Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem napisać o wynikach mojej reklamacji, umowa kontynuowana będzie na warunkach: Canal Optimum za 69, Optimum HD za 11, Multi za 40, Multiroom z dwiema kartami za 15, dekoder pace hd pvr za 0, co daje miłą kwotę za taki zestaw 135 zł miesięcznie :) uważam że jest to kwota odpowiednia za pełną opcję z multiroomem i dekoderem :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem...

Na stronę cyfry wejdź, złóż zamówienie jako nowy i najtańszy dekoder HD masz za 29 zł (Sagemcom DSI87HD), oczywiście nie na własność tylko do zwrotu na koniec umowy,

http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html

axyt, polecam wycieczkę do podstawówki na powtórną naukę czytania. Dekoder HD kosztuje 29zł i jet na własność, żadna dzierżawa! Poza tym nie doliczyłeś kosztu aktywacji - 99zł (o której mowa w regulaminie).

Przy przedłużeniu dają dekoder za 129zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.

Przyjełam warunki umowy telefonicznie oczywiście potwierdzając ją ustnie przez tel.Czy mam jeszcze możliwość odstąpić od tej umowy,nie płacąc kary?

Zaproponowali mi 64zł za pakiet optimum +.Ostatecznie zgodziałam się na 54zł za zwykłe optimum z możliwością rozszerzenia o canal+ (wtedy 64zł).Przeczytałam kilka postów wcześniejszych i widzę,że trochę mnie cyfra oszukała skoro innym proponują waruki lepsze za mniejsze pieniążki.

Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CANAL+ KOMPAKT za 43zł/m-c z trzynastomiesięcznym okresem minimalnym umowy !!!

ps.Aneks umożliwia migrację do oferty CANAL+ OPTIMUM za 56zł/m-c, ale bez prawa powrotu do pierwotnego pakietu.

 

Potwierdzam, ja też dostałem Canal+Kompakt za 43zł na 13m :):brawo::brawo::brawo: , z możliwością zmiany na C+Optimum za 56zł.

Dodatkowo dekoder HD za 129zł, Multiroom za 15zł i 2 dekoder HD do Multiroomu za 149zł.

 

Dekodery i kartę już mam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, podczas przedłużania okresu minimalnego umowy świadomie zrezygnowałem z multiroomu oraz dekoderów bo aktualnie nie są mi potrzebne. Zapewniono mnie, że opcję MULTIROOM mogę wziąć w każdej chwili, ale dekoder do drugiej karty będzie już wtedy droższy niż ten zaproponowany podczas ostatnich negocjacji. Na razie zdecydowałem się włączyć tylko opcję HD - KOMPAKT, ale zrobię to dopiero na początku lipca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.

Przyjełam warunki umowy telefonicznie oczywiście potwierdzając ją ustnie przez tel.Czy mam jeszcze możliwość odstąpić od tej umowy,nie płacąc kary?

Zaproponowali mi 64zł za pakiet optimum +.Ostatecznie zgodziałam się na 54zł za zwykłe optimum z możliwością rozszerzenia o canal+ (wtedy 64zł).Przeczytałam kilka postów wcześniejszych i widzę,że trochę mnie cyfra oszukała skoro innym proponują waruki lepsze za mniejsze pieniążki.

Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Pozdrawiam

Zmartwię Cię. Nikt Cię nie oszukał. Zaproponowano Ci warunki, na które Ty się zgodziłaś. Dobrowolnie, bez przymusu i przystawiania pistoletu do głowy, pewnie dlatego, ze w tamtym momencie wydawały Ci się atrakcyjne, lub przynajmniej zadowalające. Na przyszłość najpierw poczytaj a potem negocjuj. I nikogo nie nazywaj oszustami, bo o oszustwie nie ma tu mowy, była natomiast obustronna akceptacja warunków umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to i indywidualnie przykre, ale @blue voyager ma rację. Czasem ze sklepu przyniesiemy przepłacony towar (tańszy w innym sklepie) ale nikt chyba nie używa słów oszuści.

A może warto wziąć inicjatywę w swe ręce i powiedzmy "oszukać" operatora tj. wykorzystać szanse jakie stwarza.

Zapewniam- ceny, które wynegocjujecie to pikuś... wiem bo mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Czy da się wykupić inny, albo chociaż zamienić dekoder Philipsa pvr na jakiś inny? Straszny [beep] z niego, dwa razy wymieniany, teraz też bym musiał bo zdycha. Czy może lepiej kupić opticoma czy fergusona jakiegoś i w ogóle od nich nie brać ? Od razu informuję iż mam splitter bezprz. i nie wiem czy w innym dekoderze by odnowienie uprawnień dało się wykonać.

 

Mam też prośbę o danie mi rady. Do jakiej kwoty mogę wynegocjować pakiet optimum, wraz z pakietem Canal+ (bez HD, nie muszą być), pakiet HBO (HD nie konieczne) oraz ew. ta sama wraz pakietami Filmbox i Cinemax bo zastanawiam się nad nimi. Umowa teraz mnie obowiązująca jest do końca lipca, mam w niej komfortowy+ za 39,90, opcja premium canal+ 10,00, opcja premium hbo 3 miesiące za darmo, opcja dodatkowa 5xhd 0zł do końca umowy oraz opcja premium hd 0zł do końca umowy. Łącznie miesięcznie płacone prawie 100zł.

 

Dziś gościu zadzwonił i zaproponował (mówił od rzeczy nie wiadomo o czym) to samo za 95,90 albo sam pakiet optimum, nie jestem pewien, bo gadał niezrozumiale. Tak czy owak nie wydaje mi się to kuszącą ofertą, może długo nie jestem w C+ bo to 3 umowa z nimi będzie, ale nie korzystam z najniższych pakietów też. Wywijałem się i powiedziałem że kiepska oferta, inne muszę zobaczyć, że na kablówkę może przejdę. Powiedziałem że muszę się zastanowić. Mówił że oddzwoni za 1-2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - powiem tylko że warto postawić wszystko na jedną szalę. Wczoraj wieczorem zadzwonił konsultant, ja grzecznie na wiele smętnych ofert twardo "nie, dziękuję - przechodzę do n'ki". Na argumenty że tam jest mniej kanałów odpowiadałem tylko że moja decyzja podyktowana jest wyrównywaniem liczby abonentów między różnymi platformami. Powiedziałem na koniec że więcej niż 50 zł za to co mam teraz czyli optimum i c+ nie zapłacę i jak są w stanie tego zaakceptować to niech więcej nie dzwonią. Powiedział że to niemożliwe ale pogada jeszcze z przełożonym...Za 10 minut ponowny telefon i mam optimum + c+ i bezpłatna wymiana dekodera na dekoder z HD (ten sagemcom z ich oferty) bo aktualny strong robi zwiechę raz dziennie. Umowa 15 m-cy. Pakiet za 50 zł. Czyli jednak da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak masz otrzymać tą wymianę? Dekodery SAGEMCOM są tylko do sprzedaży na własność, więc ciekawe jak masz go za darmo otrzymać.

Tak, a standardowa cena to 78, niektórym dają 57...Tam nie ma schematów, jak się na szczęście okazuje tam jest przede wszystkim biznes. Mam się zgłosić do swojego dystrybutora u mnie w mieście i mam wymienić po 30 czerwca. Tyle się dowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj konsultant wydzierał się na mnie, że dlaczego super oferty za 57zł nie biorę (podobno ostatni dzień tej promocji), mówię, że dla mnie za drogo, nie dochodziło.

Groził, że zostanę bez TV, argument o TNK SD i tanim dekoderze PVR do niego nie docierał, jakaś presja na przedłużenia w tej firmie jest? Współczuje tym konsultantom. Na do widzenia powiedziałem, że jak nic innego nie zaoferują to kończymy umowę 30 czerwca, może w święta zastanowię się nad ich ofertą, odpuścił sobie i zbił z tonu, dawno nie czułem się pod taką presją przez telefon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa schematy i nie ma czegos takiego jak indywidualna oferta i bedzie mial z[beep]o jak przyjdzie aneks

w sumie jezeli piszesz jakies glupoty o dekoderach i nie rozumiesz jak ci ktos 5 razy to samo tlumaczy to radze ci poogarniac ta rozmowe bo wyjdzie na to ze przedluzyles na 78zl c+opt tylko ''nie zrozumiales""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...