Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta w mojej sytuacji jest ok. Napisałem to tylko informacyjnie dla innych. Widzisz gdzieś u mnie znak zapytania PANIE MODERATORZE? Na finale, około 16 zadzwonil do mnie konsultant i zostało na 64 + 15 za dekoder, umowa na 15 miesięcy. Dziadem nie jestem i mi to wystarczy.

Niepotrzebnie się gorączkujesz. Gdybyś wysłał wcześniej wypowiedzenie, to myślę, że byłbyś w dużo lepszej sytuacji. Że tak powiem w komfortowej i na lepszej drodze do korzystniejszej negocjacji. A tak jest, jak jest.

Nie było moim zamiarem kogokolwiek urazić a już Ciebie na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, troche żle to odebrałem, przepraszam. Wiem że mogłem mieć lepszą oferte ale wysyłanie wypowiedzenia, dyskusje przez telefon...itd. Miałem Wizję TV od początku istnienia, a później a wskutek połączenia Cyfrę. Zawsze starałem się żeby mój abonament był w granicach max 80 zł i to teraz osiagnałem i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak cena bez promocji bedzie ponad 80 zl wedlug strony cyfry ,to duzo bo teraz mam 56 zl a kazdy grosz sie liczy bo odkladam na wyjazd pieniadze zeby kupic bilet lotniczy i urzadzic sie na poczatku.A czy moge zrobic tak : zadzwonic i powiedziec zeby mi dali pakiet canal plus start bez podpisywania umowy dlugiej i placic normalna stawke ?czy musze zostac przy tym pakiecie i placic ponad 80 zl ??

 

Po okresie minimalnym możesz zmieniać pakiety na jakie chcesz. Nie wiem ile kosztuje zmiana na Canal+Start, ale na sam Start kosztuje 59 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz skan jakiegoś pisma wrzucić potwierdzającego, że kupujesz dekoder HD za 1zł? Mówiąc szczerze na chwilę obecną to dla mnie zwykła ściema, bo najtaniej te dekodery dawali za 99zł, że nie wspomnę o tym, że kurierem Ci go dostarczyli, bo cyfra nigdy tak nie robiła i nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też skończyła się umowa w czerwcu i w sobote zadzwoniłem czy nie mają czegoś ciekawego dla mnie.Niestety gościu zaczął kręcić że owszem i mnieli ale w czerwcu się skończyło.Co prawda powiedział że pójdzie do przełozonego i oddzwoni,niestety do dzisiaj cisza.Nie wiem jakie były te czerwcowe oferty bo jak wczesniej dzwoniłem to nie mieli żadnych promocji !!!!!!!!!!!! Może zadzwonić jeszcze raz ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i do mnie też nie zadzwonili, po dwóch umowach z rzędu dali mi gorszą propozycję niż dla nowych. Proponowali C+Optimum za 78zł na 19 m-cy, dzisiaj wchodzę na stronę Cyfry, za to samo 76 zł, zyskuję Canal+ HD bo dekoder HD jest za free, tyle że na 23 m-ce (ale 3 pierwsze za darmo). Teraz miałem tego słabiaka Pace SD. Przemęczę się do grudnia, z tego co pamiętam to najlepsze promocje zawsze były na gwiazdkę. Jestem raczej pewien, że gorsza niż ta nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dzwonili do mnie po raz drugi

 

mam Start za 50% ceny

chciałem coś podobnego z tym lub wyższym pakietem

 

Pani oferuje mi Komfort za 38 zł lub Start za 19 zł na 19 miesięcy

 

Na pytanie czy ten Komfort to już ostatecznie i nie ma możliwości niższej ceny, Pani odpowiada ze nie ma. Stwierdzam że jednak jest bo przy zamówieniu przez internet jest za 36 zł. Pani stwierdza że to przez to że przez internet. Podziękowałem i wybieram się do punktu z CP. Zobaczę co oferuje i albo wezmę Polsat albo przemęczę się z karta do grudnia i zobaczę co na święta dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się uśmiałem. Dzwonię już chciałem przedłużyc za 64 złote optimum z canal+, multiroom 15, HD 11, pvr 15 razem 105 co tam o 7 złotych miesięcznie nie będe się kłocił - myślę sobie. A tu pan konsultant : OK, ale zapłaci Pan za lipiec 194 zł!!!

No padłem, idę zaraz na spacer dotlenić się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa skończyła mi się 30.06. Po wysłaniu wypowiedzenia (prawie 4 miesiące temu) zadzwonił do mnie raz konsultant proponując ofertę o kilka zł gorszą niż dla nowych. Do tego 1 SMS z numerem telefonu i koniec. Fantastyczna walka o klienta. Ciekawe jak im się kalkuluje nie zarobić co miesiąc prawie 90 zł i jeszcze oddać do renowacji PVR używany przez kilkanaście miesięcy :crazy:. No ale to już nie mój problem. Przeczekam na TNK, może przed świętami oprzytomnieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo podszedłem do problemu, jak im odpłynie trochę klientów to będą musieli powalczyć o nowych i zaproponują lepsze warunki. Promocja świąteczna z Kompakt i C+ za 29 się pewnie nie powtórzy ale obecne ceny to jakiś kosmos więc jak zejdą o jakieś 35-40% to będzie można pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprzytomnieją jak zobaczą ilu abonentów zrezygnowało nie trzeba być wybitnym ekspertem od marketingu, żeby wiedzieć że po kiludziesięcioprocentowych podwyżkach nie tak łatwo zatrzymać Klienta, więc będą musieli poszukać nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

axyt, wiesz o czym Ty piszesz? Przecież obniżka obecnych cen standardowych o Twoje 35-40% to daje ceny które abonenci otrzymywali przy przedłużeniach po długich bojach. Wyobraź sobie, że teraz obowiązuje taka cena dla nowych, a starzy będą chcieli uzyskać coś więcej od cyfry, więc musieli by zejść z cenami do poziomu z grudnia 2009. Co jest nie realne.

 

Dla przykładu obniżka o 40% C+Optimum daje nam 59,4zł. C+ Kompakt to jest 45,6zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

axyt, wiesz o czym Ty piszesz? Przecież obniżka obecnych cen standardowych o Twoje 35-40% to daje ceny które abonenci otrzymywali przy przedłużeniach po długich bojach. Wyobraź sobie, że teraz obowiązuje taka cena dla nowych, a starzy będą chcieli uzyskać coś więcej od cyfry, więc musieli by zejść z cenami do poziomu z grudnia 2009. Co jest nie realne.

 

Dla przykładu obniżka o 40% C+Optimum daje nam 59,4zł. C+ Kompakt to jest 45,6zł.

 

Tak, wiem o czym piszę. Wyjściową do obliczeń masz błędną...

35-40 % obniżki to moim zdaniem należy liczyć od tego co oni oferują po bojach czyli powiedzmy od 57 które oferują za Optimum i C+. Po prostu mój system wartościowania nie wycenia na więcej oferty telewizyjnej i tyle. Dlatego właśnie nie przyjąłem ich oferty przedłużeniowej i poczekam na rozsądną ofertę new business...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...