Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CANAL+ OPTIMUM HD wychodzi 80,25 /m-c do tego HD Optimum Promo (gratis cały okres promocyjny), ale taka była chyba cena ostatnio i o HD Optimum Promo trzeba było prosić. Za jakiś czas pewnie ogłoszą że z powodu podwyżek dodadzą nowe kanały - i to będą te z enki (chociaż nie wiem co tam mogą dodać ciekawego :) ) no i okresy umów się zmieniły można teraz wziąć na 6 m-cy i na 18 też. CANAL+ SUPERPREMIUM HD jest za 99 zł a nie 146 ;)

 

edit

 

jest byk na stronie przy SUPERPREMIUM HD

na jednej podstronie jest tak

Opłata miesięczna przez cały okres umowy, a na stronie z ofertą w formie graficznej faktycznie jest przekreślona cena 146

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre oferty na przedłużenie są aktualne.

 

Przed chwilą dzwonił miły konsultant z Cyfry z pytaniem, co się stało, że chcę zrezygnować? Po mojej odpowiedzi zaproponował Canal+Optimum + HD Promo za 67 zł + 5 zł za PVR. Powiedziałem, że interesuje mnie 62 zł, poprosił żebym się nie rozłączał a on porozmawia z kierownikiem. Już wtedy wiedziałem, że będzie dobrze :)

 

62 zł na kolejne 12 miesięcy, do tej pory płaciłem 83, więc jestem mega zadowolony :) Umowa do końca października, wypowiedzenie wysłane pod koniec września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co przedłużyli ostatnio umowy niech sprawdzą u konsultanta czy nie mają do obejrzenia darmowych filmów z wypożyczalni. Ja pod koniec września chciałem wypożyczyć film przez ica, ale były problemy. Zadzwoniłem do wypożyczalni a tam niespodzianka. Mam jeszcze dwa darmowe filmy na wrzesień i październik po jednym. Umowę przedłużyłem w sierpniu więc jeden przepadł. Podczas negocjacji o filmy nie prosiłem. Może dają wszystkim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszanie? Prosta kalkulacja. C+ optimum Hd 53.5*6 + 107*6= 963zl. Od dziś 0*2+10*107=1070. Stały klient przedłużał po negocjacjach 53,5*9+107*3=802. Lub 62*12=770 Najlepsza opcja. Jeśli nie ma opcji62*12, dziękuję, szukam szczęścia gdzie indziej. Bajki wmawiają, że nie ma, że się nie da. Rewolucje mogą mieć, ale przy nowym kliencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe ceny w zasadzie średnio licząc na miesiąc wychodzą tak samo jak poprzednia promocja "50% przez 6 mcy"- przy obu opcjach miesiąc kosztuje 61,5 zł (pakiet C+Kompakt HD). Nie wiem jak reszta wyższych pakietów typu Prestige czy Superpremium, ale patrząc tylko na ich ceny aktualne to zakrawa o śmiesznośc, zeby płacic blisko 200 zł miesięcznie za platforme tv. Zapewne ta "promocja" jest częscią czegoś większego w przyszłości, ale to jeszcze sie okaze-jak zwykle zaskoczą. Niestety pułap negocjacyjny przy przedłużeniu umów sie zmienił na minus dla klientów- bo będą nam wmawiać ze oferta standardowa jest "taka" to oni nie mogą za wiele "zejść" z ceny. Osobiście ciesze sie ze udało mi sie przedłużyc we wrześniu jeszcze na dobrych warunkach, a Wam Koledzy zycze pomyślnych negocjacji. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane i od razu telefon z propozycja na super warunkach jak To pan konsultant nazwal pakiet prestiż za 149zł + 10zł MR co daje 159zł. W chwili obecnej na starych warunkach płace za To samo 162zł. Naprawdę ciężko znaleść mi słowa jak nazwać taka promocję To w końcu 3zł taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że większość pisze "wypowiedzenie wysłane i od razu telefon". Ja mam wypowiedzenie wysłane i przyjęte od tygodni i kompletnie nikt nie dzwoni. W zasadzie jak pomyślę, to od 2008 nikt z Cyfry nigdy telefonicznie się ze mną nie kontaktował pomimo, że mają mój numer w ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zmieniłeś telefon, albo masz zablokowane z zastrzeżonych numerów, bo do mnie też dzwonią chociażby jak są akcje HBO i próbują mi to wcisnąć, nie wspominając o wypowiedzeniu - wtedy była masa telefonów ale po jednym sygnale się rozłączali nawet nie zdążyłem podnieść telefonu he he ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, umowa przedłużona. Zadzwonił nowy konsultant i zaakceptował moje warunki.

Nie wiem czy to jest dobra cena ale nie ma już czasu śledzić zmian w ofertach i codziennie gadać z konsultantami.

Wypowiedzenia finalnie nie wysyłałem.

 

Dostałem Pakiet C+ OPTIMUM HD + HD OPTIMUM PROMO + PACE 500GB.

 

9 x 53,50zł + 3 x 107zł. Bez dodatkowej opłaty za wynajęcie dekodera. Umowa na 12 miesięcy.

 

Dla mnie OK. Tym bardziej, że do tej pory jadę na 4-letnim STRONGU z abonamentem 112zł za C+ OPTIMUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...