Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem z nimi 4 lata, czy to zalezy od stazu ,
Nie zależy od stażu tylko od negocjacji, jak masz 1 miesiąc do końca umowy to warto czekać jak zadzwonią lub samemu zadzwonić i można na dobrego konsultanta trafić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko odmówić i poczekać na inną lepszą ofertę i bardziej rzeczowego konsultanta? :P

 

Ja za 1 telefonem po wypowiedzeniu dostałem C+ Optimum 53,5x10 + 2x107 + HD Optimum Promo za 0zł i Pace PVR HD za 0zł

 

W zasadzie ta ofertę to miałeś najlepszą ze wszystkich, musiałeś trafić na naprawdę rzeczowego konsultanta.

Ja tak jak wcześniej napisałem: 9x50%+3x100% i PVR Pace za 0 zł. I wypowiedzenia nie wysyłałem. Powiedziałem po prostu, że po co mamy sobie zawracać głowę. Na takich warunkach finalizujemy kontrakt od ręki. A zadzwoniłem pod ten numer, który parę stron wcześniej ktoś podawał.

Tylko takich konsultantów życzyło by się w Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario1980

 

Myślę, że tak. Ewentualnie 50% na 9msc, bo nie wiem czy przy C+ Start dadzą na 10msc

 

Co do konsultanta, to fakt, jak się trafi rzeczowy, to za 1 razem można taką ofertę dostać. Powiedziałem, że inni dostają to ja też chcę, no to on okej, konsultacja z przełożonym i gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Canal+Start nie ma 10mc. Max to 9mc.

Do 10mc 50% PVR i MR gratis da Ci tylko konsultant-desperat. To albo to OK, ale i to i to będzie bardzo ciężko, jeśli nie nierealnie.

Do niskich pakietów tak samo, do Kompakt czy Canal+Start PVR i MR za free to naprawdę rzadkość, są jednak jakieś granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem PVRa Pace od dystrybutora. Wieczorem podłączony i jak na razie wszystko śmiga jak należy. Mi się trafił akurat z dekoderem telewizji naziemnej. Sprzedawca również powiedział, że warunki dostałem bardzo przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam ofertę o przedłużenie umowy na następujących warunkach:

1. Canal+ Superpremium HD 99,00 zł

2. Dekoder Pace PVR HD 10,OO zł

3. Multiroom 10,00 zł

Co daje za całość 119,00 zł

Obecnie korzystam z:

1. Canal+ Optimum HD 57,00 zł

2. HBO 27,00 zł

3. HD Optimum 11,00 zł

4. Multiroom 15,00 zł

Co daje 110,00 zł

Zastanawiam się, czy za proponowany pakiet (Superpremium HD) wraz z dekoderem Pace i mulitiroomem można wywalczyć lepszą ofertę?

Umowę mam do końca września i wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich , piszę pierwszy raz , ale zaglądam tu kiedy kończy mi się umowa z cyfrą i znowu dzięki Wam przedłużyłam umowę. Dzisiaj otrzymałam bez targowania :

CANAL+ Optimum HD - 62 pln / 12 miesiące ,

HD Optimum Promo - 0 pln / 12 miesięcy ,

PVR PHILIPS ( bo ten mam) - 0 pln ,

multiroom - 0 pln ,

pvr philips - 5 pln .

Konsultant podsumował po przeczytaniu aneksu , że płacę 62 + 5 pln czyli 67 pln przez 12 miesięcy . :jupi:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byłam zaskoczona , bo przy ostatniej rozmowie podałam właśnie te warunki rabat 50% na 9 czy 10 miesięcy i 2lub 3 miesiące pełnopłatne - ale jak pan konsultant sam zaproponował dzisiaj stały rabat 45 pln na 12 miesięcy ( 107 pln - 45 pln) czyli 62 pln to się zgodziłam bo w sumie na to samo wychodzi co przy 10 miesięcy rabat 50 % +2 miesiącach pełnopłatnych . SAm podsumował , że płacę 67 pln przez 12 miesięcy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...