Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Feniks jeśi nie wyslę wypowiedzenia to nie dostanę większego rabatu niż nowi? , jeśli tak to ja pisałem nie bawie się w takie żeczy wysyłam wypowiedzenie i przechodzę do N 48zł wszystko (dla abonentów konkurencji) + NFilm 20zł= 68

Oferta Cyfry+ (przedłużenie , oferta jak dla nowych): kompaktzC+ 62+11+10=83zł

78+11+10=99zł , gdyby zaproponowali mi 47kompakt/57optimum z Canal+ +11 +10=68/78zł to zostaję ;:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wie ktoś do jakiej kwoty można obniżyć sobie maksymalnie abonament za "goły" pakiet KOMPAKT przy przedłużaniu umowy? Chodzi mi o maksymalną zniżkę na ten pakiet jaką ktokolwiek uzyskał do tej pory...

Najlepsza oferta to 38pln.

Po podpisaniu aneksu do umowy będę mógł sobie włączyć do tego pakietu opcje CANAL+ HD (bez zobowiązania) za 30zł/m-c oraz ORANGE SPORT za 10zł/m-c?

 

ps.Dzięki za konkretną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja wypoiedziałem umowę i zadzwoniłem przed chwilą do działu utrzymania abonamenta i dostałem nową propozycję umowy pakiet Canal+Optimum za 78 zł i dekoder na wynajem pvr 250 za 10 zł miesiąc czyli 88zł przez cały okres umowy dobra propozycja nie wiem czy nie brać opcj HBO HD za 23 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj ponownie z konsultantem(wypowiedzenie złożone).2 tygodnie temu proponowali mi cenę z cennika,dzisiaj Optimum z C+ - 57zł , HBO HD-27zł

Cinemax Hd - 10zł,Multiroom-15zł,wynajem dekodera PRV- 20zł/mc , zakup Sagecoma - 129zł.Oczywiście wybór w dowolnej konfiguracji.Umowa na 15 m-cy.Niestety nie ma możliwości kupna za 40zł opcji Multipakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wygląda to tak - wypowiedzenie złożone na początku marca, dziś zadzwoniłem żeby upewnić się czy wypowiedzenie doszło miła pani potwierdziła że dotarło i z końcem kwietnia wyłączą mi cyfre - wniosek że aż tak bardzo im na użytkownikach nie zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu kończyła mi się umowa na pakiet optimum z 50%rabatem przez 9 m-cy,Filmbox 13m -cy za 0zł.W grudniu telefon z C+ i propozycja przedłużenia na 19 miesięcy .Nie przedłużyłem, i tak jak polecaliście przed świętami wysłałem wypowiedzenie.Na początku stycznia telefon i znowu propozycja na 19 miesięcy.Pytam o umowę na 13 ,nie ma,znów nie przedłużam.Przed końcem stycznia telefon ,pani pyta o umowę i powód rezygnacji.Mówię,że 19m-cy to za długo,chyba zrezygnuje,albo przejdę na prepaid. Pada propozycja ,umowa 13m-cy, optimum za 44,73 przez 12miesiecy ,mówię,że się zastanowię ,a pani pyta kiedy ,może zadzwonić.PO 3 dniach przedłużyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnują z klientów i to w łatwy sposób.Dzisiaj dzwoniłem i stwierdzono że klienci wypowiadający umowę z przyczyn regulaminu będą mieli propozycje w przyszłości :shock:

Ale numer.Klient sam przychodzi a oni że gdzieś i kiedyś tam być może.Pogratulować podejścia biznesowego.Najwyrażniej firma ma kupę szmalcu i leje ciekłym moczem na klientów.Trudno.Przy sobocie odkurzyłem prepeidowe dekoderki CP.Oni nie gardzą żadnymi pieniążkami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...