Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale tylko przez okres minimalny umowy, którą aneksowałem w styczniu tego roku. W umowie pierwszej, którą zawierałem z Cyfrą w roku 2008 miałem zapis, że na cały czas trwania umowy z Cyfrą przysługuje mi darmowy najem dekodera SD. Dlatego gdy po raz kolejny aneksowałem umowę w styczniu tego roku na 19 miesięcy, udało mi się wynegocjować darmowego PVR przez okres 18 miesięcy (za 1 ostatni miesiąc umowy miałem zapłacić 20 zł). Teraz bez problemu konsultant wyraził zgodę na darmowe korzystanie z tego dekodera przez 19 miesięcy, licząc od maja pomimo, że zdecydowałem się na "goły" pakiet kompakt za 38 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze+ kara za zerwanie umowy z winy abonenta to 299pln.

Ale zapomnij, że napiszesz podanie, że chcesz zerwać umowę i zapłacić karę, bo zleją Cię ciepłym moczem..

 

Karę naliczają w przypadku kiedy to operator uzna, że może ją zerwać z Twojej winy, a nie że abonent sobie zachce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj dzwoniłem w sprawie oferty na przedłużenie (umowa kończy się w czerwcu br.), po prostu żenada proponują mi Kompakt C+ za 62zł + dekoder 10zł umowa na 19 miesięcy (ceny takie same jak dla nowych !) a i oczywiście trza również dodać opłatę za dekoder PACE 10zl, obecnie posiadam Kompakt + rabat na Canal+ (50%) i 5xHD i dekoder PACE za 100% gratis - za 59zl także żadna rewelacja !

Jak myślicie jest możliwość wynegocjowania coś więcej, wspomniałem coś o ofercie co spotkałem się tutaj na forum , a mianowicie Kompakt C+ za 47zł stwierdził że ta informacja nie ma pokrycia z rzeczywistością i nie ma takich ofert tak samo jak oferta na 15 miesięcy na przedłużenie co o tym sądzicie ile jest w tym prawdy ?!

 

Chyba trzeba będzie rozejrzeć się co konkurencja proponuje, dowiedziałem się że za 59zł - umowa na 13 miesięcy i 18 kanałów HD jest w N dla klientów z innych sieci, a obecnie w Cyfrze proponują dodatkowe 5xHD za 11 zł w Kompakt. ;-(

Miałem również małą wymianę zdań co do jakości emitowanych kanałów HD w "N" stwierdził konsultant z Cyfry (wykładając mi wyklepaną śpiewkę dotyczącą jakości transmitowanych kanałów HD), a mianowicie że jakość HD w Cyfrze jest znacznie lepsze, hmm ciekawe jakoś tego nie zauważyłem jak oglądałem N u znajomych !!! Co o tym sądzicie, czy jest różnica w transmitowanych kanałach w Cyfrze a Tv N dla kanałów które mają w swoich pakietach MTV HD, BBC HD , Animal Planet HD itp. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr_dark Bez wypowiedzenia nie otrzymasz lepszych warunków. Wystarczy trochę poczytać to byś o tym wiedział :read: . Jakość kanałów HD jest w większości taka sama. MTVN HD , BBC HD czy Animal Planet HD jest pobierany przez Cyfrę i N-kę z tego samego transpondera, więc jakość nie może się różnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was otrzymał umowę na 13 miesięcy?Przeglądałem ostatnio forum,większość przedłużała umowy na 15 miesięcy,więc postanowiłem zadzwonić do Cyfry aby potwierdzić ustalone wcześniej warunki,pani potwierdziła-56zł za Canal+ Optimum na 13 miesięcy.Chyba za dużo czytam odnośnie przedłużania umów bo już nie dowierzam w dobre chęci operatora :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem sms z prośbą o kontakt, gdyż przygotowana została dla mnie specjalna oferta, po to abym pozostał abonentem Cyfry +.

Zadzwoniłem. Specjalna oferta brzmiała: stała cena przez cały okres trwania umowy na full pakiet w kwocie prawie 160 zł. Nie pamiętam dokładnie 154, czy 157 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy, ze jeden konsultant chce zatrzymać klienta i negocjuje z nim, a inny - niestety trafiam tylko na tych innych - prezedstawia oferty na przedłużenie gorsze od tych na stronie internetowej?

To jakaś paranoja jest.

Dziś oferta na przedłużenie C+ optimum HD + multiroom + 11xHD za 108 zł = szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

108 zł podał konsultant!

Proszę przeczytać co napisałem, doskonale wiem, że ze strony wychodzi 104 zł , a przez internet 102 zł za to.

Więc jakim cudem konsultant podaje jeszcze więcej?

Już nawet nie wspominam, ze na te 104 zł również się nie zgodzę bo to kosmiczna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam obecnie wypowiedzianą umowę (do końca kwietnia) na kompakt HD + PVR za o zł (ostatni miesiąc 20zł). Miałem 2 telefony od cyfry:

1. Zaproponowali "okazję" - C+kompakt za 62 zł + PVR za 15 zl/miesiąc. Powiedziałem, że doceniam to ale jak będzie ten pakiet za 47 zł i PVR za 0 zł, to mogę zostać i podpisać aneks. Po kilku dodatkowych pytaniach .... połączenie zostało zerwane.... Postanowiłem czekać....

 

2. Dzisiejszy telefon był zupełnie inny - Pan w słuchawce powiedział, że dzwoni z cyfry i co cyfra może dla mnie zrobić albym wycofał wypowiedzenie. Ja odpowiedziałem, że ostatnio mu wyraźnie mówiłem czego chcę, ale on na to, że wcześniej to nie z nim rozmawiałem..... a na dodatek w systemie nie ma zapisanych propozycji z mojej strony .... więc znowu powiedziałem wszystko co i jak- a on wyskoczył na mnie, że to się nie da, że on ma propozycje 62 zl itp i to są ostateczne warunki z jego strony i jak je nie przyjmę :read: to on już NIGDY CYFRA nie będzie do mnie dzwonić ! (i to głosem podniesionym). Najpierw mnie zatkało :shock: - ale odpowiedziałem spokojnie, że ok - w takim razie nasze drogi się rozejdą z końcem kwietnia :brawo:

 

Tak się zastanawiam czy cyferka aby nie naciska na pracowników, a tym w stresie puszczają nerwy ????????????? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edalpor - poprosiłeś grzecznie o ponowne przedstawienie się konsultanta (zwykle przedstawiają się szybko, co za tym idzie - niewyraźnie, trudno za pierwszym razem zapamiętać {zrozumieć} nazwisko)? Zauważyłem, że takie zapytanie zdecydowanie zmienia ton rozmowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...