Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pierwszy telefon. Pan zadzwonił i stwierdził, ze przy Canal+Kompakt z maksymalnym rabatem po podwyżce będzie 78zł (pakiet 53zł + Multiroom 10zł + PVR 15zł) i taniej się nie da. Zaproponował wycofanie wypowiedzenia. Też mi propozycja. Twierdził, ze nie da sie PVR-a za 0zł. O promocji Canal+Optimum 65+10+0 słyszał, ze była, ale już bardzo dawno temu. Swoja drogą mogłem zapytać dlaczego nie mogę na nią przejść skoro w aneksie mam zapis, że zawsze mogę to zrobić z max rabatem.

 

Zastanawiam się co zrobić. Wycofać wypowiedzenie czy obniżyć pakiet. Najlepiej do kompaktu za 38zł. Ewentualnie Kompakt za 44zł + 2 m-ce gratis i co jakiś czas włączanie opcji dodatkowych. Sam nie wiem. Albo po prostu przejść do "n" i pakiet Świat HD z dobieraniem nPremium. Co radzicie? Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie się czyta niektóre posty. Dwa miesiące temu pluliście na oferty za 64pln za C+Optimum, a teraz grozicie odejściem z Cyfry jeśli nie dadzą Wam tego samego za 65pln.. Ja rozumiem chęć ograniczania wydatków, ale wszyscy jak jeden mąż łyknęliście podwyżkę. Więc skoro Wy najbardziej zorientowani w temacie korzystacie z obecnych promocji, to jak Waszym zdaniem reaguje ta "nieświadoma" część abonentów? Ja Wam powiem. Ci co chcą mieć C+ przedłużają umowy na ogólnie dostępnych promocjach. Więc nie ma się co dziwić że utargować cokolwiek lepszego jest tak trudno. A dla tej garstki kilku osób na forum Cyfra nie zrobi lepszych promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@rigidigi

Brzydko sie wyrazasz o innych, nikt na nic nie plul a co najwyzej chcial dostac tanszy prog bo C+ oferowala dwa, np: dla C+ Optimum bylo to 57 PLN i 64 PLN.

Rowniez racji nie miales kiedy mowiles ze taniej nie bedzie a jest, co prawda sama cena pakietu nie zostala zbonifikowana ponizej podwyzki ale sa gratisowe opcje a nawet gratisowe miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawy negocjacji cen trzeba podchodzić spokojnie i bez podniecania się..a przede wszystkim sobie troszkę przeliczyć ceny...

co z tego że cyfra nie będzie chciała dać przykładowo pakietu c+optimum za 65zł + multiroom za 10zł?.... odda się sprzęt 1 marca a 2 marca od nowa się poleci z nową umową za 86+10 z tym że pierwszy rachunek będzie dopiero w czerwcu...umowa na 12 miesięcy czyli średnio i tak nam wyjdzie cos koło 65zł na miesiąc w skali roku :smile:

wiadomo,można też do powyższego pakietu spróbować teraz jeszcze "wysępić" telefonicznie pvr gratis lub opcje hd gratis.....do końca miesiąca jeszcze daleko i można ich przeczekać :smile:

już nie wspomnę o philipsie 6210 za 149zł dodatkowo do multiroomu gdzie można go szybko sprzedać za 300zł....cyfra kombinuje to my tez możemy pokombinować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej oferty - dostaja ja tylko ci ktorzy mieli Canal+Optimum za 57zł i zlozyli wypowiedzenie. Czyli jakby nie dali wypowiedzenia i tak by mieli Canal+Optimum za 65zł - z tym ze liczyli nie wiem na co ?.

 

Nie prawda, ja miałem C+Optimum za 64 zł, złożyłem wypowiedzenie i dostałem za 65 zł. Równo tydzień temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Superpremium za 99, MR za 15, PVR gratis co daje 114, po marcu mam miec 128 .

Wczoraj miałem pierwszy telefon z Cyfry z taką propozycją

C+ Opimum HD + paczka HD za 86, HBO za 19, PVR za 10, MR za 10 co daje razem 125, dodatkowo dwa miesiące gratis.

 

W dniu dzisiejszym dostałem kolejny telefon od Cyfry z wspaniałą ofertą

 

C+ Opimum HD + paczka HD, HBO, PVR, MR za 124 zł :censored: , dodatkowo dwa miesiące gratis.

Widać że zaszaleli :brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najniesprawiedliwsze w C+ jest to, że nie ma gwarancji ceny przez cały okres trwania umowy czy promocji.

Po co umowa skoro takiej podstawowej rzeczy nie są w stanie zagwarantować ?

Ja bym się wściekł gdybym w połowie musiał decydować czy płacić więcej za to samo czy zmieniać platformę.

Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka i nawet gdyby nie znajdowały się racjonalne wytłumaczenia do opuszczenia platformy to ze zwykłego przyzwyczajenia ludziom nie chce się zmieniać platformy TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko wynika z wielu rzeczy wzrost cen podyktowany jest wieloma czynnikami przede wszystkim drożeją prawa tv dodatkowo ludzie chcą coraz więcej nowych kanałów a to kosztuje. Jasną sprawą jest że kosztuje również nowa technologia zapłacić za to wszystko musimy my ABO.

 

Kiedyś dojdziemy do poziomu max i zacznie się prawdziwa walka o klienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym dostałem kolejny telefon od Cyfry z wspaniałą ofertą

C+ Opimum HD + paczka HD, HBO, PVR, MR za 124 zł :censored: , dodatkowo dwa miesiące gratis.

Widać że zaszaleli :brawo: .

 

A co jest złego w tej ofercie (oprócz tego, że nie jest za darmo)?

Ja na razie dostałem też propozycję za 124, ale bez tych "gratisowych" m-cy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dodatkowo mozna powiedziec ze kazde przedluzenie jest nieformalne bo umowa zostaje rozwiazana w zwiazku z wypowiedzeniem. Umowa CYFRA POWROT to pic na wode bo abonent niczego nie podpisuje i w dowolnym momecie mozna przestac placic bo nie ma zadnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa do końca lutego (obecnie mam pakiet Optimum za 44,90, dekoder na własność), wypowiedzenie wysłane. Dzisiaj telefon już któryś z kolei od Cyfry. Zaoferowano mi pakiet Optimum HD (standardowy bez dodatkowych HD) za 62 zł umowa na 12 miesięcy w tym 2 m-ce gratis, czyli będę płacił dopiero od maja. W najem oferowano mi dekoder HD za 0 ale wziąłem PACE PVR za 15 zł/ m-ce.

Może oferta nie za rewelacyjna ale już się zgodziłem, co mi tam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już dłuższy czas przeglądam forum, ale w związku, że kończy mi się umowa, postanowiłem włączyc się do dyskusji :) Dostałem telefon z propozycą przedłużenia:

Umowa na 24 miesiące

Optimum HD + Canal+ przez 3 miesięce za gratis, potem 60zł

Opcja HD Optimum przez 3 miesiące gratis, potem 11zł,

HBO, Cinemax, Filmbox przez 3 miesiące w prezencie, (jeżelibym się zdecydował na któryś z tych pakietów, to odpowiednio po trzecim miesiącu: 25zł, 12zł, 12zł)

Multoroom gratis przez 12 miesięcy, potem 15zł

Dekoder HD na bezpłatne użytkowanie.

Więcej już chyba nie utarguje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo mozna powiedziec ze kazde przedluzenie jest nieformalne bo umowa zostaje rozwiazana w zwiazku z wypowiedzeniem. Umowa CYFRA POWROT to pic na wode bo abonent niczego nie podpisuje i w dowolnym momecie mozna przestac placic bo nie ma zadnej umowy.

Pojęcie aneksu do umowy nie jest Ci znane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mowie ci jak jest a ze o tym nie wiesz to sie dowiedz.

Skonsultuj sie z prawnikiem to ci powie ze brak podpisu uniewaznia umowe.

Jakas nowa promocja, calkiem dobre warunki. Bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już dłuższy czas przeglądam forum, ale w związku, że kończy mi się umowa, postanowiłem włączyc się do dyskusji :) Dostałem telefon z propozycą przedłużenia:

Umowa na 24 miesiące

Optimum HD + Canal+ przez 3 miesięce za gratis, potem 60zł

Opcja HD Optimum przez 3 miesiące gratis, potem 11zł,

HBO, Cinemax, Filmbox przez 3 miesiące w prezencie, (jeżelibym się zdecydował na któryś z tych pakietów, to odpowiednio po trzecim miesiącu: 25zł, 12zł, 12zł)

Multoroom gratis przez 12 miesięcy, potem 15zł

Dekoder HD na bezpłatne użytkowanie.

Więcej już chyba nie utarguje ;p

Ja bym na Twoim miejscu nie pchał się w umowę na 2 lata. Ale to tylko moja sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...