Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś podesłać swoje dane imię oraz nr klienta. Chodzi mi o osoby które w ostatnich dniach wynegocjowały canal+optimum hd p, multi room plus 2 dekodery pvr za 65 lub 62zł. Będę bardzo wdzięczny cyfra robi trochę pod górkę w sprawie przedłużenia kłamiąc, że nie ma takich ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę żeby ci ktoś podał a cyfra struga wariata - upieraj się przy swoim i już ;)
Mógłby ktoś podesłać swoje dane imię oraz nr klienta. Chodzi mi o osoby które w ostatnich dniach wynegocjowały canal+optimum hd p, multi room plus 2 dekodery pvr za 65 lub 62zł. Będę bardzo wdzięczny cyfra robi trochę pod górkę w sprawie przedłużenia kłamiąc, że nie ma takich ofert.

 

Ja miałem dokładnie tak samo rozmawiając przez telefon z konsultantem. Prosił, żeby mu podać dane osoby, która dostała takie warunki.

Powiedziałem facetowi, że nie będę ujawniał danych bo to jest niepoważne.

 

Proponuję powołać się na forum.

 

 

ps. już kilka osób pisało do mnie na PW w sprawie podania danych osobowych - wybaczcie, ale nie.

Ja powiedziałem krótko w rozmowie z konsultantem " jeśli otrzymam od Pana warunki o których mówimy, możemy od razu przedłużyć umowę podczas tej rozmowy" - oczywiście podziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za pomoc. Przed chwilą sam zadzwoniłem i przedłużyłem na tych warunkach jak chciałem czyli umowa na 12miesiące opłata całkowita 67zł z MR za 0zł i dekoderami PVR:philips (opłata 5zł)i pace. Dodam iż miła pani po konultacji z przełożonym dostała pozwolenie na wymianę dekodera hd philips, który obecnie posiadam na dekoder philps hd z nagrywarką. Umowę miałem do 31.12 wypowiedzenie oczywiście było wysłane. Krótko rzeczowo i na temat. Jak widać wszystko zależy od tego na jakiego konsultanta się trafi. Życzę innym powodzenia w negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę

Miła pani zaproponowała:

Umowa na 18 m-cy

C+ Optimum HD 65zł

Optimum HD Promo 0zł

Pace PVR 0zł

Multiroom 10zł

HBO,Cinemax,Filmbox 7m-cy gratis.

Grzecznie powiedziałem pani,że rezygnuje z HBO,Cinemax i Filmbox jeśli dostanę Multiroom za 0zł :lol: .Po konsultacji z przełożonym pani zgodziła się na "wymianę"z tym,że zostawiła mi HBO na 7 m-cy gratis później 19,90 lub rezygnacja.Umowę miałem do 31.01.2012.

Dzięki wszystkim forumowiczom i powodzenia w negocjacjach. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę,pierwszy telefon od kolsuntanta

Po negocjacjach dostałem:

Umowa na 18 m-cy

C+ Optimum HD 71zł

Optimum HD Promo 0zł

Pace PVR 0zł

Multiroom 10zł

HBO,Cinemax,Filmbox 7m-cy gratis później 19,90 lub rezygnacja

Nawet nie wysłałem wypowiedzenia tylko napisałem przez ICA czy coś maja dla mnie.

Negocjować dalej mi się nie chciało.Umowę miałem do 28.02.2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłożona, zadzwoniłem dzisiaj rano bo dzwonili do mnie od kilku dni a ja nie miałem jak rozmawiać. Konsultant był rzeczowy i zapytał jaki był powód odrzucenia oferty. Dał mi to co chciałem czyli:

C+Optimum 65 zł (rabat kwotowy 42zł na czas aneksu)

HD Promo 0zł

Pace PVR 0 zł

HBO 7 m-cy gratis potem 19,9 lub wyłączenie

Cinemax, Filmbox 7 m-cy gratis

 

Umowa 18 mies.

 

Mam pytanie bo widzę już w ICA mam zaktualizowane jakie opcje macie u siebie i czy za grudzień mam zapłacić po staremu jeszcze bo faktura już wystawiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, u mnie też się udało korzystnie aneksować umowę:

 

C+ Optimum 65zł

Hd Promo 0zł

Philips PVR 0 zł

Multiroom 0zł

Sagemcom DSI83 5zł

Hbo, Filmboxy i Cinemaxy przez 7 miesięcy za darmo

umowa na 18 miesięcy

 

wypowiedzenie zarejestrowane, wysłane końcem listopada, okres minimalny do końca tego roku

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wypowiedzenie wysłane z końcem listopada. Umowa do 31.12 przedłużona na warunkach:

 

Optimum HD + HD Promo

CANAL+ HD

Pace PVR

Multiroom

 

62 zl na 12 miesięcy

(wcześniej Optimum + HBO za 77,90 chyba)

 

Wcześniejszy konsultant zarzekał się, że za żadne skarby świata takiej oferty w życiu nie dostanę. A tu proszę, inny pracownik i zupełnie inna (=konkretna) rozmowa:

"czego Pan oczekuje" -> "tego, tego i tamtego" -> rozmowa z przełożonym -> akceptacja mojej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec dzis niespodzianka i telefon od C+

Rezygnacja wyslana w Pazdzierniku

Do tej pory z mojej strony 3 e-maile i 3 kontakty z mojej strony

Ze strony Cyfry+ 2 telefon

 

Warunki umowy na 18 miesiecy :

 

* C+Optimum 65zl

* HD Promo 0zl

* Multiroom 0zl

* PVR 0zl (tu musialo dojsc do negocjacji bo upierali sie przy oplacie 10zl)

 

* HBO;Cinemax;FilmBox = gratis 7 miesiecy

 

Dla zniecierpliwionych nalezy wysylac e-maile ; nie dzwonic nie przypominac sie telefonicznie ; negowac ze taka oferta nie istnieje itp.

Przez 7 m-sc full pakiet za 65zl to naprawde dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka istotnych FAKTÓW.

 

Umowę posiadałem do końca lutego 2012 roku. Pierwszy telefon wykonałem od siebie już 2 grudnia....... Oferta cyfry była standardowa, czyli Canal + optimum + HD Promo w cenie 71 zł + 10 zł Peace PVR. Rozmów było 5........ 4 telefony z mojej strony (wiem wiem byłem szalony) i jeden od cyfry. Każda rozmowa była z taką samą ofertą. Do tego wysłałem 3 wiadomości mailowe oraz wypowiedzenie ,,listowne" umowy z tytułu usunięcia CLUB TV. Wypowiedzenie wysyłałem w środę.

 

Po godzinie 15 telefon od cyfry z informacją, że mogą mi zaoferować:

- Canal + optimum: 65 zł

- Hd promo: 0 zł

- Peace PVR: 0 zł (wcześniej posiadałem własny dekoder)

- HBO, FIlmbox i Cinemax na 7 miesięcy: 0 zł

- 3 filmy VOD na 3 miesiące: 0 zł

Umowa na 18 miesięcy.

 

Oczywiście się zgodziłem. Teraz tylko pytanie, bo już się nie dopytywałem: czy to była odpowiedź na mojego maila z prośbą o zaakceptowanie warunków? czy doszło im moje wypowiedzenie, a znali moje warunki przedstawione telefonicznie - mailowo i dlatego się zgodzili?? Przypominam że umowę miałem do końca lutego 2013 roku.. Tak czy siak życzę wszystkim powodzenia w negocjacjach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wypowiedzenie doszło ale co z nim to nie wiadomo.

Wszedłeś już w okres 3 ostatnich miesięcy okresu minimalnego i mogłeś już negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem umowę do końca lutego 2013 zatem nie było pośpiechu z przedłużeniem umowy ale napisałem do nich e-mail z własną propozycją. Konsultant na początku nie chciał przystać na moją ofertę ale po około 30 minutach negocjacji i przekonywań stanęło na moim i przyjęli to co napisałem w e-mailu do nich czyli:

 

UMOWA 12 MIESIĘCY

CANAL+ KOMPAKT HD - 55zł

OPCJE HD - 0zł

DEKODER PVR PACE - 0zł

HBO , CINEMAX , FILMBOX - DO KOŃCA KWIETNIA GRATIS

 

Biorąc pod uwagę to co się dzieje co roku to w tym poszło nad wyraz gładko. Nie wiem czy to nie jest spowodowane fuzją z eNką i próbą zdobycia / zatrzymania możliwie największej ilości klientów.

 

Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...