Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek miałem 1-szy kontakt z sympatyczną konsultantką, która zadzwoniła i zapytała na wstępie: czy podtrzymuję swoje wypowiedzenie ?

Odpowiedziałem, że to zależy od tego jakie ma dla mnie propozycje na pakiet C+OptimumHD. Odpowiedziała z rozbrajającą szczerością, że mogę dostać ten pakiet za 86 zł. A jak chcę płacić za niego 65 zł, to tylko wówczas, gdy wycofam wypowiedzenie !!!

No to niezłe początki: Metoda na zastraszenie abonenta.

P.S.

Tak sobie od czasu do czasu lubię poczytać starsze posty na tym wątku. Ciekawa jest „aktualna” str. 784,

którą rozpoczyna: andyg » 12 sty 2012, o 21:11

i kończy: andyg » 16 sty 2012, o 18:27

Jak myślicie, ile postów zostało usuniętych przez czyściciela - (moderatora) na „niezależnym forum telewizji cyfrowej” ...? Miłych cyfrowych snów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziała, że mogę dostać ten pakiet za 86 zł. A jak chcę płacić za niego 65 zł, to tylko wówczas, gdy wycofam wypowiedzenie !!!

a to chciałbyś płacić od marca 65 bez cofnięcia wypowiedzenia? 8)

No chyba że z chodzi o to, że wogóle nie ma rozmowy jesli łaskawie do nich znowu nie napiszesz :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem stanowiska c+ , dzwoniłem wczoraj na infolinie i chciałem płacić 100zł za pakiet canal+compakt hd ( 68zł ) , hbo ( 27zł ) , exxxra ( 6zł ) , multirum 20 zł , co daje 121 zł , nie udało się co mnie dziwi gdyż jako że w tym wypadku kończę umowę z końcem lutego , z początkiem marca biorę ten pakiet jako nowy klient na 12 miesięcy ( a w praktyce wyjdzie 13 ) - płacę tylko za 10 - czyli 1210 zł , dzielone na 13 daje średnio 93 zł miesięcznie - gdzie tu logika :-))) pozdrawiam

 

A Ja nie rozumiem twojego stanowiska. Dlaczego chcesz Im płacić 100 zł za coś co bez łaski możesz mieć za 93 zł?

Tak na poważnie. Nie dostałeś tego co chciałeś właśnie dlatego że to ty sam do nich zadzwoniłeś.

Jak Oni zadzwonią to powinieneś dostać To spokojnie za maksymalnie 92 zł (a może i taniej). (canal+compakt hd 53 zł, HBO 23 zł, exxxtra 6 zł oraz miltiroom 10 zł).

 

a ja z innej beczki, ile można utargować za pakiet kompakt / C+ kompakt, na obecna chwile posiadam C+Opt za 57 (po podwyzce 65) stwierdziłem że aż tak dużo kanałów nie oglądam aby płacić 65 i chce zejść niżej. Swoją droga niestety N oferuje lepsze warunki. Szkoda mi Cyfry.

 

Canal+compakt hd 53 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dino83, mogę od marca płacić 65 zł. za C+OptimumHD, jeżeli: C+optimumHD + HDpromo+MR = 70 zł. a jak nie dadzą, to żegnaj cyfro bez żalu. Trzeba być konsekwentnym i stanowczym, czego i innym życzę.

To napisz jak zrezygnowałeś w marcu aby widać było Twoją konsekwencję. Czasem mam wrażanie, że za darmo tez by było źle.... Oczywiście masz prawo chcieć tyle ile uznasz za stosowne ale pamiętaj że cyfrowe eldorado w Cyfrze już się skończyło. 3 mam kciuki za Twoją konsekwencję i stanowczość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@dino83, mogę od marca płacić 65 zł. za C+OptimumHD, jeżeli: C+optimumHD + HDpromo+MR = 70 zł. a jak nie dadzą, to żegnaj cyfro bez żalu. Trzeba być konsekwentnym i stanowczym, czego i innym życzę.

 

Tego za tyle nie dostaniesz ale cena 75 PLN wchodzi w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek miałem 3 telefony, w sobotę 6. Nie wiem jakie oni mają automaty, ale w piątek telefon miałem w kieszeni i nie zdążyłem wyjąć a w sobotę nie zdążyłem przejść do drugiego pokoju obok i już było na komórce połączenie nie odebrane nr prywatny.

Przy jednym połączeniu zdążyłem odebrać i usłyszałem że pani dzwoni z Cyfry i połączeni przerwano.

Po którymś telefonie sprawdziłem moją komórkę bo już myślałem że mam uszkodzoną

Czy oni sobie jaja robią, nie mam zamiaru latać jak przeciąg i liczyć że odbiorę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie to dzwonią z nr bez identyfikacji lub 22 2200180 , też tak mam od paru dni , 2 razy udało mi sie porozmawiać z konsultantem ( 1 dał taką sobie ofertę a drugi stwierdził ,że kolega jeszcze zadwoni z lepszą i się rozłączył :) ) + kilkanaście szybkich połaczeń nie do odebrania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...