Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konsultanci twierdzą że przy umowie na 13 miesięcy, tylko 12 miesięcy PACE'a jest darmowe.

Ale jeszcze 2-3 dni temu ludzie pisali że dostawali PACE'a za darmo na cały czas trwania umowy, mój znajomy też zeznał 3 dni temu że dostał PACE'a za darmo na całe 13 miesięcy.

To jak to w końcu jest?

PACE miałby być do Superpremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś przedłużyłem umowę tak:

c+ optimum 65 złotych + multiroom 0 złotych (na 13 miesięcy za free) poniżej 20, jak wiadomo można z mutliroomu zrezygnować w każdej chwili.

umowa na 15 miesięcy. PVR itp mnie nie interesował

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zrezygnowałem. do mnie nie dzwonią. dostałem tylko 2 smsy żebym się skontaktował. ale mam ich gdzieś od połowy lutego mam N z fullem i multiroomem za 99 :D

 

również zrezygnowałem z tym że zamówiłem troszeczkę niższy pakiet za 79 ale najważniejsze że monsterbox był dostępny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja przed chwilą przedłużyłem umowę na 15msc sam zadzwoniłem odebrała pani która przełączyła mnie do jakiegoś pana który przedstawił mi nstp ofertę

C+Optimum 65zl

Mulit 40zł

HD Optimum 11zł

M-room 10zł

PACE 500gb za free na 15msc(choć z tym było ciężko)

razem 126 na 15msc za dawny PRESTIŻ HD+ który miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tylko Sagemcom. Byłem dzisiaj w mieście w kilku punktach i Philipsy wymiotło, nie ma i raczej już ich nie będzie.

 

Dają tylko Sagemcom`y ? Qrcze mam pakiet Kompakt+HD, umowa na 13 ms., do tego splitterek. Mam możliwość najmu dekodera HD za 0zł. Z racji, że splitter nie widzi Sagemcoma, nie wchodzą one w gre. Może ktoś z was ma jakieś info odnośnie dekoderow, dawanych na wynajem za free ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja przed chwilą przedłużyłem umowę na 15msc sam zadzwoniłem odebrała pani która przełączyła mnie do jakiegoś pana który przedstawił mi nstp ofertę

C+Optimum 65zl

Mulit 40zł

HD Optimum 11zł

M-room 10zł

PACE 500gb za free na 15msc(choć z tym było ciężko)

razem 126 na 15msc za dawny PRESTIŻ HD+ który miałem...

 

Ja to samo na tych samych warunkach dostałem w sobotę. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnie 2 philipsy odebrałem dopiero, na poprzedniej stronie pisałem o mojej oferty powrotnej.

No ok. Ale co bys zrobił na moim miejscu?? Jak mogę ugrać teraz jakiegoś Phillipsa HD??

 

pewnie możesz ugrać ale ciężko będzie go dostać, podzwoń po punktach w okolicy może jeszcze mają, u mnie w całym mieście po prostu ich już nie ma, wysłałem maila do cyfry ale jeszcze nie ma odpowiedzi. Jeżeli będzie taka możliwość chętnie wynajmę philipsa pvr za 5zeta na m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę:

 

Umowa na 12 miesięcy - pierwsze dwa miesiące gratis.

 

Kompakt + C+ - 68zł (Średnio na miesiąc wychodzi - 56,7zł)

Dekoder PVR na cały okres trwania umowy 0zł

 

Kolejna bitwa za rok o tej samej porze :)

Lub przy każdej podwyżce i zmianie regulaminu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie zadzwonili z propozycją pozostania chociaż się zdeklarowali w emailu....zonk- ich strata...

Mnie również "olali". Miałem w połowie lutego głuche telefony a od tamtej pory nic. Pójdę drugiego po nową umowę i bez łaski wyjdzie mi to co dawali przedłużającym. Dystrybutor też znowu zarobi. Na szczęście natchnęło mnie, żeby podpisać umowę w grudniu a nie w styczniu i mogłem ją wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno się do mnie nie mogli dodzwonić, to sam dzisiaj zadzwoniłem. Się zgodziłem na HBO Superpremium 99pln, MR 15 ale tak tylko do jesieni, bo zimą nie potrzebuję, PVR500 gratis 12m-cy, umowa 13m-cy. C+ Optimum mi proponowali za 78+10+10. Nie do końca jestem zadowolony bo mi przepadł marzec gratis z poprzedniej umowy. No ale umowa o rok krótsza. Mogę dokupić jeszcze drugi hd za 149, no ale jak są tylko sagecomy to dziękuję. Podobno od jutra wchodzi PVR za 5pln to może się załapię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...