 2 czy 3 ?

 

Przy okazji mam jeszcze takie pytanie. Przedłuzyłem umowę ale muszę zdać 2 karty (dostanę jedną). Czy jeśli zrobię to dziś to ta nowa karta będzie działać natychmiast czy dopiero od 1 sierpnia (poprzednia umowę miałem do końca lipca)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy po takowej Ofercie ktora podpisałem na przejscie z innej TV 23 miechy ( 3 miechy za free, umowa podpisana w maju tego roku , kupiony Dekoder SAGEMCOM HD , opcja KOMPACT Z C+) , to czy byłaby mozliwosc np. po roku czasu zaskarbic sobie opcję Mooltiroom za 10 zł lub 15 zł miesiecznie oraz zakupic od nich DEKODER SD za bodajże 49 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 64,90 za canal+Optimum, MR, PVR, 5HD i Filmboxy umowa do końca czerwca a zaśpiewali mi 64 za C+Opt, 15MR, 15PVR, 11 HD razem 105 zł na 19 miesięcy na moją sugestię, że nowi mają to samo przy umowie 26 miesięcznej przez telefon za 101 zł konsultant z rozbrajającą szczerością przyznał że to prawda ale to jest najlepsza oferta jaką może mi złożyć...

Wcześniej sam dzwoniłem, to była taka sama propozycja z tym że jeszcze dochodziła jakaś opłata za wznowienie umowy w sumie za lipiec zapłaciłbym 194 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 64,90 za canal+Optimum, MR, PVR, 5HD i Filmboxy umowa do końca czerwca a zaśpiewali mi 64 za C+Opt, 15MR, 15PVR, 11 HD razem 105 zł na 19 miesięcy na moją sugestię, że nowi mają to samo przy umowie 26 miesięcznej przez telefon za 101 zł konsultant z rozbrajającą szczerością przyznał że to prawda ale to jest najlepsza oferta jaką może mi złożyć...

Wcześniej sam dzwoniłem, to była taka sama propozycja z tym że jeszcze dochodziła jakaś opłata za wznowienie umowy w sumie za lipiec zapłaciłbym 194 zł.

właśnie trzeba uważać na ten wałek od cyfry w sprawie wznawiania umowy bo liczą sobie za to co się miało dotychczas a nie oglądało prawie cały lipiec i dlatego może wyjść prawie dwie stówki za nic, jak zadzwonił kosultant to powiedziałem mu aby obliczył te opłaty i dopiero wtedy zadzwonił na to bezczelny konsultant odparł że mam do zdania dekoder i kartę wyjątkowy oszust i [beep]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku 2011r kończy mi się umowa z Cyfrą +

Aktualnie co miałem to zniżka z pakietu Optimum do 44.90zł i dekoder za 1gr ( SAGEM SD).

Chciałbym powalczyć o Canal+Optimum.

Czytałem gdzieś że można dostać za 56zł albo za 64zł, wolałbym za te 56 ew. 57zł.

Jak myślicie w jakiej cenie dostanę ten pakiet po negocjacjach z konsultantem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder zdałem PVR bo aby kupić dekoder musiałem zdać. W dwoch punktach cyfry tak mi mowili i przez telefon takze, ze musze zdac dekoder i wtedy kupie drugi, bo jednoczesnie nie moge miec dwoch promocji, a po dwoch dniach mam przyjsc do punktu i wynajac dekoder bedzie za 15zl.

 

A co do multiroomu to skoro moja umowa trwala 18 miesiecy teraz ja przedluzylem na kolejne 15 miesiecy, to jak to wyglada? zalicza mi to wszytsko i dostaje odrazu multiroom od reki za 15zl? cz jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku 2011r kończy mi się umowa z Cyfrą +

Jeżeli 31 października się kończy to do rozmów można przystąpić najwcześniej 1 sierpnia

Sprawdź jak ich propozycja ma się do tej dla obecnych abonentów, śledź wątek na bieżąco, ewentualnie postrasz wypowiedzeniem. Ja bym na Twoim miejscu wysłał wypowiedzenie i czekał, jeśli nie dostaniesz do 31 października satysfakcjonującej oferty przedłużeniowej to w połowie listopada zaczną się pewnie już świąteczne promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź Cyfry na moją propozycję:

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 64 zł (standardowa opłata 99 zł),

 

- opcja HD Optimum za 11 zł,

 

- dzierżawa zestawu Multiroom za 15 zł,

 

- możliwość zakupu dekodera HD za 129 zł.

 

Okres Minimalny Umowy wynosi 15 miesięcy.

To z maila bo dostałem jeszcze sms że kończy mi się umowa i mam zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Dla obecnych - 15zł./m-c - i tutaj niestety wielu wyraża swoje rozczarowanie

3. Dla abonentów, którzy dobierają to w ciągu roku od podpisania umowy - 35zł./m-c, po roku 15zł./m-c

Ci którzy przedłuzyli umowę łapią się na punkt 2 czy 3 ?

 

Przy okazji mam jeszcze takie pytanie. Przedłuzyłem umowę ale muszę zdać 2 karty (dostanę jedną). Czy jeśli zrobię to dziś to ta nowa karta będzie działać natychmiast czy dopiero od 1 sierpnia (poprzednia umowę miałem do końca lipca)?

Oczywiście punkt 2.

 

Wymiana, zdanie modułów i odebranie karty - abonent musi opuścić Punkt Obsługi z aktywną kartą - u nas nigdy nie było inaczej. Zawsze aktywujemy. Ale wartym uwagi jest fakt, że max. czas aktywacji jest do 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku 2011r kończy mi się umowa z Cyfrą +

Jeżeli 31 października się kończy to do rozmów można przystąpić najwcześniej 1 sierpnia

Sprawdź jak ich propozycja ma się do tej dla obecnych abonentów, śledź wątek na bieżąco, ewentualnie postrasz wypowiedzeniem. Ja bym na Twoim miejscu wysłał wypowiedzenie i czekał, jeśli nie dostaniesz do 31 października satysfakcjonującej oferty przedłużeniowej to w połowie listopada zaczną się pewnie już świąteczne promocje

 

Umowa kończy mi się dokładnie 11 października, jak myślisz żeby była "satysfakcjonująca oferta przedłuzeniowa" to powinienem dostać np. Canal+Optimum za 57zł ?.

Mam jeszcze pytanie, czy uda się wytargować Pace PVR HD za 10zł, lub 100% rabatu ?

I czy można utargować kanał HD czy jest stała cena 11zł ?

P.S Jeśli umowa kończy się 11 października, to kiedy wysyłać wypowiedzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Konsultanci:

 

Oczekuje konkretnej odpowiedzi na to pytanie bo dwa punkty cyfry sprzedazy w miescie mowia mi ze bede placil 35zł.

 

POdczas umowy mojej , ktora trwala 18 miesiecy nieprzerwalnie mialem multiroom. Podpisalem aneks do umowy od 1 sipernia na kolejne 15 miesiecy z multiroomem. ALe mialem ten stary multiroom co trzeba co 6 godz. ladowac, wiec wczoraj poszedlem do punktu cyfry i z niego zrezygnowalem. I teraz moje pytanie. Czy jesli pojde 1 sierpnia do punktu cyfry wziac nowy multiroom na moj aneks ktory zaczyna sie od 1 sierpnia to ile bede za niego placil?

 

 

I czy moge do tej umowy wynajac dekoder PVR skoro w domu mam kupiony przy ankesie dekoder hd za 129zl. a drugi na wlasnosc mam stary sd dekoder.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku 2011r kończy mi się umowa z Cyfrą +

Jeżeli 31 października się kończy to do rozmów można przystąpić najwcześniej 1 sierpnia

Sprawdź jak ich propozycja ma się do tej dla obecnych abonentów, śledź wątek na bieżąco, ewentualnie postrasz wypowiedzeniem. Ja bym na Twoim miejscu wysłał wypowiedzenie i czekał, jeśli nie dostaniesz do 31 października satysfakcjonującej oferty przedłużeniowej to w połowie listopada zaczną się pewnie już świąteczne promocje

 

Umowa kończy mi się dokładnie 11 października, jak myślisz żeby była "satysfakcjonująca oferta przedłuzeniowa" to powinienem dostać np. Canal+Optimum za 57zł ?.

Mam jeszcze pytanie, czy uda się wytargować Pace PVR HD za 10zł, lub 100% rabatu ?

I czy można utargować kanał HD czy jest stała cena 11zł ?

P.S Jeśli umowa kończy się 11 października, to kiedy wysyłać wypowiedzenie ?

Umowa na pewno nie kończy Ci się 11-tego, umowy zawsze trwają do końca miesiąca. Jeśli zawarłeś umowę jedenastego dnia miesiąca, to do końca tego miesiąca miałeś abonament gratis, a umowa biegła od początku następnego miesiąca. Tak więc masz umowę do końca października. Umowę wypowiadasz do końca miesiąca poprzedzającego ostatni miesiąc umowy.

A co do cen, mamy lipiec, skąd mamy widzieć jaki ceny na przedłużenie będą dawali w październiku? Poczekaj, złóż wypowiedzenie i za jakieś dwa miesiące pytaj o ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colsman123, czy ja na prawdę tak niejasno piszę, że pytasz jeszcze raz? Tak, WE WRZEŚNIU!!!

Możesz próbować negocjować w sierpniu, tylko po co? Lepiej niż teraz masz, raczej nie dostaniesz. A zwykle łatwiej dostać lepszą cenę, bliżej końca umowy.

 

Jaka jest różnica cenowa między opcją canal + sd a hd?

 

W tej chwili nie weźmiesz już w abonamencie samego Canal+ SD, nie ma rozróżnienia na SD i HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie weźmiesz już w abonamencie samego Canal+ SD, nie ma rozróżnienia na SD i HD

 

Tia, miałem syf-rę przez 3 lata, umowa przedłużona przy okazji świąteczej oferty w 2009, dekoder SD - wtedy jeszcze było rozróżnienie na SD i HD. Ostatnio zanim zdałem kartę wrzuciłem ją do Ferdka i okazało się że kanały HD są zakodowane...Czyli jeśli się kupiło gdy rozróżnienia nie ma to się ma wszystko a jak się kupiło za starych czasów to się ma tylko SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...