Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Walcz o 10 zł. Myślę, że jak ich przyciśniesz, będziesz podkreślał, że wahasz się z powodu zbyt wyskoiej ceny za PVR, to dadzą Ci za 10 zł, co jest maximum w tym momencie, co można wytargować za PVR. Nowi klienci mają PVR za 10 zł, więc sądzę, że obecnycm przy przedłużeniu też moga dać.

 

Słuszna uwaga, musiałbym zapłacić więcej, aniżeli nowy klient. Dziękuję :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane w marcu w związku ze zmianą regulaminu. Aktualnie korzystam z pakietu Optimum oraz opcja HBO HD, Pace PVR bez opłat przez okres minimalny umowy (umowa na 19 miesięcy od lutego 2011 r.)

Dzisiaj pierwszy telefon od konsultanta.

Ustalenia:

Przechodzę na sam Kompakt za 38 zł miesięcznie przez 19 miesięcy liczone od maja, a dodatkowo zostaje mi PVR bez opłat przez okres minimalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy w tym roku w zimie przedlużałem umowę wymieniłem dekoder SD ( bezpłatne użytkowanie przez cały czas trwania umowy z Cyfrą) na PVR. Wtedy zostałem zobowiązany do wzięcia opcji HBO HD z możliwością rezygnacji z tej opcji po 2 miesiącach. Dzisiaj zmieniłem pakiet Optimum na Kompakt i zrezygnowałem z opcji HBO HD od maja, a dekoder PVR został mi w bezpłatnym użytkowaniu.

Pan tylko powiedział, że gdyby się zepsuł mi ten dekoder to zanim go wymienię to muszę włączyć przynajmniej na 1 okres rozliczeniowy opcję HD, a po wymianie dekodera mogę zrezygnować z tej opcji. W przeciwnym wypadku będzie mi naliczana opłata 20 złotych miesięcznie za dekoder.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie wysłane w marcu w związku ze zmianą regulaminu. Aktualnie korzystam z pakietu Optimum SD bez dekodera, bez dodatkowych pakietów, cena 44, 90 miesięcznie (umowa na 15 miesięcy do marca 2012 r.). Przez trzy ostatnie miesiące płaciłbym 69 zł.

Dzisiaj otrzymałem pierwszy telefon od konsultanta. Miła pani zaproponował kontynuację umowy do listopada 2012 roku gwarancją ceny 54 zł miesięcznie. 54 zł miesięcznie za pakiet Optimum SD bez kanałów HD w XXI wieku - czy to nie jest jednak zbyt uboga oferta. Co prawda to mniej niż 69 zł ale termin zakończenia umowy dłuższy. Do końca aktualnej umowy zapłaciłbym jeszcze 521 zł 30 groszy ale w drugim wariancie przez kolejne 16 miesięcy mialbym do zapłacanie już 864 zł. Oczywiście ominie mnie "promocja" cyfry na Boże Narodzenie 2011 i Nowy Ro 2012. Ale czy warto czekać do tej promocji na Boże Narodzenie bez cyfry skoro obecne oferty na Wielkanoc 2011 są takie jakie są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś wie czy jak teraz przedłużyłem umowe po wypowiedzeniu bede mógł ja wypowiedzieć kolejny raz w związku ze zniknięciem podobno od maja TVN WARSZAWA? to by była fajna gra z cyfrą ha ha w kotka i myszke:-)

 

Zapewne można tylko po co? Musieliby poprawić ofertę a na to się raczej nie zanosi. Uważaj żebyś się nie zakiwał :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas wysłało pisma rozwiązujące umowę. Cyfra+ dzwoni w tych dniach do nas i oferuje przedłużenie ofert. Porównajmy to co jest nam oferowane i spróbujmy wycisnąć dla siebie ile się da. Dlatego proponuję, coś co i tak robicie, czyli podzielenie się informacją o ofertach. Formularz da nam wszystkim łatwy wgląd i możliwość porównania.

Wszystko anonimowo, nie trzeba się logować!

Poprawiony adres formularza: http://goo.gl/MbKjP

Wyniki: http://goo.gl/XqQTY

Prosze pisac na moje konto w forum w przypadku gdybym miał coś dodać/uzupełnić

 

Coraz więcej wpisów, bardzo fajne porównanie, dzięki czemu można śledzić zaproponowane przez konsultantów oferty.

full za ile? nikt nie podaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisalem umowe z cyfra tydzien temu na canal + start z 3 miesiacami gratis plus dekoder pace pvr za 15zl/miesiac i chciabym zmienic to na pakiet canal + komfort i tylko mnie ciekawi czy po zmianie dalej bede mial te 3 miesiace za darmo i czy cena za wynajem pace pvr spadnie do 10 zl tak jak to jest przy podpisaniu umowy obecnie na canal + komfort . Orientuje sie ktos moze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz PVR za darmo. Poczytaj ten wątek, na każdej stronie o tym się pisze.

 

W takim razie bardzo mnie ciekawi jak to zostanie rozwiązane w moim przypadku, skoro dzisiaj wycofałem wypowiedzenie za pośrednictwem konsultanta na infolinii i od maja zmieniłem pakiet tylko na sam kompakt z darmowym korzystaniem z PVR przez cały okres 19-miesięcznej umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...