Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DOBRA wiadomość dzwoniłem na infolinie w sprawie cinemax i okazuje się ,ze nie będzie już płatny przynajmniej w moim pakiecie będzie za darmo Optium a czy w innych to nie wiem bo mi powiedziano,ze nie będzie płatny do końca umowy.

Mogłbys trochę jaśniej.... Chcesz powiedzieć że Cinemax wejdzie do pakietu Optimum? Dobrze zrozumiałem to Optium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... jestem abonentem od wczoraj (więc z tej promocji,z której wyłączeniem sobie nie radzą nie uczestniczyłem), mam Optimum i wszystkie Cinemaxy mi działają! Albo Cyfra szykuje miłą niespodziankę, albo to tylko jakiś problem z kodowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dwa dni temu kupiłem nowy dekoder HD,podłaczyłem, wszystko działa,chcialem zobaczyc jak u mnie wygladaja kanały hd,wiec przełaczylem na ZDF HD,ARD HD,wyglada swietnie.

A teraz do rzeczy,ku mojemu zdziwieniu,wczoraj przez przypadek odkryłem ze działaja mi 4 kanały HD od C+!!

Posiadam pakiet Kompakt+Canal, w promocji mam Optimum+Canal(Ogladaj wiecej...). Wiec skad te kanały hd??? Dokładnie to BBC HD, Nat Geo Wild HD,Animal HD,FOX HD.

Czy ktoś wie dlaczego akurat tylko te HD(nie ma np TVP HD czy Nat Geo HD)ktoś ma podobna sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kończy mi sie umowa. Mam do tej pory PVR gratis. Wczoraj dzwonił konsultant i nie chciał się zgodzić na dalsze bezpłatne użyczenie tego dekodera. Mam pytanie: czy ktoś taką opcję wynegocjował ostatnio? ponadto jakie są teraz max możliwości zniżek na opcję Kompakt HD i Canal+HD? Proszę o ewentualne sugestie bo jutro mam mieć decydującą rozmowę. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer mi wycięli. Myślałem że wykupię tunka HD do promocji "Oglądaj więcej..." za 49zł zgodnie z zapewnieniem konsultanta a tu klops. Ponoć nie zaznaczyłem w ICA opcji wykupu tego dekodera, sęk w tym, że u mnie takiej opcji tam nie było! Było tylko zatwierdzenie warunków promocji i link do regulaminu (w nim nie ma mowy o dekoderze). Zmieniałem Kompakt HD na Optimum HD.

Zachciało mi się w ICA zamiast w CTA załatwiać tę promocję to mam za swoje...

Miał/ma ktoś podobnie czy to tylko mój przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kończy się umowa z cyfra+ 28.02.2011r. (miałem prestiż HD+). Zadzwoniłem o nową ofertę 16.01.2011r. i otrzymałem optimum HD z Canal+ HD. Konsultant dał mi umowę na 18 miesięcy + 50% i oznajmił mi, że będę płacił w pierwszych 9 miesiącach kwoty promocyjne, a następne 9 miesięcy będę płacił 93 zł z groszami. Zamurowało mnie jak otrzymałem aneks do umowy. W aneksie było 40% rabatu i po okresie 9-ciu miesięcy promocyjnych do zapłaty 114,80 zł. Zareklamowałem tą umowę. Odpowiedź jest pozytywna na moja stronę. Pan konsultant się po prostu "pomylił". Mam czas do 7 marca, albo anulować tą umowę i zrezygnować z niej lub przyjąć jakąś inną ofertę. Ale czy z Cyfrą+ już można dalej współpracować? Oto jest pytanie. Czy będą w stanie naprawdę zaproponować mi jeszcze lepszą ofertę, mam przeczucie, że nie. Jestem abonentem od 1996 roku, a oni mają to gdzieś. Miał ktoś podobny przypadek? Prosił bym o radę co najlepiej zrobić w takiej sytuacji? Wiem jedno wszystko zależy na jakiego konsultanta się trafi podczas negocjowania umowy. Pozdrawiam wszystkich abonentów Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziwne, że to tak rozegrał dział reklamacji. Ja bym na Twoim miejscu im odpisał, że interesuje Cię taka promocja, z jakiej miałeś skorzystać pierwotnie, bo i tak jak anulujesz umowę, i jeśli chcesz nadal korzystać z Cyfry+, to w punkcie masz gorsze oferty niż te zaproponowane 50%/9mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...