Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy telefon od Cyfry, oferta śmieszna :)

C+Optimum

HD Promo

HBO 0zł/6msc 23zł/reszta czasu

Dekoder ten co mam Sagemcoma (powiedział, że lepszego nie dostane w tej cenie :D )

MR

na 13 msc.

CENA: 96zł! po konsultacji z przełożonym: 88zł

 

Przedstawiłem Panu konsultantowi to co widzę tutaj na forum 75zł za C+Opt., MR, 2xPace, HDPromo, filmowe kanały gratis przez pewien okres. To dostałem informacje, że tak tanio nic Cyfra nie oferuje, tak więc odmówiłem i powiedziałem, że jeszcze poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem w trakcie negocjacji warunków umowy - C+ Optimum HD umowa do 31.03.2013r. Dzisiaj w końcu udało mi się otrzymać pierwsze, w miarę rozsądne warunki z ich strony. A mianowicie:

C+ Optimum HD - 65zł

HD promo - 0zł

Multiroom -10zł -

Exxtra - 6zł

HBO, Cinemax i Filmbox gratis 7 miesięcy

umowa na 18 miesiecy

 

Nie zgodziłem się na przedłużenie umowy ze względu na multiroom za 10zł. Negocjowałem na 0zł, ale konsultant powiedział, że jeżeli miałem za 10zł to za 0zł nie dostanę na pewno. I teraz pytanie do Was. Ściemniał czy nie? Jest szansa wyrwać multiroom za 0zł jak obecnie płacę 10zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem w trakcie negocjacji warunków umowy - C+ Optimum HD umowa do 31.03.2013r. Dzisiaj w końcu udało mi się otrzymać pierwsze, w miarę rozsądne warunki z ich strony. A mianowicie:

C+ Optimum HD - 65zł

HD promo - 0zł

Multiroom -10zł -

Exxtra - 6zł

HBO, Cinemax i Filmbox gratis 7 miesięcy

umowa na 18 miesiecy

 

Nie zgodziłem się na przedłużenie umowy ze względu na multiroom za 10zł. Negocjowałem na 0zł, ale konsultant powiedział, że jeżeli miałem za 10zł to za 0zł nie dostanę na pewno. I teraz pytanie do Was. Ściemniał czy nie? Jest szansa wyrwać multiroom za 0zł jak obecnie płacę 10zł?

 

U mnie tez umowa do lutego i tez dostalem niby info ze nie ma w styczniu MR za 0zł i że był w grudniu...

 

Pan jakiś nie przyjemny nawet nie chcial negocjowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca lutego. Na razie oferty mi przedstawiane były nieatrakcyjne, nawet bardzo. Przez długi czas cisza, nikt do mnie nie dzwoni. Dzisiaj dostałem SMS :). Mają dla mnie specjalną ofertę, którą mogę sprawdzić na ICA bądź do nich zadzwonić. Na ICA sprawdziłem, nic nie ma (wypowiedzenie zarejestrowane to jak sądzę dlatego). Nie wiem, dzwonić do nich? Jakoś mi się wydaje że to oni powinni dzwonić do mnie a nie odwrotnie. Ponadto chyba to nieco za wcześnie na optymalne warunki.... Sam nie wiem.

 

Ja również mam umowę do końca lutego i również dzisiaj dostałem smsa, że czeka na mnie rewelacyjna oferta pod jakimś tam numerem telefonu lub w ICA. Na pewno ja do nich nie będę dzwonił. Poczekam aż im zacznie zależeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa przedłużenia umowy , jeżeli umowa jest np do 31 marca 2013 i zostanie przedłużona w styczniu np na 12 miesięcy to kiedy mi się ona wówczas skończy ?Zawsze przedłużałem na koniec ostatniego miesiąca umowy , teraz konsultanci atakują abym ja już przedłużył , a umowę mam do końca marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Optimum zaproponowali za 65 PLN, multi za 10 (nie zależy mi na nim), a Pace chcieli wydzierżawić za 5 PLN. Gdyby dali darmo to bym przedłużył. Nawet Pani konsultantka pytała przełożonego czy może dać go za 0, zgody nie było. Na przedłużenie umowy też nie. Mam jeszcze trochę czasu do końca lutego. Na razie płacę za C+Optimum 57 PLN, nie ma się do czego spieszyć, kolejna umowa tak czy inaczej będzie droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa przedłużenia umowy , jeżeli umowa jest np do 31 marca 2013 i zostanie przedłużona w styczniu np na 12 miesięcy to kiedy mi się ona wówczas skończy ?Zawsze przedłużałem na koniec ostatniego miesiąca umowy , teraz konsultanci atakują abym ja już przedłużył , a umowę mam do końca marca.

Jak ją teraz przedłużysz będzie obowiązywała od lutego, a resztka starej umowy będzie anulowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już wydzwaniają. Ja tak samo jak poprzednik na ich pytanie co najczęściej oglądam odpowiadam że MiniMini ;)

 

Proponują za pakiet C+OptimumHD, HDPromo, Multiroom, HBO,CINEMAX 6 msc gratis coś ok 80-86zł jakoś tak.

Jak na razie odmówiłem bo wydaje mi się że to trochę przy drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę- Umowa do końca lutego, wypowiedzenie zarejestrowane.

C+Kompakt HD 55 zł

Opcje HD 0 zł

Dekoder Pace 500G 0 zł

HBO, filmboxy i cinemaxy na 6 m-cy.

Umowa na 18 miesięcy - sam taką zaproponowałem.

MR mnie nie interesowł ale z ciekawości spytałem - 10 zł.

Wiem, że mogłem ugrac te 5 zł ale spełnia to moje oczekiwanie więc zatwierdziłem,

Pozdrawiam i życze powodzenie w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już wydzwaniają. Ja tak samo jak poprzednik na ich pytanie co najczęściej oglądam odpowiadam że MiniMini ;)

 

Proponują za pakiet C+OptimumHD, HDPromo, Multiroom, HBO,CINEMAX 6 msc gratis coś ok 80-86zł jakoś tak.

Jak na razie odmówiłem bo wydaje mi się że to trochę przy drogo.

 

Jeśli to na 18 m-cy to myślę, że do 77 pln mogą zejść bez problemu.

 

http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre/supercena.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę miałem do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane w połowie grudnia. W grudniu wysłałem przez ICA swoją propozycję, z warunkami z forum (dziś konsultant na tę propozycję się powołał).

Umowa na 12 miesięcy

Oferta I, bez HBO

- CANAL+ Optimum HD -> 62,00 zł,

- HD Optimum Promo -> 0,00 zł,

- PVR PACE 500 GB -> 0,00 zł

- Multiroom -> 0,00 zł

 

Oferta II z HBO

- CANAL+ Optimum HD -> 71,00 zł,

- HD Optimum Promo -> 0,00 zł,

- PVR PACE 500 GB -> 0,00 zł

- Multiroom -> 0,00 zł

- HBO HD -> 0,00 zł. 4 miesięcy gratis, a potem możliwość kontynuacji za 19,90 lub rezygnacja

 

Drugi dekoder lub CAM zawsze płatny lub zakup SagemCom za 149,00 zł.

Wybrałem ofertę I bez drugiego dekodera - mam swój.

Potwierdzam, że warto czytać na bieżąco forum i czekać na dobre oferty, które pojawią się 2-3 tygodnie przed końcem umowy.

Powodzenia w negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowe mam do 31.05.... ale żeby nie zapomnieć o rezygnacji to już chce ją wysłać 8)

Ciekawy jestem ile wcześniej do mnie zadzwonią... w sumie mogliby teraz bo fajne przedłużenia dają (zyskałbym 21zł) :D

Może ktoś wie na swoim przykładzie jak szybko przed końcem umowy była nowa propozycja? 8)

Do tej pory kilkakrotnie przedłużałem umowe (cyfra,n) po negocjacjach ale to było tak zawsze w ostatnich tygodniach umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta I, bez HBO

- CANAL+ Optimum HD -> 62,00 zł,

- HD Optimum Promo -> 0,00 zł,

- PVR PACE 500 GB -> 0,00 zł

- Multiroom -> 0,00 zł

 

Taką ofertę podobno dostał KAJ (post jest o kilka wyżej).Jeśli się nie pomylił co do okresu na 12 miesięcy i było HD Optimum Promo a nie zwykłe HD Promo to dałem się wczoraj zrobić trochę w bambuko.Chodzi mi głównie że nie mam HD Animal Planet, bo dłuższa umowa i 8 zeta więcej już mnie nie boli- dostałem HBO na 7 miesięcy zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...