Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na to, że zależy mi na multiroomie a jeszcze tydzień temu do tego pakietu oferowali za 0zł postanowiłem nie zgadzać się na wyżej wymienone warunki. Uznałem, że nie warto dopłacać do czegoś co jeszcze tydzień temu mogłem ugrać za darmo, nawet jeśli to tylko 10 czy 15 zł więcej. Grzecznie Panu podziękowałem i już za 3 tyg będą mieli mniej o jednego abonenta:)

 

Wychodzę w takiego samego założenia jak kolega jestem tylko ciekaw dlaczego nie mogą ruszyć trochę głowami i zastanowić się że oferują też abonentom same karty tak więc na zdrowy rozum skoro abonent podpisuje umowę z samą kartą (a maja to w systemie) to znaczy że korzysta z własnego dekodera -ów HD i promocję za 0 zł za dodatkowy dekoder mogą sobie włożyć w kieszeń. Abonenci z własnymi dekoderami nie odczują na tym żadnej promocji a nawet gorzej bo dopłacimy do takiej promocji. Przecież nie wyrzucę z mieszkania 2 Dreamów HD i nie zastąpię ich [beep]zi worami typu Pace :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek był tel (22 2200565) i oferta C+Kompakt za średnio 51,25 + 5/10 PVR. Odmówiłem bo chciałbym PVR za minimum 0/5.

Dziś dostałem list (wysłany w czwartek) że przyjęli wypowiedzenie ale mają ofertę pod numerem 22 310 45 60. Sądzicie, że mogą dawać coś więcej? Zadzwonić czy czekać na nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedłużyłem na warunkach:

 

optimum HD umowa na 12 miesięcy

38.5zł/9miesiecy - 77zł/3miesiace = średnio 48,13 zł miesiąc

multiroom - 0 zł na cały czas umowy

dekoder HD 0 zł na cały czas umowy

 

aha,wypowiedzenie wysłane, dzisiaj dzwonili, przy wcześniejszych kontaktach nie chcieli dać multi za 0 więc czekałem...

 

PVR'a oferowali za 5zł/miesiac, podejrzewam, że można by było utargować za 0 zł (znajomy dostał, przy identycznej ofercie jak moja), ale nie upierałem się, nie mam potrzeby, a dodatkowo mam nadzieję, że sagemcom bez dysku będzie zużywał mniej prądu :)

 

wcześniej miałem Canal+ kompakt HD za 47/miesiąc, ale C+ praktycznie w ogóle nie oglądam, więc po co płacić za coś z czego się nie korzysta... za to w optimum dzieci będą miały więcej bajek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę na 12 miesięcy:Canal+ Optimum, Dekoder PVR, HD Promo- całość za 62 zł. Negocjacje rozpoczęte 2tyg. wcześniej, umowa do końca października, wypowiedzenie wysłane. Multiroomu nie chcieli dać za darmo, podobno się skończyła promocja, teraz multi i dekoder pvr za 20zł. Aha jeszcze dostałem z wypożyczalni 3 filmy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w grudniu. Pamiętam, że kiedy ostatnio przedłużałem umowę zacząłem negocjacje mailem dość wcześnie i na długo przed zakończeniem umowy dostałem 57 za C+Optimum i 11 za HD. Jednak nie pamiętam dokładnie na ile miesięcy przed końcem można zaczynać negocjacje ? Na 2 czy 3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mi kończy się umowa 31 grudnia, dzisiaj chcą przedłużyć umowę na takich warunkach:

- zestaw promocyjny CANAL + Kompakt HD z rabatem 21 zł przez 12 miesięcy (cena standardowa 82 zł).

- opcja HBO HD bezpłatnie przez 6 miesięcy, następnie z rabatem w wysokości 4 zł przez 6 miesięcy (cena standardowa 27 zł).

Opłata po uwzględnieniu zniżki wyniesie 23 zł.

- opcja HD Kompakt bezpłatnie przez okres 12 miesięcy (cena standardowa 11 zł),

- bezpłatne użytkowanie modułu CAM do końca Umowy,

- okres Umowy ? tylko 12 miesięcy.

 

Dodam, że jestem abonentem C+ od 11 lat...

1.Czy to dobre warunki? Poprzednio płaciłem 51 zł.

2. Zależy mi tylko na championsleague w Canal+, czy nie za wcześnie się targuję? Lepiej wypowiedzieć umowę i poczekać przed 31 grudnia?

Pozdriawiam i dzięki za wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy Cyfra robi jakies problemy odnośnie reklamacji zgłoszonej za inaczej naliczony rachunek niż to było ustalone podczas przedłużania? dostałem pierwszą fakture i widnieje tam standardowa cena za Multiroom (20 zł) i rabat: 0 zł- a miało byc darmo przez cały okres umowy. Juz posłałem maila zeby sobie wyjasnili, bo ja wpłace tyle co było ustalone. Uznają to bez problemu czy bedą jakies "kwiatki" z tego powodu? pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz płacę za C+Optimum 57 zł + 20 zł multiroom.

 

we wrześniu miałem taką samą ofertę w ICA, ale nie skorzystałem. później dzwoniła jakaś Pani i proponowała ten pakiet za 82 czy 88 zł (już nie pamiętam, czy z multiroomem, czy bez), ale też nie skorzystałem.

 

od 1 października mam umowę na czas nieokreślony, a okres wypowiedzenia [beep]nie długi, a teraz bez promocji płacę bodajże 127 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...