Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chcialem ogolnie juz zrezygnowac z cyfry bo testowalem w weekend 3 telewizje w jednym wiadomo o co chodzi ale obraz stawal na kilka sekund co kilka minut wiec zrezygnowalem i przed chila przedluzylem na 15 miesiecy umowe:

canal+optimum HD -65zl ,MR 10zl ,HD optimum 12 kanałow -11zl no i moge wziasc philipsa dsr6201 za darmo na caly okres umowy i mam stala zagwarantowana cene na ten pakiet >

ps .dla tych co chca superpremium za 108zl niech lepiej sobie wezma c+optimum hd za 65+hbo27+hd optimum11=103zl to samo o 5 zl taniej jak w superpremium !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vibor PACE 500 za free na 15msc?

tak, ale Ja i tak nie płacę od ok 3 lat ( miałem już Philipsa HD, Philipsa PVR a teraz Pace PVR) więc zawsze coś

vibor

Rozumiem, że czekasz na propozycje 99+10+ pvr za free

 

Jak się da :) ewentualnie umowa na 12 m-cy i proponowana wcześniej reszta (wszystko byłoby ok ale wkurza mnie podejście typu grudzień umowa i rabaty a za chwilę podwyżka i robienie łaski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps .dla tych co chca superpremium za 108zl niech lepiej sobie wezma c+optimum hd za 65+hbo27+hd optimum11=103zl to samo o 5 zl taniej jak w superpremium !!!

 

jeszcze taniej wyjdzie jesli opcje dodatkowe bedziesz co 2 miesiace wlaczal i wylaczal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę. 65złza C+ Optimum, do tego dekoder PVR za friko i multiroom za 10zł. No i pakiecik kanałów HD za 8zł. Czy jak pójdę do dystrybutora C+ to czy na pewno dostanę drugą kartę i będę mógł odbierać Cyfrę gdzie tylko chcę? Mogą wcisnąć mi zbliżeniówkę (co 6 godzin aktywacja)? Jest coś takiego jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj dzwonił do ojca facet z cyfry i zaproponował pakiet hbo za 19 zł miesięcznie. Ojciec wziął "na próbę" to znaczy umówił się z facetem że na razie będzie to na miesiąc a jak się ojciec zdecyduje to przedłuża. Czy to dobra oferta czy da rade jeszcze mniej wziąć?

 

Od sierpnia 2011 posiadam pakiet OPTIMUM HD za 76 albo 78 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryba007dawid

Zadzwoń i się upewnij, żeby się nie okazało, że do końca lutego za darmo a za marzec będzie 19zl a za kwiecień normalna opłata 27zł(chociaż w to wątpię). Albo czy nie ma w tej promocji haczyka typu 9 miesięcy zobowiązania. Najkorzystniej jest włączać HBO na początku miesiąca a wyłączać pod koniec kolejnego wtedy za miesiąc wychodzi 13,5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przedłużyłem umowe na 12 miesięcy C+ Kompakt + MR + KOMPAKT HD :

- 2 miesiące gratis za C+ Kompakt później 68zł

- MR - 10zł na całą umowę

- KOMPAKT HD - 3 miesiące gratis - później 3zł

 

Średnio wychodzi 68,91 na miesiąc

Umowa wchodzi w życie od 1 marca

 

Do tego mogę wymienić sobie dekoder SAGEMCOM HD na Philips HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...