Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli cwaniakuja i lepiej sie nie wrabiac w PVR za 20 zl za m-c..... lepiej ponegocjowac i dostac PVR za 0 przez caly okres trwania umowy :lol:

To spróbuj wynegocjować 15 miesięcy za 0 złotych.... mam wrażenie że nie ma takich ofert....

Są;)Czego jestem najlepszym przykładem;)15 m-cy Pace PVR -free,MR-10zł,C+Optimum-62zł,HD Promo-8zł(3 m-ce free ) + Philips HD - 149zł na wlasnośc.Cisnąć infolinię-nie wdawać się w dyskusje tylko prosto z mostu okreslić swoje warunki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanko odnośnie przedłużenia umowy, a dokładnie cen za C+optimum HD oraz C+kompakt HD. Z tego co czytałem to można uzyskać następujące ceny :

C+Optimum HD - 65zł , MR- 10 zł

C+Kompakt HD - 53zł , MR - 10 zł

 

Zgadza się czy jest jeszcze inny cennik :D ?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma ceny 62 PLN za C+ Optimum, jest rabat 42 PLN co daje 65 PLN.

 

Nie ma gratis MR przy maksymalnym rabacie na pakiet.

MR jest za 0 PLN gdy maksymalny rabat jest pomniejszony o 10 PLN co daje to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są;)Czego jestem najlepszym przykładem;)15 m-cy Pace PVR -free,MR-10zł,C+Optimum-62zł,HD Promo-8zł(3 m-ce free ) + Philips HD - 149zł na wlasnośc.Cisnąć infolinię-nie wdawać się w dyskusje tylko prosto z mostu okreslić swoje warunki! :D

 

To dlaczego kolega pisze cos takiego??? bledna info od konsultatnta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwoniłem na przesłany mi sms nr 22 2200191 i przedłużyłem umowę na kolejne 15 msc, canal+optimum HD - 65 zł, HD optimum - 11 zł, MR - 10 zł , dzierżawa Pace PVR - 0 zł za 12 msc, następne 3 - 20 zł - miły i sympatyczny konsultant - rzeczowa rozmowa. Powodzenia wszystkim negocjującym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonili z ostateczna propozycja, wypowiedzialem z powodu podwyzki i teraz taka sobie oferta

superpremium 99

pvr 0

multiroom 15

calosc 114

Tyle placilem przed podwyżką ale, niemożna drugiego pvr za 5zl pan konsultant zdziwil sie powiedzial ze nie ma tego w regulaminie i niemozna drugiego pvr. Spytalem o optimum + multiroom to powiedzial całość za 104. Słaba oferta jak uzyskać lepiej i czy da się drugi pvr przedłużając????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...