Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie dotyczące ofert internetowych dla nowych klientów, interesuje mnie C+KOMPAKT za 60 zł oraz

PACE PVR HD za 10 zł miesięcznie i takie pytanie, czy jeżeli zamówię przez internet będę musiał płacić za aktywację dekodera PVR HD w cenie 99 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem po drugiej rozmowie.

Nic się nie zmieniło Nadal Optimum C+ za 78zl (mega promocja dla stałych abo :D) do tego HD za 11, hbo hd za 23 a PVR 500 za 10/m-c Umowa na 19mcy

Po niby konsultacjach z szefem to samo za 116zł na 15mcy. Jak dotąd nadal słabo.

Do tej pory miałem Prestiż HD+ i darmowego PVRa od dwóch lat.

Jak tak dalej pójdzie to albo mi pozostanie kabel albo nka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to przypadek czy nie, ale tak jakby dali mi lepszą ofertę w momencie jak powiedziałem że w Olsztynie mam MUX-2 w jakości lepszej niż CYFRA (to prawda). a od października ma być MUX-3.

 

A więc za 0 zł będzie w bardzo dobrej jakości; Polsat, TVN, Czwórka, TV Puls, TVN7, Polsat Sport News, TV 6, TVP 1, TVP 2, TVP INFO, TVP Kultura, TVP Historia i chyba CYFRA zadaje sobie z tego sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi najbardziej TVP HD (liczę że bedę miał od października MUX-3) oraz trochę NAT GEO HD i BBC HD reszty nie oglądałem

 

Za 11zł masz opcje Kompakt HD. Z tego na czym Ci zależy nie masz tylko BBC HD. A masz TVP HD, oba Eurosporty HD, National Geographic HD i MTV HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim z Satkuriera którzy przyczynili sie do mojej zmiany .Bez WAS żyłbym w nieświadomości ze mogę dzięki TVN wypowiedzieć umowę w której miałem dziadostwo. Dziś wynegocjowałem C+Optimum za 57 na 15miesiecy i informuje , ze :

1. Nieprawdą jest ze jest to promocja dla tych co mieli 29 czy 42 ZL abonament z urodzin cyfry. Ja płaciłem 60zl-80zl za kompakt +c+ i jestem w cyfrze rok dopiero,

2.Po prostu trzeba trafić szczęśliwie na dobra konsultantkę i być miłym a do tego nie powoływać się na forum a np. na rodzinę czy znajomego ze ma taka promocje.

 

 

życzę powodzenia w negocjacjach!!!!!!!!!!!!!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch sms-ach dzisiaj zaś kabaret, odpuściłem C+ Kompakt za 47 zeta, na razie TNK i czekanie na prawdziwą promocje. Jak nastawała ciemność, niektórym puściły nerwy a później pluli sobie w brodę. Zachowajmy spokój ( kilka miesięcy z NTC lub TNK) a opaczność suto nam to wynagrodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilku rozmowach i kilku głupawych mailach dostałem c+kompakt za 47 z możliwością zmiany na c+optimum za 57; dotychczas miałem c+optimum+8xhd+filmbox za 49,90

 

pierwsza oferta była gorsza niż dla nowych - w sumie wkurzające, że trzeba się tak wyszarpywać o parę złotych

 

wypowiedzenie wcześniej poszło ofcoz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...