Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli oferta jest bardzo dobra można przedłużyć nawet na 24 miesiące.Cyfra jest dość elastyczna jeśli chodzi o promocje więc jest wielce prawdopodobne że po tych "promocyjnych" miesiącach można coś znowu wynegocjować np.kolejną zniżkę na pakiet dodatkowy.

Święta prawda , jak skończyły mi się miesiące promocyjne , to cyferka sama zadzwoniła i zaproponowała że na pozostałe miesiące obniży abonament o 10 złociszy.

Są elastyczni , ale teraz twardzieli zgrywają .

Już za kilka dni Grudzień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym i tak 3/4 ludzi i tak nie czyta, co się podpisuje, a potem i tak mają pretensje do C+, a nie do siebie samych "bo pani w punkcie mówiła to i siamto".

prawda hehe najlepiej w tym przypadku mogliby sie udzielic klienci ktorzy rok temu podpisali umowy na 24 msc, ktore oferowali im domokrazcy. No coz nie przeczytali umowy i teraz jak w tym miesiacu sie skonczyla im promocja to lament i placz ze teraz z kosmosu im rachunki przychodza, a mowiono im ze promocja na caly okres. Takze czytajcie ludzie umowy czytajcie

 

Święta prawda , jak skończyły mi się miesiące promocyjne , to cyferka sama zadzwoniła i zaproponowała że na pozostałe miesiące obniży abonament o 10 złociszy.

:P tylko ze nie dla wszsytkich abonentow ta promocja byla dostepna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz nie przeczytali umowy i teraz jak w tym miesiacu sie skonczyla im promocja to lament i placz ze teraz z kosmosu im rachunki przychodza, a mowiono im ze promocja na caly okres. Takze czytajcie ludzie umowy czytajcie

Nie przeczytali nie z lenistwa, lecz dlatego, że Cyfra umowy i regulaminy specjalnie tak przygotowuje, żeby je było ciężko przeczytać.

Regulamin Cyfry który mi dano do zaakceptowania, miał 10 stron i był wydrukowany malutką czcionką o wielkości 6 pkt. Po wydrukowaniu go normalną czcionką (wielkości stosowanej w maszynach do pisania), ten sam Regulamin rozrastał się do 30 stron!

Regulamin oraz umowa są specjalnie napisane w sposób dość niejasny, wręcz zagmatwany, wprowadzają mnóstwo specyficznych pojęć oraz definicji, a dla zdezorientowania klienta wprowadzają także informacje wręcz nieprawdziwe, jak choćby informacja o tym, że umowa jest zawierana na okres 12 miesięcy.

W tej sytuacji trudno się dziwić, że mało kto ma czas i chęć na studiowanie tych dokumentów.

Ja czas na to znalazłem, regulamin oraz umowy szczegółowo przestudiowałem i efektem tej lektury jest moje stanowisko wobec Cyfry, które tutaj właśnie prezentuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rumburak

Przestań kłamać o ilości stron w regulaminie. Tu: http://cyfraplus.pl/upload/regulamin/20 ... 2010_1.pdf masz regulamin C+, pisany 'normalną czcionką (wielkości stosowanej w maszynach do pisania)' i wcale nie ma 30 stron tyko 12. Ważniejszym dokumentem jest aneks do umowy (2 strony, czcionką ok.12) - który informuje jakie masz zniżki i przez jaki okres. W regulaminie po informacji, że umowa zawarta jest na 12 pełnych miesięcy jest informacja w nawiasie 'lub innego okresu wynikającego z oferty promocyjnej'. Jeżeli ktoś czytając ma jakieś wątpliwości odnośnie regulaminu może zapytać dystrybutora, albo zadzwonić na infolinię, a uwierz mi, konsultanci na szkoleniu muszą nauczyć się regulaminu praktycznie na pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś czytając ma jakieś wątpliwości odnośnie regulaminu może zapytać dystrybutora, albo zadzwonić na infolinię, a uwierz mi, konsultanci na szkoleniu muszą nauczyć się regulaminu praktycznie na pamięć.

 

Co racja to racja:) Regulamin jest jak dla mnie lektura - obowiązkiem jest ją przeczytać, a jeżeli tego nie zrobimy to mamy później negatywne efekty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam umowę do 31 grudnia br. Wypowiedzenie wysłane, zarejestrowane. Kilkakrotnie do mnie dzwoniono proponując standardowe warunki przedłużenia.

Obecnie mam Kompakt, Eurosport HD i dekoder PVR.

 

Po kilku moich telefonach i mailach, zadzwoniono do mnie z działu relacji z abonentami i po dość długiej rozmowie zaproponowano umowę na 19 miesięcy, 40% zniżki przez 7 miesięcy na pakiet Kompakt, możliwość zatrzymania dekodera PVR bez posiadania żadnego kanału HD (a więc rezygnację z obecnie posiadanego Eurosportu HD) oraz dekoder PVR z 50 % zniżką na 18 miesięcy.

 

Jak na razie się nie zdecydowałem, chciałbym dekoder ze 100 % zniżką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu letnim jesteś abonentem? Płaciłeś / płacisz regularnie? Kiedy umowa jest rozwiązywana?

To będzie moje pierwsze przedłużenie, umowę zawierałem w czerwcu ubiegłego roku, kończy się wraz z końcem roku, rachunki płacone regularnie, w wysokości 53,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również trochę namieszałem. Za 3 dni kończy mi się umowa. Plusem jest to, że zobaczę mecz Real-Barca. Wczoraj był kolejny telefon po długiej ciszy i propozycja tego co proponowali mi na samym początku jeszcze przed wysłaniem wypowiedzenia. 13 miesięcy OptiumHD i Canal+HD 86 zl 10 miesięcy, 3 pozostałe po 96 zl Nie zgodziłem się i trzeba rozstać się z cyfrą na tydzień do wprowadzenia nowej oferty ;/ Teraz trochę żałuję ...

 

Davidsss napisz czy dzwonili do ciebie? Do mnie tak. Miałem Kompakt HD + teraz to jest zamienione na Kompakt HD oraz Canal + HD. Przedłużenie standartowe na 19 miesięcy ale: mozliwość rezygnacji bądź modyfikacji do końca grudnia. Za grudzień 42,4zł. Przedłużyłem z myślą na że zadzwonię do nich w grudniu. Może będą lepsze oferty a jak nie z uporem maniaka znów zrezygnuję, choć przyznam szczerze już mi się nie chce tyle z nimi rozmawiać. Dziś 20 minut. Szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego.. Dzwonili. Też miałem propozycje 13 lub 19 miesięcy. Nie wybrałem nic. Jutro kończy sie umowa i jest koniec zabawy z Cyferką. (miałem możliwość rezygnacji w grudniu do czasu pojawienia się lepszej oferty, ale zrobiłem jak zrobiłem i najwyżej przeżyje bez telewizji kilakanaście dni do podpisania nowej umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możesz wyjaśnić, w jakim innym celu niż wprowadzenie klienta w błąd, jest w regulaminie podany okres trwania umowy wynoszący 12 miesięcy, jeśli Cyfra na taki okres w ogóle umów nie zawiera?

 

Skoro tak kategorycznie formułujesz twierdzenia rozumiem, że jesteś pewien tego, że Cyfra wprowadza klienta w błąd.

Otóż nie masz Kolego racji, gdyż można zawrzeć umowę na 12 miesięcy płacąc standardową opłatę za pakiet przez cały czas trwania umowy (+ opłata aktywacyjna).

 

Nie będę się wdawał w polemikę, ale jeśli masz takie nastawienie do Cyfry+ to może powinieneś poważnie się zastanowić nad tym, żeby nie mieć nic wspólnego z tą platformą i jej pracownikami. Wszystkiego można się czepiać (np. tego, że Cyfra+ nierówno wkłada do koperty wyciąg z rachunku , albo że przesyłany Magazyn Plus czasem ma posklejane kartki), ale to naprawdę nie o to chodzi.

 

Swego czasu mi zarzuciłeś naiwność. Otóż zapewniam Cię, że nie jestem naiwny, znam swoje obowiązki, a swoje prawa potrafię egzekwować. Nie należę natomiast do osób, które lubią szukać "dziury w całym".

 

Tak na marginesie, skoro już jesteś taki drobiazgowy w swoich rozważaniach natury prawnej, w nawiązaniu do Twojego posta sprzed kilku dni chciałbym jedynie zasygnalizować, że w stosunkach cywilnoprawnych nie występuje coś takiego jak "umowa kupna-sprzedaży". Zachęcam do lektury Kodeksu Cywilnego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu płaczemy, że Cyfra taka zła, a oto proszę co znalazłem na jednej z podobnych stron do satkuriera:

29 Listopada "ja właśnie dzisiaj przedłużyłem umowę z C+ dlaczego dlatego że dostałem umowę na 13 miesięcy z upustem 50% na pakiet prestiż+ przez 11 mieisęcy z upustm 50% tj. 7,50 zł za multiroom na 12 miesięcy i dekoder gratis za używanie co więcej chcieć"

 

Małe sprostowanie: na str głowniej w jednym z newsow również widzę ten sam komentarz. Jakieś jajca? czy też nie :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu płaczemy, że Cyfra taka zła, a oto proszę co znalazłem na jednej z podobnych stron do satkuriera:

29 Listopada "ja właśnie dzisiaj przedłużyłem umowę z C+ dlaczego dlatego że dostałem umowę na 13 miesięcy z upustem 50% na pakiet prestiż+ przez 11 mieisęcy z upustm 50% tj. 7,50 zł za multiroom na 12 miesięcy i dekoder gratis za używanie co więcej chcieć"

 

Małe sprostowanie: na str głowniej w jednym z newsow również widzę ten sam komentarz. Jakieś jajca? czy też nie :)?

 

Na jakiej stronce to znalazłeś dzwoniłem do C+ o przedłużenie umowy i takich ofert na 13 mieś w ogóle nie maja tak mi odpowiedział konsultant.

P.S. prześlij mi na PW link do tej stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem z możliwością dokonania zmian w grudniu. Ile kosztuje zerwanie umowy z cyfrą? Nka wprowadza pierwszy kanał 3D od soboty, oby cyfra coś konkretnego zaproponowała, bo albo zerwę umowę, albo wezmę pakiet za 10 zł i przejdę do konkurencji bo o wiele taniej - nie wiem tylko co korzystniej, czy zerwać czy obniżyć na najmniejszy pakiet na 18 miesięcy.

 

https://satkurier.pl/news/61238/nshow-3d ... olsce.html

Ponadto platforma n przygotowała świąteczną niespodziankę w 3D dla swoich abonentów na 24 grudnia br., na godz. 19:00. Liga mistrzów w 3D. Jednak Nka jest dużo do przodu przed konkurencją jeśli chodzi o innowacyjność. Zaskoczył mnie ten news.

Teraz ciekawe czym odpowie Cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, pewnie przez kilka dni jeszcze pooglądasz TV zanim wyłączą sygnał. A tak w ogóle to zamiast czekać Panowie czy zadzwonią, sami wykręćcie do CTA i zapytajcie czy coś dla Was przygotowali. Chyba, że jesteście definitywnie zdecydowani, że się żegnacie z Cyfrą.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cyfre z byłym pakietem komfortowym i canal+, umowa wygasa w styczniu. Żeby zrezygnować muszę wysyłać do cyfry wypowiedzenie? Jeśli nie wyśle to ile bym musiał płacić? Obecnie płace 54zł. Mam nadzieję, że będą jeszcze lepsze promocje bo chciałbym dalej zostać czy cyfrze, ale nie z taką promocją jaką teraz oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonili ze standardowa ofertą przedłużeniową. Umowa 19 m-cy, zniżka 40 % bodajże na 9 czy 11 miesięcy na Optimum HD i zniżka na Canal+ 8 miesięcy. Kiedy powiedziałem, że to dużo konsultant nagle przypomniał sobie, że jest inna oferta tyle, że zniżka wynosi 50 % zamiast owych 40 %. Brak bezpłatnego dekodera PVR.

Powiedziałem, że czekam na lepszą ofertę do ok. połowy grudnia, albo przechodzę do N. Konsultant powiedział, że zmiany w promocjach będą kosmetyczne (ale jednak będą). Wówczas powiedziałem, że w takim razie przejdę do konkurencji i na tym rozmowa się skończyła.

Tak na dobrą sprawę czekam jednak na wynik przetargu na Ekstraklasę. Byłoby głupio podpisać teraz umowę na 19 miesięcy, po czym nie mieć gdzie obejrzeć meczu. Oby przetarg szybko został rozstrzygnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja to czytam, to śmiech mnie bierze. "wspomniana była oferta Cyfra+ Powrót - oferowana abonentom w ostatnim dniu wypowiedzenia". Ludzie, cała akcja jak przedłużacie umowę ona się nazywa Cyfra Powrót+, a nie to czy przedłużycie 1, 15 czy 30 dnia miesiąca. Też z tym przetargiem na Ekstraklasę to robicie komedię. Przetarg może być nawet rozstrzygnięty w maju, i kto niby ma wygrać? N, która nadal dokłada do interesu? CP, którego dumnie ogłaszana liczba 3,2mln abonentów z czego 1/4 to posiadacze najniższych pakietów? I na których kanałach miałoby to być niby emitowane? Na Polsacie głównym? To pewnie mecze będą przerywane reklamami :D Cyfra+ za długo ma prawa do Ekstraklasy, żeby teraz tą szansę zaprzepaściła.

A ten koleś, co napisał, że przedłużył na 13 miesięcy, z czego 11 50% i w ogóle na prestiż+, którego notabene już nie ma :D - to obawiam się, że a) albo chciał wprowadzić ferment i zwrócić na siebie uwagę B) źle zrozumiał.

 

@maestro

Wow, Liga Mistrzów w 3D. Nie wiem, czy czytałeś ostatnio jakieś niszowe (ironia) portale typu satkurier.pl, ale na Canal+ Gol wczoraj był mecz Barcy z Realem w 3D. Poza tym ciekawe, jaka tam będzie ramówka i co de facto będzie w 3D. Jak tak dowalą z tym, jak z multiroomem, który wychodzi dwukrotnie drożej niż w Cyfrze+ i trzeba pruć kablem chałupę, to Cyfra+ będzie mogła się tylko cieszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...