Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy miesiac czyli ten kiedy uruchamiamy jest gratisowy a drugi platny.

I tak na okraglo.

 

tzn. biorac opcje przykladowo 1 lutego to za ten miesiac nie bedzie oplaty, pozniej zaplace z marzec i rezygnuje z tej opcji ostaniego marca itd... dobrze rozumuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc opcją 2 Lutego zapłacisz dopiero za nią w Marcu pierwszy raz potem jeden raz opłacisz i możesz z niej zrezygnować jeśli jest bez zobowiązania na jakiś okres

Druga sprawa jeśli umowa się kończy a jest na wypowiedzeniu nie włączą opcji

 

Przedłużasz 2 Lutego umowa liczy się od 1 Marca jej okres minimalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje czekać na telefon...sądząc po mailu....

 

Szanowny Panie,

 

 

odpowiadając na zgłoszenie, uprzejmie informuję, iż zakończenie kontraktu zostało zaplanowane z końcem obowiązującego Regulaminu, czyli 29.02.2012 roku.

 

W terminie miesiąca od daty rozwiązania kontraktu proszę o zwrot sprzętu,

do punktu dystrybucyjnego CYFRY+. Lista placówek dostępna jest na stronie internetowej (czarne pole w lewym dolnym rogu):

 

www.cyfraplus.pl

 

Proszę o wybranie punktu oznaczonego jako ?wymiana sprzętu?.

 

Zachęcam do zapoznania się z ofertą dla stałych Abonentów pod numerem

22 310 45 46. Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach

od 09:00 do 21:00.

 

W przypadku pojawienia się pytań, uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny (801 066 066, 22 310 45 45), przesłanie faksu (22 310 45 44) lub e-maila (informacje@cyfraplus.com.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce sie doradzic, jaka mniej wiecej cene moge wynegocjowac, gdy zadzwonia z pionu utrzymania klienta. Chce:

 

C+Optimum

HD Optimum

Multiroom

PACE HD PVR

SAGEMCOM DSI87 HD (do ML)

 

Cena wg strony to 104zl/mies + 149 zl za dekoder

 

Czy jest szansa ugrac cos lepiej ? W Cyfrze jestem od ponad roku....

 

I jak dlugo z umowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraź się, analyse, ale faktów nie zdołasz zmienić. Opcja nosi nazwę HD Optimum i kosztuje 11 zł za miesiąc bez okresu obowiązkowego, a promocja to HD Optimum Promo z sześciomiesięcznym okresem obowiązkowym.
Ale Ty mylisz dwie sprawy. To o czym Ty napisałeś, że HD Optimum PROMO jest ze zobowiązaniem, to dotyczy podłączenia tej opcji w promocji do istniejącej umowy.

 

A tu problem dotyczył tego, czy przy przedłużeniu umowy można podłączyć paczkę HD Optimum promo za 8pln bez zobowiązania. Można tak zrobić przy każdej ofercie. Jak zwykle wpadasz i odpowiadasz na to co chcesz powiedzieć, a nie czego dotyczył problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie płacą 114zł za Canal+ Super Premium HD + Multiroom prawie pogodziłem się z podwyżką bo nie chce mi się wysyłać bo nie wiem czy warto ale czy ktoś mający taki zestaw przedłużał po rezygnacji i za ile dostał taki zestaw po nowej cenie bo mi się wydaje że dadzą to samo i nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyłączam się do prośby

Z końcem marca kończy mi się Umowa. W lutym więc wyślę wypowiedzenie i poczekam na ofertę. Chciałbym mieć:

C+Optimum

HD Optimum

Multiroom

(obecnie nie mam opcji HD Optimum tylko C+ HD)

 

Na jaką ofertę cenową mogę liczyć z uwzględnieniem już planowanych podwyżek...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy,

 

W C+ jestem już obecnie ponad 3 lata. Posiadam również nkę ( dekoder biały ). Dotychczas miałem wykupiony dawny pakiet Komfortowy wraz z pakietem Canal+. Cena wynosiła 68,40. Użytkowałem na razie na starym Strongu SD. Obecnie chciałbym posiadać dwa dekodery HD wraz z opcją multiroom i Canal+, pozostałe kanały zostają takie jakie były ( pakiet obecny Optimum HD ). Umowa się skończyła w grudniu i dostałem takową propozycję:

1. Przedłużenie promocyjne na 19miesięcy.

2. Dwa dekodery do kupna na własność za 300 zł ( SAGEMCOM DSI87 HD x2 )

3. Abonament ostatecznie wraz z opcją multiroom wyniesie 96 zł

 

Ponieważ jestem zielony w temacie mam kilka pytań:

1. Czy powyższa propozycja jest opłacalna ? Czy ewentualnie można by coś jeszcze utargować ?

2. Czy powyższy dekoder da radę ? Czytałem już o nim opinię,ma nienajgorszą,ale...?

3. Mam również nkę ( 58 zł abonament,czas nieokreślony). Zastanawiałem się w tym punkcie także,czy nie bardziej opłacałoby się wziąć multiroom w nce ? Tak,nie będzie Canal+,na którym mi zależy,ale czy tu na przykład nie opłaca się poczekać na zapowiadaną fuzję ?

 

Zapomniałem jeszcze dopisać: czy ewentualnie wziąść jeden dekoder HD ( sagem ) kupić drugi ( inny model,na własny koszt ) i założyć splitter i odpuścić multiroom?

 

Pozdrawiam serdecznie ( jeśli to nie ten dział,prośba o przeniesienie lub skasowanie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Umowy z C+ kończy mi się w marcu. Wypowiedzenie wysłałem i już miałem parę telefonu w sprawie przedłużenia, ale co dziś mówił konsultant przeszło moje najśmielsze oczekiwania. W c+ mają taki [beep], że sami nie wiedzą co oferują. Otóż w piątek 13.01 dzwoniła Pani konsultant z oferta C+Kompakt + MR + pakiet HD za 75 zł po nowych cenach i do tego dekoder Sagem za 0 zł/msc. Powiedziałem, że się zastanowię i miała Pani zadzwonić w poniedziałek, ale nie zadzwoniła więc czekałem. Dziś telefon z c+, dzwoni konsultant i przedstawia mi zupełnie inna ofertę, dużo gorszą od powyższej, a jak ja mu mówię, że Pani mi przedstawiła taką ofertę jak wyżej to powiedział, że nie ma takiej oferty, że nigdy nie było i nie będzie. Ja mu na to, że to nie dzwonili z n tylko z c+ i taka była oferta, a on mówi że to może był nowy pracownik i nie wiedział co mówi, albo że się Pani pomyliła, bo każdy człowiek się może pomylić. Z tematu oferty C+ zeszło na to jakim człowiek jest omylnym stworzeniem więc powiedzeniem ładnie Panu do widzenia i się wyłączyłem. Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

propozycja z przed chwili przedstawiona telefonicznie:

 

Canal+ Kompakt

tuner HD 0 zł

umowa 19 miesięcy.

 

Luty: 54 zł.

od Marca: 60 zł.

 

Pani była bardzo zdeterminowana. Podziękowałem.

Wypowiedzenie wysłane. To był pierwszy telefon z Cyfry. Umowa ważna do 29.02.2012.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie płacą 114zł za Canal+ Super Premium HD + Multiroom prawie pogodziłem się z podwyżką bo nie chce mi się wysyłać bo nie wiem czy warto ale czy ktoś mający taki zestaw przedłużał po rezygnacji i za ile dostał taki zestaw po nowej cenie bo mi się wydaje że dadzą to samo i nie wiem co robić

 

Przedluzalem tydzien temu umowe superpremium na 19 msc / 99 pln, dekoder dalej darmowe uzytkowanie. Wczesniej mialem prestiz hd za 86 pln wiec rewelacji nie ma. Kazdy konsultant byl bardzo zdziwiony moimi starymi warunkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...