Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myśląc logicznie to umowa na 19 m-cy jest chyba lepsza, bo kończy się w listopadzie więc może być juz promocja świąteczna. Jeśli chodzi o kwoty to tym lepsze warunki bedą w lutym im wiecej klientów wypowie umowy z powodu podwyzki. Tak myślę. Wiem na pewno, że od 2 lutego wchodzą nowe promocje w punktech, więc sadzę że 3X0 do tego czasu będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitter_ mi żadną miarą nie wychodzi listopad 2012, tylko sierpień albo wrzesień (zależnie od tego, czy nowa umowa będzie obowiązywać od lutego czy marca).

A wypowiedzenie tylko listownie? Liczy się data wysłania czy dotarcia? Bo mogę nie zdążyć już...

Czy elektronicznie też można wypowiedzenie złożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfrowy man - wyślij listem poleconym oczywiście wypowiedzenie umowy z uwagi na koniec okresu minimalnego na jaki została zawarta. I jeśli chcesz pozostać w Cyfrze to pobaw się w negocjacje - najlepiej wyślij im mail'em swoją propozycję. Wypowiedzenie możesz wycofać w każdym momencie (np. telefonicznie), nawet w ostatni dzień obowiązywania obecnej umowy.

 

Dziękuję - wysyłam jutro wypowiedzenie - będzie jedno więcej w skr. poczt.8 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blueman, w listopadzie 2010 nie było C+ Optimum za 57 zł na 15 m-cy. Ty chyba wypowiadasz w związku z podwyżką a nie zbliżającym się końcem umowy?

@selko, myślę że przejdzie nawet teraz gdybyś zadzwonił.

Edit: sorry, nie wiem czy przejdzie, nowy pakiet=nowy aneks. Na C+Optimum i PVR za 0 by przeszło na telefon bo nie zmienia się aneks tylko dokładają rabat na PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi i tak bardziej zależy na zmniejszeniu abonamentu na C+ kompakt niż na dekoderze więc tak naprawdę jak mi dadzą Sagemcoma zamiast tego Pace to też wezmę bo mam swój dekoder ale potrzebuje mieć w razie czego na podmiankę.

 

Jakiś czas temu odsyłałem swoją Arive do serwisu to prawie 2 tygodnie byłem bez TV ostatecznie wziąłem Philipsa PVR bo udało mi się go wytargować za 10zł mieś ale lipa totalna ... oddałem tydzień po powrocie arivy ... nie ważne

 

przepraszam za odejście od tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...