Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe ,czy tu jest jakiś haczyk,bo o ile od 15 stycznia do 15 lutego podniosą pakiety wszystkim bez pytania,o tyle aby mieć jeszcze te 3 miechy wyższy pakiet trzeba zmienić pakiet.Ciekawi mnie tylko ,czy po tych 3 miechach będzie można ponownie wrócić do naszego starego pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torre24

ale pamietaj że tracisz przy takim rozwiązaniu wszystkie zniżki

No nie wiem, w aneksie mam możliwość zmiany pakietu na wyższy bez utraty zniżek. Opcji C+ nie zamierzam wyłączyć. A o zakazie powrotu do Kompaktu nic nie ma więc pewnie jest to dozwolone.

Naprawdę przydałby się regulamin promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanie co do nowej promocji

 

mam umowę do czerwca 2011- pakiet kompakt+canal+ ( super umowa za 29 pln :) )

od lutego chcę wziąć multiroom oczywiście podnosząc pakiet do optimum - kończy mi się druga umowa z końcem stycznia i jej nie przedłużę na takich warunkach jakie są traz oferowane

 

w ica po symulacji na optimum wychodzi ,że do zapłaty jest 50 pln ( rabat zostaje cały czas naliczany na kwotę 48.80 pln)

multiroom jak dla mnie to 15 pln więc wszystko razem 65 pln na dwa tv więc chyba nieźle.

 

I co teraz jak będę chciał skorzystać z promocji dodatkowych kanałów , czy dobrze kombinuję ? po załatwieniu powyższej sprawy dzwonię i korzystam z promocji - w tym przypadku migracja następuje na prestiż HD - za luty płacę tyle co za optimum ( a może tyle co za kompakt skoro pierwszy niepełny miesiac ) , później marzec, kwiecień i maj prestiż HD w cenie optimum . Z końcem maja dzwonię i zmieniam na optimum , czy nie stracę zniżek , czyli za czerwiec zapłacę 65pln ? pewnie wchodzi w grę opłata 10 pln za obniżenie pakietu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że taka rozmowa się odbyła i tak konsultant odpowiadał na pytania - wręcz to nie możliwe, bo są na bierząco monitorowani

Przypomnial mi się jeszcze jeden kwiatek z rozmowy a'propos braku możliwości odbierania programów HD na drugim telewizorze. W związku z tym, że ten wątek rozmowy przeciagnął się o dobre kilka minut, wszedłem na stronę Cyfry (Otwórz oczy) i odczytałem pani fragment informacji o usłudze multiroom zaznczają, iż nigdzie nie jest napisane, aby na drugim odbiorniku nie było mozliwości ogladania progranów HD, Na to pani rezolutnie odpowiedziała: "ale z drugiej strony nie jest napisane, ze istnieje taka możliwość".;)

Sorry za OT, ale wydźwięk całej rozmowy brzmiał tak, że po złożeniu wupowiedzenia umowy nie ma już dla mnie nadziei na jej przedłużenie i co najwyżej zadzowni do mnie konsultant w sprawie zwrotu sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że od lutego można podwyższyć pakiet i przez 3 miesiące oglądać w starej cenie ale podnieśc pakiet można tylko o 1 stopień, tak? Nie można np. z Kompaktu na Prestiż HD+? I czy to jest niezależna promocja w stosunku do tej 15stycznia-15 lutego?Za dużo tu niejasności, jak znajdziecie regulamin to dajcie cynk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ja to rozumiem - to przez miesiąc (15.01 - 15.02) oglądamy wyższy pakiet za darmo. Jak się nie zdecydujemy w lutym na zmianę na wyższy, to wszystko zostaje "po staremu".

:smile:

 

 

Gdzie jest podana informacja o tej promocji na stronie Cyfry?

 

Tutaj: https://satkurier.pl/news/62401/c-ogladaj-wiecej-programow-w-tej-samej-cenie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam jedno pytanie - co można obecnie wyrwać od cyfry za przedłużenie umowy ( moja stara umowa jest do stycznia 2011 - wypowiedzenie oczywiście wysłane)?

Dzisiaj dzwonił do mnie przedstawiciel cyfry i zaproponował "super warunki" - umowę na 19 m, pakiet kopakt hd z rabatem 50% przez 7 miesięcy i PVR za 15 zł przez 12 mies. potem 20 zł .... szok zaniemówiłem ..... , jak po chwili odzyskałem głos - to powiedziałem , że te warunki są takie "super" jak dla wszystkich :mrgreen: .... i jak chcą abym podpisał aneks to chcę PVR za darmo - tylko tyle ! Gość powiedział , że nie może tego dać - więc powiedziałem, że niech zadzwoni jak bedzie szansa na PVR .

Tak się zastanawiam gdzie tu sens ..... PVR jest już u mnie od roku, jak go oddam za miesiąc, będą mieć starego PVR i jednego abonenta mniej ... a tak by mieli sprzęt już wydany ( PVR u mnie), a kasa za abo by wpływała dalej przez 19 m- :brawo::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam takie promocje

 

Optimum 63,90 - 10,00 = 52,90 przez pół roku

HD Mix 24,90 - 16,90 = 8zł stała opłata do końca aneksu

Canal+ HD 19,95 cała umowa

HBO HD 17,95 do 4 mies

 

PVR HD Darmo wynajem

 

Umowa możliwość przedłużenia w Maju 2011r (całkowity koniec aneksu umowy 31.08.2011r

Jak bym miał umowę nie przedłużoną w Maju to mogę zejść do Optimum i płacić za zmianą 10zł

 

Czy jak zmienią na Prestiż HD+ rabaty przejdą idalej będzie płatność 95zł za Prestiż do 4 mies Super Cena jak za taki pakiet :D:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem na takich zasadach:

 

Umowa na 25 miesięcy

Optimum - 9 miesięcy 50 %

Canal + HD - 8 miesięcy 50 %

MR - 1 PLN

 

PVR przez 24 miesiące gratis. W ostatnim miesiącu płatne 20 PLN (bo podobno nie mogą dać dłuższego rabatu niż 24 miesiące bo nie pozwoli na to SYSTEM). PVR-a dostałem kiedy powiedziałem, że nie będę tyle płacił za wynajem dekodera. Wtedy konsultant poszedł do kogoś na wyższym stołku i tamten wyraził zgodę.

Drugi dekoder HD do MR za 99 PLN (w punkcie Cyfry mieli tylko Sagema HD, więc go wziąłem. Philipsów HD oczywiście brak).

 

Wcześniej umowę miałem do końca stycznia. Wypowiedzenie (oczywiście musiałem telefonicznie wyrazić zgodę na wycofanie) dotarło w grudniu. Nowe warunki obowiązują od 1 lutego. Konsultant powiedział na infolinii, że na 3 miesiące przed końcem umowy można negocjować.

PVR-a mam Philipsa, ale dystrybutor powiedział, że jak go przyniosę to mogą spróbować go odmienić na Pace. Jeżeli rzecz jasna zgodę na to wyrazi SYSTEM :) Jeśli nie da rady to będę musiał pozostać przy Philu.

 

 

 

Wcześniej, bodajże we wrześniu lub październiku zgodziłem się zostać przy pakiecie Optimum chyba na 6 miesięcy z rabatem 10 PLN. Nie orientuje się ktoś czy te 10 PLN rabatu nadal zostaje czy teraz sie skasuje ? W płatnościach w ICA nie mam rozliczenia za luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - Wasze pakiety to Optimum w górę. Ja mam mieć kompakt hd (mało ogladam tv (praca) - ale co ciekawsze programy sobie nagrywam i oglądam wieczorami) - wiec coś mi sie wydaje, że cyfra raczej sęe nie ugnie i nie da PVR za darmo (bo w rozmowie wyraźnie i dobitnie powiedzialem, że chcę tylko PVR za free) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale :

 

Abonenci pakietu Komfort otrzymają dostęp do Optimum, abonenci Kompakt HD otrzymają dostęp do Optimum HD, abonenci Optimum oraz Optimum HD otrzymają dostęp do Prestiż HD+. Z kolei abonenci Prestiż HD+ otrzymają darmowy dostęp do HBO on Demand - 720 godzin dostępu do darmowej wypożyczalni VOD.

 

Powyższa akcja ma na celu zachęcenie dotychczasowych abonentów Cyfry+ do wyboru wyższego pakietu abonamentowego. Dlatego operator przygotował specjalną promocję dla klientów, którzy w czasie darmowego dostępu zdecydują się zmienić pakiet na wyższy - przez 3 miesiąca (1 marca do 31 maja 2011) opłata abonamentowa za wyższy pakiet będzie wynosiła tyle, ile za dotychczasowy pakiet.

 

żródlo :Media2

według mnie tyczy się to drugiej promocji czyli 3 miesiące ta sama cena.

 

 

Od 15 stycznia do 15 lutego 2011 roku obecni abonenci satelitarnej platformy telewizyjnej Cyfra+ otrzymają darmowy dostęp do wyższego pakietu abonamentowego. a to to znaczy że wszyscy dostaną dostęp do wyższego pakietu. żródło:MEdia2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...