Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co zdarzyłem przeglądnąć pakiet superpremium jest według mnie kompletnie nie udany chyba tworzony był przez "Bolka i Lolka". Ja oglądam Aninal Planet akurat często i gdybym miał się tak gimnastykować jak wspomniał To kolega wyżej aby go sobie dobrać To pewnie przeszedł bym do CP. Ogólnie To chyba myślenie zaczyna im mocno doskwierac nie chcąc powiedzieć boleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś też wziąść C+Optimum HD za 62zł z HBO HD za 19,90zł i miałbyś praktycznie to samo tylko ze bez Animal Planet HD za 81,90

 

Hehe.Rzeczywiście :shock: .Tez się zastanawiam kto składa te pakiety.U konkurencji troszkę lepiej to wygląda.Ja akurat mam Superpremium za 89zl ale na starych zasadach z przed 6 miechów.Za 99zł już bym tego nie wziął.Lepiej ''pokombinować''( niższe pakiety,włącz/wyłącz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Aninal jest tylko porownaj sobie proszę kolego z pakietem prestiż. O wieje lepiej jest wziąć prestiż bądź pakiet niższy z dodatkami (gimnastyką). Dla kogoś kto lubi gimnastykę nie ma problemu w przypadku zaś gdy dojdą nowe kanały znowu zaczną się kombinacje. Pakiet superpremium nie gwarantuje tego Co widać po składzie kanałów za cenę dość pokaźną jak widać. Acha nadal uważam że odpłatne HBO GO To kradzież :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metoda włącz/wyłącz jest nieelegancka ale jeśli skuteczna to popieram, mnie by się nie chciało co 2 m-ce dzwonić ;)

 

Nieelegancko?Pffffff...Nieelegancko to jest brać od stałych klientów po 20zł za Pace PVR lub 21 zł za Hustler HD.Niech zejdą z ceny lub zmienią zasady nikt nie będzie tak robił.Jest luka to się ja wykorzystuje. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę: canal+ optimum Hd w cenie 62zl, do tego PACE 0zl. Wcześniej miałem canal+ start.

Nurtuje mnie jednak jedna rzecz. Wszędzie można znaleźć, ze cyfra posiada Tvp1HD i tvp2HD tylko gdzie? Na kanale pierwszym i drugim nadają chyba w wersji cyfrowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moja umowy kończy się 30 listopada 2012r. i zastanawiam się czy nie poczekać na świąteczną promocję lub też ofertę po fuzji. Co o tym sądzicie?

W tej chwili mam gołe Optimum z wykupionym dekoderem. Wypowiedzenie napisane, czeka na wysłanie, konsultanci jeszcze nie dzwonili.

Co proponujecie?

 

PS. Konsultanci dzwonią z zastrzeżonego czy wyświetla się ich numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłam C+ na następujących warunkach: Canal+Optimum do tego HD Promo + Multiroom + dekoder z 500GB i dekoder z 250 GB.

Razem 82 zł - stała przez 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...