Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HD MIX to jest nowa opcja, wiec to oczywiste, że nie dają jej gratis. Będą chcieli wyciagnąć z tego jak najwięcej kasy, a później zaczną ja dodawać gratis do pakietów. Z innymi opcjami też tak było, wiec nie widzę powodów aby tym razem miało byc inaczej.

 

Tak nowa oferta ze az smiech na sali, konkurencja ma te kanaly od dawna, chyba pomijajac fox life hd bo dopiero wystartowalo niedawno. Ale reszta to bez zartow, to kurcze takie minimum przyzwoitosci a oni to traktuja jak jakies PREMIUM i sobie krzycza jakies chore stawki. NIe chca dac , niech spadaja, nie bede za takie przecietne kanaly doplacac. Nie wspominajac ze daleko im do kanalow HD z prawdziwego zdarzenia i mowienie o nich jako HD to takie grzecznosciowe okreslnie. Te kanaly powinny byc totalnie gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem niedawno nową umowę, na pakiet prestiżowy + - rabat 30 %, z opcjami HD, pacem gratis na 13 miesięcy za 105 złotych. Po pierwszym czerwca wyłączyli mi NG Wild i Filmbox HD, pozostałe kanały HD działają. Wcześniej korzystałem z komfortowego, canal + i orange sport, za ten pakiet zaproponowali mi 74,80. Zdecydowałem się na wyższy, na razie nie żałuję.

Rozmawiałem z nimi kilka razy, wysłałem pismo z wypowiedzeniem umowy, za każdym razem powiedzieli mi, że nic lepszego nie dostanę. Patrząc na posty powyżej, chyba rzeczywiście nic więcej nie są w stanie zaproponować. Ale z drugiej strony patrząc na ceny pakietów, to chyba całkiem niezła oferta jak na połowę roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc nie trzeba miec SD do HD, jest to niezalezne.

 

W przypadku HDmix 5xHD i 2xES faktycznie tak jest, ale innych HD bez SD nie da się dołączyć.

Mi do komfortowego nie chcieli dac Hdmixa, ale z tego co pisza tu na forum nie ma opcji by go dostac do czegokolwiek gratis.

 

Dziś pojawiła się nowa promocja, do komfortowego za 49.90 na 18mc, HDmix gratis na 18mc. Gratis jest też PVR.

 

@Mścisław i wszyscy:

czyli generalnie do ceny, która widoczna jest na stronie, jeśli pójdę do dystrybutora, mogę liczyć na 30% rabatu na kanały HD?

 

U dystrybutora możesz raczej dostać tylko to co na stronie, ale skoro to Twój znajomy to może jego zapytaj. Ogolnie raczej lepsze oferty sa na telefon.

 

... nawet jak mi sie będzie kończyła umowa w marcu, to bedę mógł ją podpisać w grudniu, ponieważ nie raz już tak podpisywaliście, odparł - "no niby tak" ;)

 

Jeżeli w marcu to tak, ale jak przedłużysz teraz to 13mc wypadnie Ci w czerwcu i wtedy w grudniu nie bedziesz mógł skorzystać z promocji, dlatego lepiej wziąć na 18mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do komfortowego nie chcieli dac Hdmixa, ale z tego co pisza tu na forum nie ma opcji by go dostac do czegokolwiek gratis.

 

Dziś pojawiła się nowa promocja, do komfortowego za 49.90 na 18mc, HDmix gratis na 18mc. Gratis jest też PVR.

 

No to jest prawie to co by mnie sklonilo do zostania....... zanim wyslalem wypowiedzenie i sie "rozejrzalem". Spodobala mi sie perpektywa disocovery hd / tvp hd/ tvn hd. Szkoda ze sie tak wolno ucza w tej cyfrze. Musieliby by chyba dorzucic hbo na caly okres umowy by mnie teraz przekonac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD MIX to jest nowa opcja, wiec to oczywiste, że nie dają jej gratis. Będą chcieli wyciagnąć z tego jak najwięcej kasy, a później zaczną ja dodawać gratis do pakietów. Z innymi opcjami też tak było, wiec nie widzę powodów aby tym razem miało byc inaczej.

 

Tak nowa oferta ze az smiech na sali, konkurencja ma te kanaly od dawna, chyba pomijajac fox life hd bo dopiero wystartowalo niedawno. Ale reszta to bez zartow, to kurcze takie minimum przyzwoitosci a oni to traktuja jak jakies PREMIUM i sobie krzycza jakies chore stawki. NIe chca dac , niech spadaja, nie bede za takie przecietne kanaly doplacac. Nie wspominajac ze daleko im do kanalow HD z prawdziwego zdarzenia i mowienie o nich jako HD to takie grzecznosciowe okreslnie. Te kanaly powinny byc totalnie gratis.

A ktoś Ci każe Ci to brać? Należysz do tych, którzy muszą mieć wszystko? Spokojnie, nie napinaj sie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba promocje poszly na spacerek ..

mi zaproponowano Komfort+HBO za 65zl bez HD i PVR tylko na 6 mcy potem 20zl bez zadnych opcji HD no i umowa na 18mcy

 

zadzwonie pozniej poptam ponownie .. bo moze sie skusze na prestiz za 105zl + HD PVR free:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś Ci każe Ci to brać? Należysz do tych, którzy muszą mieć wszystko? Spokojnie, nie napinaj sie tak.

 

Wiesz nie chcie ci wytykac obludy, ale wiesz wypowiadasz sie w temacie ktorego sednem jest, BY DOSTAC JAK NAJWIECEJ ZA JAK NAJMNIEJ. Nie bardzo rozumiem przytyk. Wkoncu tym moim oczekiwaniom daleko do ofert ktora sie ktos pochwalil, ze ma komfort, hbo, canal, pvr, hd za 50zl i wytyrgowal to w swiatecznym okresie. Wiec to ze nie ma swiat, nie moge oczekiwac chocby polowy tego? I napomknac ze szkoda ze oferta i tak jest uboga? Wiec moze przez przesady! Bo do tego co chce miec wszystko to raczej daleko z oczekiwanimi ktore przedstawilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie pokusilem .. mimo ze na poczatku proponowano mi Prestiz HD+ z PVR na 6 mcy za 119zl ... jak im powiedzialem ze sa inne oferty a wiem bo 'znajomi' z forum skorystali dano mi Prestiz HD+ z PVR za free do konca grudnia 2011 za 118/mc

 

i am zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kłamiesz, może to ktoś Ciebie oszukał.

Szlag mnie trafia gdy czytam takich wszystkowiedzących mądrali jak ty. Co tam, że wiem ile płacę, co tam, że rachunek na papierze i zakładka w ICA to potwierdza, Ty wiesz lepiej i koniec. Powiedz jeszcze, że mam płacić tyle ile ty mi karzesz a nie tyle ile jest na fakturze. Opanuj sie chłopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

dla usystematyzowania, bo sie troszke pogubilem.

Ide za 2 godzinki do dystrubutora. Czy zgodzic sie na przedluzenie umowy na czas nieograniczony o 18 miesiecy:

Podstawowy+ i C+ 59,80zł

Animal Planet HD +5,00zł

Mezzo +4,00zł

Razem: 68,80zł

 

do tego

Pace PVR HD 0zł przez 6mies, następnie 20zł/mies

 

Oferta dokładnie taka jak na stronie - co powinienem znegocjować jeszcze ?

 

qlex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qlex zadzwoń na utrzymanie klienta. Myślę, że tam dostaniesz lepszą ofertę.

Ja wziąłem Komfortowy+ i HD MIX i PVR HD za 49,90 na 18 miesięcy.

 

Jak chcesz dolożysz do tego co mi zaproponowali, Canal+ nawet za 29,9 i masz za 79,8 znacznie więcej kanałów. A tak masz 68,8 przez pierwsze 6 miesięcy, ale przez 12 płacisz 88,8.

 

Sumując (68,8 x 6) + (88,8 x12)=1478,4 lub 79,8 x 18=1436,4 - ale to Ty wybierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue_voyager, nie podniecaj się tak. Może zacznijmy od tego kiedy przedłużałeś umowę, kiedy dostałeś tą promocję. A może ktoś niezgodnie z regulaminem połączył dwie promocje.

 

Nie podniecam się, po prostu mnie wkurzyłeś. I w tej sytuacji nie widzę powodów abym miał Ci pisać cokolwiek o mojej umowie. Nie Twoja sprawa. Innym chetnie pomogę, ale z Tobą dyskutował nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r2r: 68,80zł to stała cena za 18 miesięcy (a nie 6). Pace jest płatny za 12 miesięcy po 20zł

 

Sumując, po 18 miesiącach zapłacę 18*68,80 + 12*20 = 1478,40 zł

 

Czy coś pomyliłem ?

 

Nie, nie pomyliłeś, wyszło nam tak samo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

dla usystematyzowania, bo sie troszke pogubilem.

Ide za 2 godzinki do dystrubutora. Czy zgodzic sie na przedluzenie umowy na czas nieograniczony o 18 miesiecy:

Podstawowy+ i C+ 59,80zł

Animal Planet HD +5,00zł

Mezzo +4,00zł

Razem: 68,80zł

 

do tego

Pace PVR HD 0zł przez 6mies, następnie 20zł/mies

 

Oferta dokładnie taka jak na stronie - co powinienem znegocjować jeszcze ?

 

qlex

 

Oferta bardzo słaba. Więcej uda ci się wytargować jak przedłużysz umowę telefonicznie. Poczytaj ostatnie 10 stron tego wątku to będziesz wiedział co możesz uzyskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...