Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomo21 - za żadne skarby nie dzwoń do Nich. Bądź twardy i czekaj do samego końca. Wcześniej czy później sami zadzwonią. Nie daj im argumentu, że to Tobie bardziej zależy. No i za nic nie zgadzaj się na propozycje za pierwszym razem. Graj na zwłokę a powinno Ci się udać ugrać to na czym Ci zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowała mnie twoja wypowiedź jak się targowałeś mailowo a mianowicie na jaki adres pisałeś?

Wysłałem maila przez ICA, z pytaniem , co moga mi zaoferować. Dostałem odpowiedź w mailu, na która odpisałem, że są to warunki nie do przyjęcia.

Następnie dostałem odpowiedź, że skontaktuje się ze mną konsultant. Rzeczywiście zadzwonił i przedstawił warunki, które opisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, które strasznie mnie nurtuje :)

 

A mianowicie czy cyfra+ zapisuje rozmowy z klientami? Weźmy np. taki oto przykład ustalam z konsultantem daną cenę za dany pakiet ale wciskam mu bajer, że cenę jeszcze i ostateczną decyzję muszą ustalić np. z pozostałymi domownikami i zadzwonię jutro, żeby przedłużyć umowę. Dzwonię jutro mówię innemu konsultantowi, że chciałbym przedłużyć umowę na wcześniejszych ustalonych warunkach i tutaj moje pytanie czy owy konsultant wie jakie wcześniejszy warunki zostały wynegocjowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze propozycje:

Infolinia umowa na 19 mies. Canal Optimum ,Optimum HD ,dzierżawa dekodera = 84zł

mail umowa na 15 mies. Canal Optimum 64 zł , HD Optimum 11zl , dzierżawa 15zł = 90

W tej chwili placę za to 86zł ,także nic ciekawego.

Moja propozycja to 57+11+10=79 ,na razie nie przyjęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, które strasznie mnie nurtuje :)

 

A mianowicie czy cyfra+ zapisuje rozmowy z klientami? Weźmy np. taki oto przykład ustalam z konsultantem daną cenę za dany pakiet ale wciskam mu bajer, że cenę jeszcze i ostateczną decyzję muszą ustalić np. z pozostałymi domownikami i zadzwonię jutro, żeby przedłużyć umowę. Dzwonię jutro mówię innemu konsultantowi, że chciałbym przedłużyć umowę na wcześniejszych ustalonych warunkach i tutaj moje pytanie czy owy konsultant wie jakie wcześniejszy warunki zostały wynegocjowane?

Cyfra nagrywa rozmowy po to, by jeśli nastąpią różnice między wynegocjowaną umową a tym co jest w systemie, móc rozpatrzyć złożoną reklamację. Nie licz jednak, że ktoś przyjmie reklamacje i doprowadzi do odsłuchania rozmowy tylko po to by potwierdzić wcześniejsze ustalenia telefoniczne jeśli nie doszło do zawarcia aneksu. Jednak propozycje złożone Ci w czasie rozmowy mogą być zapisane w systemie, nie masz jednak możliwości udowodnienia, że coś Ci zaproponowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie. Konczy mi sie umowa z dniem 30 czerwca. Zadzwonilem dzis do Cyfry i spytalem o oferte, jaka moga mi zaoferowac. Obecnie mam pakiet Optimum w cenie 50 zl. Teraz oferuja za taki pakiet plus do tego Canal + Film i Sport w HD za 64 zl oraz dekoder za 129 zl. Choc konsultant zaczal od 78 zl.

Czy jeszcze mozna cos z nimi targowac? Cena dekodera troche zawysoka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego dekodera taniej raczej nie wyrwiesz (było o tym pisane już wielokrotnie),nie spiesz się z tym przedłużeniem masz przecież jeszcze miesiąc, a być może w czerwcu będą ciekawsze oferty dla przedłużających, na pewno sami zadzwonią z ofertą więc się nie martw;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o pvr za dyche przy 15msc umowie

co pokazuja ostatnie dni, bo nie widzialem zeby ktos dostal(chyba ze odosobnione przypadki ktore albo dostaly reklamacyjnie przez blad konsultanta(czy cus) albo ktos pisze zeby troche zametu powprowadzac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś wysłać rezygnację listem poleconym jak najszybciej choć nie wiem ile wcześniej wysyła się rezygnację , nie ma czegoś takiego że telefonicznie rezygnujesz z umowy.

Obecnie sam korzystam z PVR Philipsa 250 i powiem ci że te dekodery nie są jakieś rewelacyjne mój często wiesza się przy włączeniu, dość głośno pracuję w nocy jak pobiera VOD, i to mulące EPG, na początku miałem Pace 500 lecz wymieniłem ze względu na to EPG (lecz Cyfra zrobiła psikusa i EPG z Pace dała też do Philipsa) i też często mi się wieszał ale dla odmiany przy wejściu do moich nagrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem to tzw. czerwcowe nowości, mogą na optimum i canal+ zbić 14zł, coś mało w porwaniu do oferty z 57zł.

Co dziwne, na sam Optimum nie ma kompletnie zniżki w porównaniu do nowych, ale kaplica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na dekoderze bez dysku twardego to Sagemcom, dostaniesz go na własność po uiszczeniu jednorazowej opłaty to właśnie tego konsultant Tobie zaoferował za 129zł, Jeśli z dyskiem twardym to Pace 500giga lub Philips 250 giga różnią się pojemnością dysku twardego i wyglądem. Wybrałem bym Pace większy dysk twardy a poziom technologiczny ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem to tzw. czerwcowe nowości, mogą na optimum i canal+ zbić 14zł, coś mało w porwaniu do oferty z 57zł.

Co dziwne, na sam Optimum nie ma kompletnie zniżki w porównaniu do nowych, ale kaplica...

Cyfrze zależy przede wszystkim na promocji ich najmocniejszego punktu programu, czyli paczki Canal+. Stąd różne promocje i dobre ceny na pakiety z Canal+, oraz niemal olewczy stosunek do pozostałych opcji. Dla mnie jest to jawne zachęcenie abonentów do brania Canal+. Z resztą mieć Cyfrę i nie mieć Canal+? To się mija z celem..

 

Co do ofert na 57pln, parę postów wcześniej deadprince napisał kto może liczyć na te oferty, a Wy nadal bijecie pianę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wylicytowałem Canal+Kompakt za 54 zł na 15 miesięcy(jeszcze nie podjąłem decyzji) a aktualnie posiadam w promocji rzecz jasna, która się kończy w czerwcu Canal+Optimum i właśnie na tym pakiecie najbardziej by mi zależało jednak nie dane mi jest go "zdobyć" za 57 zł jak co po niektórzy tutaj piszą.(propozycja na 68zł)

 

Z ciekawością szukam tego posta deadprince.....

 

 

Nie trzeba linka, żeby to zaobserwować. Oferty za 29zł i 42zł, gdzie Canal+ był za free to dla dzwoniących teraz abonentów cena wyjściowa i od nich prowadzi się negocjacje i chcą taniej albo w tej samej cenie, co mają. Niestety, w parze z absurdalnymi żądaniami idzie całkowity brak znajomości rynku i ofert innych operatorów, a góruje myślenie, że skoro Cyfra raz dała taką cenę, to może dać i drugi. No tak, bo oczywiście każdej firmie zależy, żeby dopłacać do abonenta. To nie jest tak, że lepiej, żeby abonent płacił 30zł i żeby go Cyfra miała, jak niektórzy tu myślą, nikt do interesu dopłacać nie będzie, żeby zatrzymać kogoś po kosztach. O ile do ceny za sam pakiet - OK, może kiedyś coś takiego znów wejdzie, ale z Canal+? W życiu. To tak jakby powiedzieć, żeby do jakiegoś pisma dać za 10zł premierę kinową, która dopiero co wyszła na Blu-Ray, przecież można ją przegrać na ileś tysięcy egzemplarzy płyt, więc dlaczego mamy za nią płacić 90zł? Ceny pakietów w CP i N raczej ani drgną od długiego czasu i nikomu z nich nie przychodzi do głowy, zeby dawać promocje typu 29/42 z nfilm, hbo itp. Oferty 47/57 są zarezerwowane dla tych abonentów, którzy płacili w zeszłym roku 29/42 - inni wątpliwe, że uzyskają taką ofertę. Trochę ogarnięcia w wymaganiach życzę i powodzenia w negocjacjach.

 

O ten post chodzi tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj, aż tak nie zależy mi na Canal+, naprawdę muszę mieć czas by coś tam obejrzeć, nie brałem Cyfry+ dla Canal+, potraktowałem to jako dodatek do podstawowej oferty Start/Komfort/Optimum. Liczę, że można będzie zejść z 54zł na Optimum, od tego zależy czy zostanę w Cyfrą czy nie.

 

Będę próbował przez e-mail, może uda się wynegocjować coś lepszego dla zwykłego Optimum, umowę już z góry podpisuje na 19miesięcy by w sam raz na święta 2012 roku się kończyła umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...