Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza propozycja - komfortowy plus canal HD - 69,80 umowa 18 miesięcy bez zniżki na wynajem PVR.

 

Coś mi tu nie grało i zadzwoniłem jeszcze raz :

Inny konsultant inna propozycja :

Komfortowy 49,90

Canal 29,90 '

PVR gratis

5XHD gratis

umowa 18 miesięcy

Razem 79,80

Zniżek na canal oraz komfortowych pan nie chciał udzielić ze względu na gratisowy PVR i 5XHD .

Dzwoniłem w odpowiedzi na listowną prośbę z cyfry o kontakt telefoniczny ( wypowiedzenie zarejestrowane ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonił konsultant, zaproponował podstawowy+ na 18 miesięcy za 29,90zł. Do tego canal+ za 19,90, ewentualnie za 9.90 ale na 13 miesięcy. Nic nowego ale do końca miesiąca podłączy pakiet prestiżowy z możliwością rozwiązania umowy w maju lub czerwcu bez żadnych konsekwencji. Nie spodziewam się, że coś lepszego będzie, zwłaszcza na niższe pakiety więc podpisałem. W razie czego rozwiąże umowę za 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak to jest u nich zorganizowane że jednym udzielają zniżek na pakiety np. Canal+ za 14zł, mimo że dostali zniżkę na PVR i 5XHD a innym w tym samym abonamencie nie chcą dawać zniżek. Myślę że muszą mieć w systemie jakiś profil udzielania zniżek, bo przecież nie mogą tak sobie wybierać abonentów według własnego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj kłania się wynagrodzenie w systemie prowizyjnym. Im gorsza oferta dla abonenta, tym więcej prowizji dla konsultanta.Niektórzy nie chcą dawać najlepszej oferty ponieważ wtedy nie mają żadnej prowizji. Niestety tak samo jest w telefonii komórkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko czy jak zamówię pakiet HD Mix to istnieje szansa wynajęcia PVR za darmo czy raczej to misja niemożliwa (umowę przedłużyłem na koniec marca komfortowy+canal bez opcji HD)

Będzie ciężko, myślę ze możesz spróbować negocjować jakiś bezpłatny okres (np 3 miesiące), potem pewnie będziesz musiał płacić 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa i dzwonili do mnie w zeszłym tygodniu z "rewelacyjna" propozycja ze jak podpisze umowę na 18 miesięcy to dadzą mi na 3 miesiące wyższy pakiet. Powiedzcie to jakiś żart, czy ja czegoś nie zrozumiałem? W zeszłym roku za to że zostałem z nimi dali 50% upust na 3/4 trwania umowy a teraz coś takiego?!?! Orientuje się ktoś czy to obecna najlepsza oferta pod tytułem "Zostań z cyfra", co prawda mam tylko podstawowy+ ale trochę zaniemówiłem jak to usłyszałem. Konsultant nic lepszego nie chciał dać. Chyba trzeba będzie uciekać, bo to porażka.

 

Tak ogólnie myślę o zmianie tv na full hd, a mam na własność dsr3201. Czy można uzyskać wynajem dekodera hd w ramach przedłużenia umowy, oczywiście najlepiej wynajem za 0zl? Czy muszę raczej rozwiązać umowę i załatwić to jak każdy nowy klient?

 

Ps. Dobrze rozumiem ta ofertę dla nowych klientów że najniższy pakiet cyfry(podstawowy+) i pakiet canal+ lub hbo jest za w sumie 39.80 przez caly okres umowy(18m) i dekoder HD PVR wynajem za 0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem abonentem Cyfry od roku i dziś miałem telefon w sprawie przedłużenia umowy. Do tej pory miałem Komfortowy+ z Canal+ i Orange Sport za 56,80 zł w okresie promocji 10 mieś. a potem 103,80 zł przez okres 3 miesięcy. Teraz chciałem Komfortowy + z Canal+ i Canal+ hd oraz dekoder hd prv. Pierwsza propozycja była na kwotę 85 złotych za 18 miesięcy. Gdy jej nie przyjąłem, po minucie otrzymałem propozycję kwoty 70,80 złotych na 13 mieś stała cena i dekoder prv hd Pace 500 GB bez żadnych opłat. Jak sądzicie, to dobra oferta? Bo wydaje mi się że tak ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@minimalny

Jak dla mnie jest oferta dobra ale nie rewelacyjna tą ofertę którą dostałeś jest prawie taka sama jak oferta dla nowych abonentów. Moim zdaniem powinieneś jeszcze powalczyć o jakąś opcje dodatkową chociaż na jakiś okres czasu np. opcje HBO albo Cinemax.

Tobie pozostała decyzja nie wiem jakie dają oferty dla dotychczasowych abonentów ja przedłużając umowę dostałem Podstawowy+ Canal+ za 29zł i dekoder za 49zł więc zniżka na pakiet wyniosła 43,8zł więc jak dla mnie to była super :brawo: oferta bo w tej cenie normalnie miałbym samą opcję Canal+ :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. Dobrze rozumiem ta ofertę dla nowych klientów że najniższy pakiet cyfry(podstawowy+) i pakiet canal+ lub hbo jest za w sumie 39.80 przez caly okres umowy(18m) i dekoder HD PVR wynajem za 0?

To jest cena za pakiet Powitalny, a nie podstawowy. Dekoder za darmo na 6 miesięcy, potem 20zł/msc. Do tego musisz dokupić jakąś opcja HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cena za pakiet Powitalny, a nie podstawowy. Dekoder za darmo na 6 miesięcy, potem 20zł/msc. Do tego musisz dokupić jakąś opcja HD

 

Czyli pieknie to tylko wyglada na tej reklamie www, nic dziwnego ze zadnych szczegołow wiecej nie podaja.

 

Realne jest wynegcjowanie podstawowego+ HBO za 29zl i do tego wynajem za 0 dekodera HD(zwyklego)? Bo tak juz chyba lepiej przejsc do n, coprawda juz za 54zl na miesiac ale odczuwalnie wiecej kanalow no i w standardzie jakies 12hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, czyli do tej "promocji" za 39.80 nie można wziąć PVR...

 

Realne jest wynegcjowanie podstawowego+ HBO za 29zl i do tego wynajem za 0 dekodera HD(zwyklego)? Bo tak juz chyba lepiej przejsc do n, coprawda juz za 54zl na miesiac ale odczuwalnie wiecej kanalow no i w standardzie jakies 12hd.

NIe realne, ponieważ żeby wziąć dekoder HD musisz wykupić jeszcze opcje HD, czyli to wydatek +5zł. Zresztą po co Ci dekoder HD, jeśli pakiet, który podałeś nie ma ani jednego kanału hd.

Jeśli kończy Ci się umowa to zadzwoń do C+ i powiedź, że chcesz pakiet komfortowy + opcje 5XHD (jeśli jeszcze jest) + dekoder PVR. Jak dobrze pójdzie dostaniesz to za 45-50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kończy Ci się umowa to zadzwoń do C+ i powiedź, że chcesz pakiet komfortowy + opcje 5XHD (jeśli jeszcze jest) + dekoder PVR. Jak dobrze pójdzie dostaniesz to za 45-50zł

 

5xHD nie ma w cennikach, wiec pewnie tez nie można wziąć. Teraz jest jakiś HD MIX za 24,9/m, nie wiem jak to sie przeklada na ow 5xhd(za ile on byl?). Jak mi się umowa kończy 30 czerwca do kiedy muszę im wysłać wypowiedzenie? To chyba najskuteczniejsza metoda by zaczeli gadać z sensem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wynająć dekoder PVR trzeba mieć podłączoną przynajmniej jedną opcję HD.

 

Można z niej zrezygnować po pierwszym pełnym okresie rozliczeniowym.

Nie zmienia to faktu, że w Powitalnym nie można mieć PVR.

 

Pytanie czysto teoretycznie, za ile można wynegocjować na dzień dzisiejszy Podstawowy z PVR bez żadnych opcji dodatkowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czysto teoretycznie, za ile można wynegocjować na dzień dzisiejszy Podstawowy z PVR bez żadnych opcji dodatkowych?

 

Teoretycznie skoro na przedluzenie umowy dali tu koledze podstawowy+ i canal + za 29 to odejmujac powiedzmy 9zl za ten dodatkowy kanal i dodajac 20 za pvr przy przedluzeniu powininen byc w cenie normalnego abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realne jest wynegcjowanie podstawowego+ HBO za 29zl i do tego wynajem za 0 dekodera HD(zwyklego)?

 

Abstra[beep]ąc od kwestii wynajmu dekodera, na paczkę HBO nie otrzymasz od Cyfry takiej zniżki jak na opcję Canal+, bo to nie są ich kanały autorskie. Swego czasu sam to przerabiałem.....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy+ z PVR można dostać za 30,03zł (30% rabatu) i 5HD gratis na umowę 13 m-cy, jeśli umowa kończy się z końcem maja. I nie jest to widzimisię, tylko jeśli taką ofertę dostanie abonent któremu kończy się z końcem innego miesiąca umowa, to na koniec miesiąca wyjdzie to w raporcie błędów i spadną rabaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...