Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

została mi jeszcze jedna umowa siostry. I tam "daja" Optimum HD za 62 + MR 0 + PVR 0 na 13 miesiecy. Przy tej umowie warunki OK, czy cos idzie jeszcze wytargowac ?

Najlepiej jak może być przy Optimum bez canal+ nie mają nic lepszego, kiedyś proponowali 54, ale bez 2 miesięcy gratisowych więc wychodzi na to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalm do nich co chce

C+Kompakt 53zl multiroom 10 i dekoder za free

Zadzwonil wczoraj konsultant i powiedzial ze nie maja dla mnie takiej oferty.Dzis ostatni dzien z c+ skoro nie dali mi tego co chcialem trudno po ponad dwoch latach trzeba sie rozstac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niedługo mi się kończy umowa i chciałbym skorzystać z jakiejś promocji.

Aktualnie posiadam pakiet Start plus ( opcja dodatkowa canal + ) i płace 41 zł Głównie zależy mi na kanałach sportowych.

Są jakieś promocje gdy się przedłuża umowę itp.

Z góry dziękuje za jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko obecnie posiadam pakiet Prestiż HD umowa do konca marca. Dzwoniłem do nich dwukrotnie o przedłużenie i aktualna oferta jaką mi przedstawili to Optimum HD + Multi+ allHd to 137zł na 13 miesiecy. Posiadam dekoder Philipsa za 0 zł, nie potrzebuje Multiroomu. Czy jestem w stanie wynegocjowac lepsze warunki? Dodam ze konsultant powiedział mi ze dzis jest ostatni termin wysyłania wypowiedzenia. Bede dzis dzwonił i co mam powiedziec bo są twardzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę

C+kompakt hd - 68zł (2 miesiące gratis)

Multiroom 10zł

pakiet hd kompakt 3zł (3 miesiące gratis)

Dekoder HD sagemcom lub philips 6201 za 149zł

Chciałem jakiegoś pvr'a za 0 zł, ale nie dało się jedynie mogła do kompakta dać konsultantka 10zł rabatu, zrezygnowałem z tej opcji.

Umowę proponowałem na 12 lub 15 miesięcy, konsultantka zaproponowała na 12 ;)

 

Wysłałem swoje oczekiwania poprzez forumalarz kontaktowy, na drugi dzień telefon że wymagania moje są do przyjęcia oprócz pvr'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana za pierwszym razem, dostałem dokładnie to co chciałem, jestem bardzo zadowolony. Trafiła mi się wspaniała konsultantka, wszystkim życzę kogoś tak kompetentnego.

 

Canal+ Superpremium HD - 99zł

Multiroom - 10zł

Pace PVR - 0zł

Razem 109zł, umowa 13 miesięcy.

Drugi dekoder Philips HD za 149zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym uzyskać

C+kompakt hd 68 zł (2 miesiące gratis) lub 53 zł bez darmowych miesięcy

MR 10 zł

wymianę Sagecoma na PACE PVR z zachowaniem stawki 0 zł za najem

umożliwienie zakupu Philipsa 6201 za 149 zł

 

jeśli któryś z obecny na forum konsultantów jest gotów zaoferować powyższe lub zbliżone warunki, proszę o kontakt PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę

C+kompakt hd - 68zł (2 miesiące gratis)

Multiroom 10zł

pakiet hd kompakt 3zł (3 miesiące gratis)

Dekoder HD sagemcom lub philips 6201 za 149zł

Chciałem jakiegoś pvr'a za 0 zł, ale nie dało się jedynie mogła do kompakta dać konsultantka 10zł rabatu, zrezygnowałem z tej opcji.

Umowę proponowałem na 12 lub 15 miesięcy, konsultantka zaproponowała na 12 ;)

 

Wysłałem swoje oczekiwania poprzez forumalarz kontaktowy, na drugi dzień telefon że wymagania moje są do przyjęcia oprócz pvr'a ;)

 

doslownie przed 10 minutami rowniez przedluzylem umowe na takich samych warunkach ale udalo mi sie pace pvr za friko. jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 wiadomości wyżej jest to samo za 109zł ;)

Do tego z PACEm za darmo na cały okres.

Jeśli z MR się da zrezygnować w dowolnej chwili, to może się też zdecyduję na taką opcję.

Na razie się opierają przed Superpremium za 99zł i do tego PACE za darmo na cały okres umowy (13 miesięcy)

Chociaż dzisiaj jeszcze nikt nie dzwonił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...