Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem dziś do Cyfry w kwestii przedłużenia umowy obecnie mam Philipsa DSR za 0 + Kompakt,5x HD oraz Canal plus HD. Obecna umowa wygasa 30.07.2011.

Chciałem sam canal plus start za 43 zł + DSR Philips za 0 zł na kolejną umowę.

Nie dałio się.

Zaproponowao mi Canal + Start za 43 zł ale do tego Sagecom HD na własność za 198 zł.

Na chwile obecną spasowałem. Nie wiem czy nie lepiej wyjdę na tym jak kupie sobie Arive 200 i przedłużę umowę na sama kartę kodową ( C+ Start za 43 zł)

chyba sie przeslyszales -zakup sagecoma hd na wlasnosc kosztuje 148 zloty sam tyle zaplacilem tydzien temu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako,że nie udało mi się dojść do porozumienia z cyfrą odnośnie wycofania mojego wypowiedzenia , z dniem 01.05.2011. moja dotychczasowa umowa została rozwiązana. W sobotę napisałem maila z informacją , jakie warunki skłoniłyby mnie do wycofania wypowiedzenia , niestety po rozmowie z konsultantem z działu utrzymania klienta który proponował mi warunki identyczne jak dla nowych , nie doszlismy do porozumienia i moja umowa w ten sposób została rozwiązana. Jednakże dzisiaj otrzymałem maila z działu relacji z abonentami, że jeśli jestem dalej zainteresowany kontynuacją mojej umowy to mam przesłać pisemny wniosek w tej sprawie faxem bądź mailem z własnoręcznym podpisem. Tylko nie wiem jak ma dokładnie ten wniosek wyglądać oraz na jaki dokładnie adres email ma go wysłać. Tego emaila otrzymałem z adresu informacje@cyfraplus.com.pl i nie wiem czy mam na niego odpowiedzieć czy musi być to wysłane na adres z formularza cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesował pakiet Canal +Kompakt dodatkowo HBO to dostałem ofertę

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie proponuję przedłużenie Umowy na następujących warunkach:

 

- pakiet CANAL+ Kompakt w cenie 62 zł przez 19 miesięcy kalendarzowych (standardowa cena pakietu to 76 zł),

- opcja HBO HD w cenie 27 zł,

- najem terminalu HD PVR w cenie 10 zł miesięcznie,

- Okres Minimalny Umowy 19 miesięcy kalendarzowych.

Mam jeszcze 2 miechy do końca umowy i jeśli oferta będzie taka sama to pożegnam Cyfrę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuku83

Twój post powinien znaleźć się w wirtualnych tematach typu: "Jak Cyfra+ dba o swoich stałych abonentów" lub "Dlaczego najdroższa platforma jest prawie najgorszą".

 

@Darth Vader

Taką samą ofertę dostanę jako nowy klient. Za te 43zł. nie ma kanałów HD C+. Wszystko w SD, a na moich 103 calach to niedopuszczalne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką ofertę mi zaproponowano mailem:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że mogę Panu zaproponować

przedłużenie Umowy na 19-miesięczny Okres Minimalny, na następujących

warunkach promocyjnych:

 

- zestaw promocyjny Kompakt za 38 zł przez 19 miesięcy (standardowa

opłata - 46 zł),

- opcja HBO HD za 23 zł przez 19 miesięcy (standardowa opłata - 35 zł

90 gr),

- czynsz najmu dekodera HD PVR w kwocie 15 zł przez 19 miesięcy

(standardowa opłata - 20 zł).

 

W przypadku zainteresowania ww. ofertą, proszę o kontakt z infolinią pod

numerem 22 310 45 60 od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9 do 21

albo w wiadomości zwrotnej.

 

 

 

 

Myślicie że da się wyszarpać pakiet kompakt i dekoder jeszcze taniej? Czy ta oferta jest w miarę ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Udało mi się uzyskać po dłuugich negocjacjach w miarę dobre warunki. C+29,90, optimum 49,90, pvr free, hbo 9,90,hd free, multiroom 15zł.

Mam możliwość kupić dekoder hd Philips/Sagemcom za 149zł, który będzie lepszy? Opinie o Sagemcomie nie są najlepsze ale z drugiej strony jest podobno bardzo szybki. Za to philipsa jest coraz trudniej dostać u dystrybutorów.

Mam do was pytanie , konsultant wspominał coś o podwyżce cen multiroom-a w sierpniu do ok 30zł, czy jest to realne?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jch-root

Tak mam w pierwotnej wersji aneksu do umowy na multiroom. W załączniku nr 1 jest, że opłata miesięczna za wynosi MR 35 zł, przy czym gdy od daty zawarcia Umowy o Abonament minął okres pełnych 12 miesięcy kalendarzowych to począwszy od 13 miesiąca opłata wynosi 15 zł i obowiązuje do dnia 31 sierpnia 2011.

Według najnowszego przedłużenia mam stałą cenę 15 zł na okres 15 miesięcy - ale to musi być wyraźnie w umowie zaznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze nie mogłem podzielić się z wami informacją. Jednakże czerpałem źródło z tego forum dlatego tez chciałem napisać co konsultant mi zaoferował. W zamian za to dostaje oszczerstwa pod swoim adresem.Moim celem nie jest ch[beep]e się tylko informowanie ale niektórzy w bezczelny dla innych sposób nie mają zmysłu odróżnienia tych dwóch pojęć. A szkoda. Wyraźnie pisałem ,że mój kontrakt został zmodyfikowany. Dzisiaj rano zadzwoniłem do Cyfry ponieważ sygnał został wyłączony(co mnie nie dziwi bo umowa uległa rozwiązaniu 1 maja). Poprosiłem o rozmowę z konsultantem w celu ustalenia consensusu. Podczas rozmowy zaproponowano mi wycofanie złożonego wypowiedzenia i akceptacje regulaminu co też uczyniłem. W trakcie rozmowy poprosiłem o wyłączenie Hbo. Wówczas otrzymalem propozycje 9,90zł za miesiąc w przypadku braku rezygnacji z hbo do końca umowy. Sytuacja była podobna z kanałami hd. Dodatkowo poprosiłem o włączenie usługi multiroom(stąd moje wcześniejsze pytania o kwotę 30zł , co też się potwierdziło).

 

Zatem pytam gdzie te kłamstwa , czy kolega taiszo myśli ,że uwielbiam tworzyć niestworzone historie?

 

Nie ma i nie było nigdy w życiu takiej oferty

Dlatego też pojęcie oferta tutaj nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...