Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ok rozumiem ze moglo sie nie spodobac ale jednoczesnie tez sie warto zastanowic zanim sie nacisnie wyslij, Jego post tak samo nic nie wniosl i to smucenie mnie po prostu rozwalilo

 

W mojej opinii jego post coś wnosi- zaznaczył, ze jeśli ktoś naprawdę chce dalej korzystać z usług cyfry, sądząc przy tym, że będzie o to proszony, może sie przeliczyć, wiec ja care...z drugiej strony jest tu trochę smęcenia(z pewnością dzięki "pełnemu" DVB-T i TNK będziemy mieć 40 porządnych kanałów po sezonie ogórkowym), a cyfra będzie błagała o klientów przeglądających forum satkurier :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W mojej opinii jego post coś wnosi- zaznaczył, ze jeśli ktoś naprawdę chce dalej korzystać z usług cyfry, sądząc przy tym, że będzie o to proszony, może sie przeliczyć, wiec ja care...z drugiej strony jest tu trochę smęcenia(z pewnością dzięki "pełnemu" DVB-T i TNK będziemy mieć 40 porządnych kanałów po sezonie ogórkowym), a cyfra będzie błagała o klientów przeglądających forum satkurier :D

 

Czyli jakieś 200 osób - na pewno przy 1,5mln abonentów się Cyfra przejmie czyimiś żądaniami 57zł etc. i z pewnością jej pierwszym krokiem będzie przejrzenie SK, zeby wprowadzić rabaty 50-60%. W końcu to marzenie każdego przedsiębiorstwa oferować w tej cenie swoje usługi. Zejdź na ziemię. BTW: Najlepsze jest wtedy, jak ktoś próbuje skonstruować po drugiej stronie własną ofertę - czyli nie dość że jeszcze 57, to jeszcze HBO za 23zł, PVR za 10zł itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 osób? Kilka tysięcy nnych osób odwiedza to forum, coraz więcej ludzi przed kupnem danej rzeczy przegląda opinie w internecie, dowiaduje co się opłaca co nie. Nie bagatelizowałbym tzw. "siły internetu", każdy się zorientuje, zwłaszcza osoba która tak jak ja wzięła Cyfrę w okresie promocji świątecznych w 2008 roku, że w Cyfrze nie jest za tanio, konsultanci podają argument że Polsat doszedł do oferty, to niby ma być argument decydujący o zostaniu w Cyfrze? Dodatkowo, pakiet kompakt według mnie jest źle zrobiony, oferta jest za bardzo okrojona, w cenie kompaktu jednak atrakcyjniejszy jest familijny w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok rozumiem ze moglo sie nie spodobac ale jednoczesnie tez sie warto zastanowic zanim sie nacisnie wyslij, Jego post tak samo nic nie wniosl i to smucenie mnie po prostu rozwalilo

 

W mojej opinii jego post coś wnosi- zaznaczył, ze jeśli ktoś naprawdę chce dalej korzystać z usług cyfry, sądząc przy tym, że będzie o to proszony, może sie przeliczyć, wiec ja care...z drugiej strony jest tu trochę smęcenia(z pewnością dzięki "pełnemu" DVB-T i TNK będziemy mieć 40 porządnych kanałów po sezonie ogórkowym), a cyfra będzie błagała o klientów przeglądających forum satkurier :D

Dzięki Marcosik za zrozumienie bo goście typu Kojak, Danio czy deadprince nie bardzo kojarzą.Jeżeli płaciłem 43 zł a teraz chcą 80 za to samo to chyba przesada, a mój post wnosi tyle do tematu,że nie uda się wiele ugrać bo c+ stawia na nowych .NO to nara!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 osób? Kilka tysięcy nnych osób odwiedza to forum, coraz więcej ludzi przed kupnem danej rzeczy przegląda opinie w internecie, dowiaduje co się opłaca co nie. Nie bagatelizowałbym tzw. "siły internetu", każdy się zorientuje, zwłaszcza osoba która tak jak ja wzięła Cyfrę w okresie promocji świątecznych w 2008 roku, że w Cyfrze nie jest za tanio, konsultanci podają argument że Polsat doszedł do oferty, to niby ma być argument decydujący o zostaniu w Cyfrze? Dodatkowo, pakiet kompakt według mnie jest źle zrobiony, oferta jest za bardzo okrojona, w cenie kompaktu jednak atrakcyjniejszy jest familijny w CP.

 

Cyfra zawsze na początku podaje wyższe kwoty,po przedstwieniu argumentów zawsze można coś uzyskać.Jedno jest pewne,wszystko zależy na jakiego konsultanta się trafi.Za pierwszym razem za kompakt z canal+ zażądano 62 zł,więc podziękowałem i zakończyłem rozmowę,zadzwoniłem trzy dni później i skończyło się na 54zł bez wysyłania wypowiedzenia.Wprawdzie koledzy piszą wyżej,że uzyskali tę samą opcję za 47 zł,ale mi to wystarczyło i przedłużyłem umowę na 19 miesięcy,akurat kończącą się w dobrym okresie negocjacyjnym,tak więc proponuję jednak dzwonić .Nie warto się obrażać na operatora i zrywać z platformą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu sie kłócić...

 

Wszytsko zalezy na kogo traficie na infolini, ja dwa pierwsze telefony miałem od gości, bardzo chardych i za nic nie chcieli nic z ceny zejść, za trzecim razem trafiła mi sie jakaś babeczka i po chwili marudzenia z mojej strony zaproponowała c+optimum za 57 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że ma być łatwo! Dlaczego niektórzy oczekują, że dostaną to co inni? Odkąd to w biznesie jest demokracja! Jak sobie wynegocjujesz, wygadasz, postraszysz, poprosisz, wypłaczesz itp tak będziesz miał. Przestańcie już gadać jak jest źle i dlaczego mi nie dali a innym dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 osób? Kilka tysięcy nnych osób odwiedza to forum, coraz więcej ludzi przed kupnem danej rzeczy przegląda opinie w internecie, dowiaduje co się opłaca co nie. Nie baowałbym tzw. "siły internetu", każdy się zorientuje, zwłaszcza osoba która tak jak ja wzięła Cyfrę w okresie promocji świątecznych w 2008 roku, że w Cyfrze nie jest za tanio, konsultanci podają argument że Polsat doszedł do oferty, to niby ma być argument decydujący o zostaniu w Cyfrze? Dodatkowo, pakiet kompakt według mnie jest źle zrobiony, oferta jest za bardzo okrojona, w cenie kompaktu jednak atrakcyjniejszy jest familijny w CP.

 

Cyfra zawsze na początku podaje wyższe kwoty,po przedstwieniu argumentów zawsze można coś uzyskać.Jedno jest pewne,wszystko zależy na jakiego konsultanta się trafi.Za pierwszym razem za kompakt z canal+ zażądano 62 zł,więc podziękowałem i zakończyłem rozmowę,zadzwoniłem trzy dni później i skończyło się na 54zł bez wysyłania wypowiedzenia.Wprawdzie koledzy piszą wyżej,że uzyskali tę samą opcję za 47 zł,ale mi to wystarczyło i przedłużyłem umowę na 19 miesięcy,akurat kończącą się w dobrym okresie negocjacyjnym,tak więc proponuję jednak dzwonić .Nie warto się obrażać na operatora i zrywać z platformą.

Jak mi z automata sam Optimum dał za 54zł, irytuje mnie brak możliwości zejścia z tego pakietu, liczę po cichu że jednak jakieś obniżki do samego Optimum wprowadzą, 54zł to cena dla nowych abonentów, przez internet da się wziąć sam Optimum za 52zł, lecz konsultanci nawet tego nie chcą dać, na przedłużenia umów Optimum cena mur beton 54zł.

Ja sobie z resztą już darowałem te negocjacje, pogodziłem się z tym że czasy tanich ofert się skończyły, już znalazłem fajny dekoder SD z funkcją PVR do tego oferta TNK SD, wystarczy mi do końca roku, może coś na grudzień lepszego będą oferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowałem C+Optimum za 57zł na 15 mc co mnie zadowala, natomiast jest jedno ale nawet nie wiedziałem że sprawa dekoderów sie tak skomplikowala obecnie mialem w bezplatnej dzierzawie pace pvr 500GB teraz nie ma na to najmniejszych szans a jedyna sensowna opcja to Sagemcom DSI87 (HD) za 129 zł na własnosc.....która jakos specjalnie mnie nie przekonuje.Orientuje się ktoś co można jeszcze ew. w sprawie dekodera przykombinować......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...