Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ideę włączenia załapałeś ale opłaty nie: w momencie aktywacji pakietu pierwszy "miesiąc" (od czasu aktywacji do końca miesiąca) jest darmowy, płacisz tylko za marzec ale pełną opłatę za pakiet (w tym przypadku 27zł), co przy podziale na 2 miesiące daje 13.5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to było akurat jasne od początku :) przecież jasne że HBO za 2 miechy nie kosztowałoby mnie 6zł z groszami :)

A czy każdy może dowolnie właczać i wyłączać pakiety ? Co się najbardziej opłaca włączyć tym sposobem ?

 

Czyli zawsze włączamy 2 dnia miesiąca a wyłączamy kiedy ostatniego dnia (drugiego miesiąca) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wypisuje głupoty Twoim zdaniem?

 

Między innymi Ty. Kto mącił ludziom w głowach, że co to nie będzie w lutym? I co ugrałeś? Normalną cenę po podwyżce i nawet dekodera za free nie chcą Ci dać, co ja uzyskałem już w styczniu i mam już dawno święty spokój.

Pokaż mi dzieciaku, gdzie napisałem, że będą jakieś super oferty w lutym, GDZIE??? Zacytuj mi taką wypowiedź, albo się zamknij. Napisałem tylko, że od lutego w dziale utrzymania będą nowe ceny i są po uwzględnieniu podwyżki. A dla Twojej wiedzy, a raczej jej braku... to pragnę ci wyjaśnić, że dopiero rozpocząłem negocjacje z Cyfrą. Oferty są stopniowane, bo tak działa ten rynek. Dzisiaj nie ma dla mnie PVR'a za free, za 3 dni będzie... :]

 

Skoro myślałeś, że uzyskasz jeszcze większy rabat niż 42zł na pakiet C+ Optimum w lutym, to -> :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon z cyfry. Obecnie posiadam prestiż hd - zaproponowano mi 149 zł. Podziękowałem i pytam o superpremium. Miła Pani była skłonna zaproponować 108zł plus Pace500 za 10 zł czyli 118zł umowa na 19 miesięcy. Po kolejnej mojej odmowie propozycja umowy na 13 miesięcy. Różnież podziękowałem. Mam czas do 30 marca więc pora wysłać wypowiedzenie :) Jest szansa coś urwać z tej kwoty 118zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon z cyfry. Obecnie posiadam prestiż hd - zaproponowano mi 149 zł. Podziękowałem i pytam o superpremium. Miła Pani była skłonna zaproponować 108zł plus Pace500 za 10 zł czyli 118zł umowa na 19 miesięcy. Po kolejnej mojej odmowie propozycja umowy na 13 miesięcy. Różnież podziękowałem. Mam czas do 30 marca więc pora wysłać wypowiedzenie :) Jest szansa coś urwać z tej kwoty 118zł?

Jasne że jest łaski nie robią. Trzeba być tylko cierpliwym. Ja tam zawsze czekam do ostatniego dnia wypowiedzenia i zawsze na tym dobrze wychodzę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj dostałem telefon z propozycją:

 

za Canal+Optimum, MR, HD Optimum Promo, Mezzo chcą równe 100zł i umowa na okres 19 miesięcy.

 

Według oferty na stronie cyfry za powyższy pakiet płaciłbym 103zł i umowa na 12 miesięcy i dodatkowo 3 miesiące gratis, więc średnio wychodzi 77,25zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blueman, nie ja, to Ty i Tobie podobni myśleli. Gdybym ja tak myślał to też bym czekał.

PS. Chyba nikt od ponad ćwierć wieku nie nazwał mnie dzieciakiem. No, może żona :lol2:

Jestem abonentem Cyfry od dawna i znam ową platformę już naprawdę bardzo dobrze. Nawet nie brałem pod uwagę, że uzyskam większy rabat na pakiecie bo miałem full jaki dawano. Wypowiedzenie wysłałem, by obniżyć opłatę za MR lub PVR w zależności od opcji w systemie. I miałem rację. Przed chwilą przedłużyłem umowę:

 

Canal+ Optimum za 65zł

MR za 10zł

PVR za 0zł

Umowa na 13 miesięcy.

 

W grudniu płaciłem 87zł za to co napisałem powyżej, doszła podwyżka 13zł a ja płacę od marca 75zł zamiast 100zł. I to był mój cel jaki chciałem uzyskać.

Myślałem, że dostanę telefon pod koniec miesiąca. Dziś miła Konsultantka przystała na moje warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużyłem umowę:

Canal+ Optimum za 65zł

MR za 10zł

PVR za 0zł

Umowa na 13 miesięcy.

No jak takie warunki uzyskałeś to jestem pod wrażeniem Twoich negocjacji... Chociaż nie rozumiem jak ja za Canal+ Kompakt z MR mam płacić 78zł, a Ty za o wiele bogatszy pakiet 75zł :shock: jakieś cenne wskazówki może przekażesz jak wpłynąć na konsultanta żeby jednak zgodził się na moje warunki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem promocję od konsultanta na pakiet HBO do listopada miałbym go za 19,90 przy jednocześnym obniżeniu kosztów za wynajem dekodera do 5 zł z 10 czyli de facto za HBO wychodziło by mnie 14,90. Dostał ktoś taką ofertę ? Mam pakiet C+ Kompakt + HD Kompakt + Dek Pace PVR

Właśnie odnośnie tej promocji mam pytanie czy ta obniżka 5 zł na dekoder jest przez cały czas czy tylko jeden miesiąc,ponieważ mój znajomy właśnie płaci w drugim miesiącu już 10 złotych,a korzystał właśnie z tej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blueman, nie ja, to Ty i Tobie podobni myśleli. Gdybym ja tak myślał to też bym czekał.

PS. Chyba nikt od ponad ćwierć wieku nie nazwał mnie dzieciakiem. No, może żona :lol2:

Jestem abonentem Cyfry od dawna i znam ową platformę już naprawdę bardzo dobrze. Nawet nie brałem pod uwagę, że uzyskam większy rabat na pakiecie bo miałem full jaki dawano. Wypowiedzenie wysłałem, by obniżyć opłatę za MR lub PVR w zależności od opcji w systemie. I miałem rację. Przed chwilą przedłużyłem umowę:

 

Canal+ Optimum za 65zł

MR za 10zł

PVR za 0zł

Umowa na 13 miesięcy.

 

W grudniu płaciłem 87zł za to co napisałem powyżej, doszła podwyżka 13zł a ja płacę od marca 75zł zamiast 100zł. I to był mój cel jaki chciałem uzyskać.

Myślałem, że dostanę telefon pod koniec miesiąca. Dziś miła Konsultantka przystała na moje warunki.

Ja negocjuje to samo. Tylko zamiast PVR za 0zł chce otrzymać Optimum HD Promo za 0zł na 13 miesięcy.

Napewno się uda bo pakiet HD jest tańszy od PVR i też przedłużam za 75zł. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+Optimum za 65 zł

MR za 10zł

PVR za 0zł

Umowa na 13 miesięcy.

 

No to całkiem ładnie, byłem pewny co do darmowego PVR-a, jednak myślałem, że stanie się to trochę później. Mnie go na razie jeszcze nie zaproponowali. Ten pakiet za taką cenę też bym "łyknął"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tu nie ma nic nadzwyczajnego.

Maksymalny rabat na pakiet, MR z rabatem 10 PLN i PVR gratis.

 

Osoby ktore mialy juz ten rabat przyznany bezproblemowo to uzyskuja. Oczywiscie mogliby dawac wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...