Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pac, zlituj się. Ja pisałem o obecnej ofercie dla przedłużających i w niej, przedłużając w punkcie cyfry na pełnym pakiecie można dostać ten dekoder za 99zł. To że za 49zł przy jakiejś okazyjnej promocji mozna było dostać to zupełnie inna para kaloszy.

 

axyt, sorry, ale chyba kawa przestała działać. Chcesz by cyfra oferowała pakiet canal+optimum za 34zł? Zostawię to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 2 lipca napisali coś takiego, po tym jak 30.06 wysłałem maila z zapytaniem czy jest możliwośc za C+Kompakt za 43 złocisze

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na zgłoszenie, uprzejmie informuję, że Umowa została rozwiązana 1 lipca 2011 roku.

 

Przedstawienie oferty promocyjnej będzie możliwe po wznowieniu Umowy. W tym celu proszę przesłać pisemny wniosek wraz z dowodem wpłaty faksem pod numer 22 310 45 44 lub jako załącznik do wiadomości e-mail w formacie PDF, JPG, TIFF bądź pod adres do korespondencji:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

We wniosku proszę umieścić:

 

- nr Abonenta,

- dane osobowe,

- nr karty,

- informacje o chęci kontynuowania Umowy,

- czytelny odręczny podpis.

 

Ww. pismo zostanie przekazane do rozpatrzenia w celu wznowienia Umowy.

 

Jeżeli nie jest Pan zainteresowany wznowieniem Umowy proszę o udanie się do dystrybutora w przeciągu 30 dni od daty rozwiązania Umowy w celu zwrotu sprzętu (karty i dekodera). Lista autoryzowanych przedstawicieli zamieszczona jest na stronie internetowej z dopiskiem ?WYMIANA SPRZĘTU?:

 

I teraz pytanie: Jeśli bym chciał wznowić umowę to jaką kwotę mam zapłacić, żeby mi przedstawili ofertę przedłużeniową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ceny standardowe to pakiet Canal+optimum kosztuje na dzień dzisiejszy 99 zł. taką cenę beż żadnych rabatów podała mi konsultantka. Jest to cena po upływie okresu minimalnego bez żadnych zniżek. Czyli, 78 zł dla nowych klientów to już cena z rabatem, tak samo jak 57 dla przedłużających. Dlatego nie wchodząc w szczegóły czy dany pakiet jest wart tyle ile kosztuje, to obecne ceny są cenami promocyjnymi, prawie 50% zniżki ( 57zł ) to dobra oferta. Urodzinowych cen już nie będzie pewnie nigdy, musi to do co niektórych ludzi jeszcze dotrzeć jak widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak co roku zagladam do tego tematu i przygotowuje sie do negocjacji

Umowa do pazdziernika 2011r

 

Pakiet ktory juz nie istnieje : - Optimum HD+ (nowy pakiet, oferta jak w Optimum, dodatkowo 9 kanałów HD oraz rodzina kanałów Canal+, w tym 2 w HD), w cenie 114,90 zł na ten pakiet 30% rabatu

 

Czyli moj rachunek : 80zl (pakiet) ; multiroom 15zl ; pvr hd 0zl

 

To co mnie interesuje :

- krotka umowa

- niska cena pakietu w/w ew. z kanalami HBO ?

 

Jak zwykle za wszystkie sugestie dziekuje i podstawowe pytanie wysylac wypowiedzenie czy dzwonic i negocjowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak co roku zagladam do tego tematu i przygotowuje sie do negocjacji

Umowa do pazdziernika 2011r

 

Pakiet ktory juz nie istnieje : - Optimum HD+ (nowy pakiet, oferta jak w Optimum, dodatkowo 9 kanałów HD oraz rodzina kanałów Canal+, w tym 2 w HD), w cenie 114,90 zł na ten pakiet 30% rabatu

 

Czyli moj rachunek : 80zl (pakiet) ; multiroom 15zl ; pvr hd 0zl

 

To co mnie interesuje :

- krotka umowa

- niska cena pakietu w/w ew. z kanalami HBO ?

 

Jak zwykle za wszystkie sugestie dziekuje i podstawowe pytanie wysylac wypowiedzenie czy dzwonic i negocjowac ?

 

Odczekaj jeszcze okres wakacji, a potem zacznij od napisania i wysłania "wypowiedzenia", bo dzięki temu ugrasz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli Umowa wygasła mi 30 czerwca jest możliwość wznowienia jej na następujących warunkach?

Umowa na czas nieokreślony, canal+Optimum 99 zł., Multiroom 15, pakiet HD 11, wymiana pvr na sagemcoma za dopłatą?

Mnie by coś takiego interesowało przeczekałbym do Świąt, wysłałbym wypowiedzenie do końca sierpnia a umowa zostałaby rozwiązana 30 listopada, wtedy kiedy będą już świąteczne promocje. Gdyby nie piłka i rodzinka to mógłbym wogóle nie oglądać tv i poczekać bez umowy. Czyli można wysłać im taką propozycję i czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odczekaj jeszcze okres wakacji, a potem zacznij od napisania i wysłania "wypowiedzenia", bo dzięki temu ugrasz więcej.

 

To akurat już nie działa jak dawniej - lepiej dobrze negocjować, sporo osób zostało z wypowiedzeniem bo operator stał na stanowisku że nie ma co proponować dobrych warunków takiemu klientowi. Wcześniej owszem to zwykle działało - teraz .. poczytaj trochę wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dino.Zdaje się, że naliczyłeś 125! Gdzie tu atrakcje?? Jeśli można bez problemu mieć:

Optimum 52, MR 10, HD 11, umowa 23 m-ce w tym pakiet do 4 miiesięcy gratis) . Opcje Canal+ 30, a HBO za 27. W zł.

Na Twym miejscu: teraz kupiłbym goły Optimum, w sierpniu do tego kanały HD i Canal+. A tuner najtańszy od operatora SD i postarać się o własny HD. I na pewno nie Sagemcom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że cwana Cyferka chce otrzymać całą kwotę abonamentu za lipiec, żeby móc rozpocząć nową umowę na warunkach promocyjnych od sierpnia :/

 

W moim przypadku umowa wygasła zgodnie z wypowiedzeniem z końcem czerwca. Po moim dzisiejszym telefonie bez problemu dostałem propozycję, której nie mogłem dostać w czerwcu, tzn C+Kompakt za 43 + Sagemcom na własność za 129zł. Już się cieszyłem jak spadła na mnie wiadomość o konieczności zapłaty abonamentu za lipiec bez promocji, czyli 129 zł !!! Nie ma możliwości rozpoczęcia umowy ani od 1 lipca, ani od 5 lipca, tylko od 1 sierpnia i koniec. Co więcej, jak zadzwonię do nich powiedzmy ostatniego dnia lipca z prośbą o umowę od sierpnia, to ostatni dzień lipcowego abonamentu również będzie kosztował 129zł.

 

Johny, what the f?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się cieszyłem jak spadła na mnie wiadomość o konieczności zapłaty abonamentu za lipiec bez promocji, czyli 129 zł !!! Nie ma możliwości rozpoczęcia umowy ani od 1 lipca, ani od 5 lipca, tylko od 1 sierpnia i koniec.

Nie tak się bawić nie będziemy. Tego świata jest pół świata. Jutro idę po cyfrowy polsat za 39,9 na 29 miesięcy z tego 3 miesiące free i oprócz tego myśle co drugi miesiąc brać hbo za 25 zł i do tego pvr za 5 zł/miesiąc. Tak licząc promocje i hbo co drugi miesiąc to wyjdzie ok. 53 zł/miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bat

Ja wiem, tylko chodzi mi o to żeby rozwiązać umowę w listopadzie, a tymi świątecznymi promocjami które zapewne będą zniwelowałbym tę różnicę, która musiałbym płacić do listopada, nie chodzi mi o to żeby wiązać się z cyfra na dłużej, a o to żeby umowa przeszła na czas nieokreślony i żeby móc zrezygnować w listopadzie, i wtedy podpisać nową zapewne na korzystniejszych niż dzisiaj warunkach. To jest trochę ryzykowne, bo nie wiadomo czy będą dobre promocje w listopadzie ale czy tak by się dało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzis zadzownilem do cyferki upewnic sie ze moje wypowiedzenie dotarlo do cyferki, gdyz umowa mi sie konczy z koncem lipca. Wypowiedzenie dotarlo i odrazu dostalem propozycje przedluzenia:

 

Optimum 78zl

Multiroom 15zl

Wynajm PVR 15

HD kanaly - 11

 

 

Gdy spyatalem cos taniej powiedzieli ze nie ma mozliwosci.

 

Jak teraz z nimi powalczyc o lepsza cene, czekac do samego konca az zadzownia do mnie czy co zrobic?

 

Czytalem tutaj ze niektorzy z Was mailowali z Cyferka w sprawie dobrej oferty... gdzie wysylacie tego maila i o jakiej tresci? Gdziec w ICA wysylacie czy gdzie?

 

POzdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ich podusicie to od razu zejda. Mi proponowali na początek Kopakt + C+ Za 66 złotych. Zadzwonił wczoraj konsultant i oferował to za 54 zł. ja twardo że do 45 zł to mogę płacić. On pogadał ze swoim bosem i oferują i za 47 kompakt + C+...... jak sie chce to wszystko idzie załatwic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie zlozone, dzisiaj dzwoni pani i mowi ze oferta swieta , cudowna , najlepsza itp to kompakt,+ c+, a 54 zl...do tej pory mialem 39 zl.... z z tego co tu pisza niektorzy to maja juz optimum za te same pieniadze w ofercie przedluzeniowej ... wiec jak myslicie zgadzac sie na te oferte czy czekac na moze jakis telefon od c+ lepszymi warunkami??

mam jeszcze czas do konca lipca, wiec pewnie poczekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim słowie ze strony C+ drogą mailową

15 miesięczny Okres Minimalny,

- zestaw promocyjny CANAL+ Kompakt w cenie 47 zł przez okres 15 miesięcy kalendarzowych,

- zakup dekodera Sagemcom HD w cenie 198zł.

 

 

Dałem sobie trochę czasu żeby się pomęczyli i miałem do nich dzwonić dzisiaj wieczór.

 

Ubiegli mnie i dziś otrzymałem najpierw telefon jak byłem w pracy z 22 ...... ale że nie miałem czasu powiedziałem że oddzwonię wieczorem. I teraz zadzwonił do mnie zastrzeżony z jakimiś chorymi promocjami za 68zł i max co zszedł po 10 minutach dyskusji to 57 (za C+ Kompakt) i mówi że to i tak mi robi "dobrze" bo normalnie za tyle dostają abonenci z 8 letnim stażem minimum. Nie lubię jak mnie ktoś w balona robi, więc grzecznie podziękowałem za rozmowę i powiedziałem że może zadzwonić jak zaproponuje po konsultacji z przełożonym 43 zł. A on mi na to że 43 to może mi zaproponować w pakiecie Start. Skończyłem rozmowę.

 

Moje pytanie na który numer lepiej dzwonić. Bo z tego co mi się o uszy obija to na 22 ******, bo zastrzeżony to jakaś zewnętrzna firma, mam rację?

 

Jutro będę dzwonił albo na 22 430 45 45 (mailem dostałem taki nr) lub na 22 430 47 74 (smsem dostałem) i będę chciał wreszcie wywalczyć 43zł, bo jak na ostatnich 4-5 stronach wątku 4 osobom się udało to mi nie będą wciskać że się nie da.

 

Aha i mam jeszcze pytanie. Teoretycznie przyjmując że jutro uda mi się przedłużyć to rozumiem że przedłużam od sierpnia dopiero a za lipiec płacę za stary pakiet C+ Optimum za 42 zł, tak?

 

 

Z gór dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...