Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a mi znów dzwonili i dalej twierdza nie ma i nie bedzie dekodera za mniej niz 15 złotych to jest skandal :D

Jak zadzwonią to powiedz,że ten dekoder z aktualnym oprogramowaniem nie jest wart nawet 5 zł. ;)

 

 

już mówiłem to powiedzieli po co go mam żebym zrezygnował z niego;D

 

Jak wprowadzą obsługę internetu i multimediów to można wtedy za niego płacić z 10 zł ;P Bo głupotą jest niewykorzystywanie USB i Ethernet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brudnykwiatek- No nie wiem... Ja miałem najwyższy pakiet za 168zł i PVR za zero zł.

Teraz po dwóch telefonach padły propozycje 147zł w tym PVR a później 133zł + 10zł za PVR= 143zł. W tej samej rozmowie, gdy pani zorientowała się, że dwa lata temu brałem ten telewizor za 1zł, oświadczyła, że w moim przypadku mam płacić 156zł z PVR!

Chyba już ich porypało... oczekuję tylko na normalną cenę za mój pakiet jak dla nowych klientów 133zł i 0zł za PVR (po 9 latach z Cyfrą) i też na razie nic z tego...

Chyba bez wypowiedzenia się nie obędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 telefonach od Cyfry i fiaskach w negocjacjach postanowilem pierwszy raz do nich zadzwonić. I o dziwo na moją propozycję canal+optimum za 57zl pani od razu bez targowania się (po chwili sprawdzania) zgodziła się :) Nie zgodziła się niestety tylko na sagmecoma na wynajem za 0zl , bede musiał go kupić za 129zł ale cóż, mam nadzieje że to nie jest taki zły dekoder. Zatem jestem kolejnym dowodem że canal+optimum za 57zl (rabat 42zl) to nie fikcja jak twierdzą niektórzy konsultanci. Zyczę wam powodzenia w negocjacjach. Polska to dziwny kraj, umowy o telewizję można negocjować jak na arabskim bazarze natomiast na to polskich bazarach w większości przypadków nie da się stargować nawet złotówki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw było, że jedyne co może mi pan konsultant zaoferować to 83 zł za C+Optimum z MR. Jednak po postawieniu sprawy twardo, że wiem iż 57+15 za C+Optimum to nie fikcja pan konsultant się zgodzić po konsultacjach. I tak też wypowiedzenie przyniosło efekt - mam to co chciałem za tą cenę, ktorą chciałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej rozmowie tel. zaproponowano super premium za 99zł dzierżawa tunera SAGEMCOM za 0 zł i obietnica,że w poniedziałek będę mógł dobrać MR za 5 zł. Poprosiłem o tel. w poniedziałek gdy będą już w systemie MR dla przedłużających za zł.

Na pytanie o darmowego PVR pada odpowiedź, że nie ma takiej możliwości.

Czekam do poniedziałku i jak będzie MR za 5 zł to mówię sakramentalne tak na 19 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Kompakt za 35zł. Dzisiaj zaproponowano mi:

*Canal+Kompakt 54zł

*Multiroom - 15zł

*PVR - 15zł

 

*Kompakt - 38zł

*Multiroom - 15zł

*PVR - 15zł

(czyli tak jak dla nowych)

 

*kompakt - 46zł

*Multiroom - 5zł

*PVR - 10zł

 

Warto brać tę ostatnią opcję? Czy jeszcze się targować? W sumie i tak wychodzi korzystniej niż dla nowych:

Propozycja: (46zł+5zł+10zł=61zł)

Ta sama opcja dla nowych: (38zł+15zł+15zł=68zł)

Co Wy na to? Brać czy nie brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - HBO Comedy odbywa się w rozmowach z konsultantami: obecnie za c+optimum, HD optimum, multiroom i dzierżawę dekodera płacę w sumie 103 zł, Pani Konsultant proponuje mi ofertę przedłużeniową w cenie 124 złote informując mnie że jest to jedyna i niepowtarzalna okazja ! Odesłałem panią do aktualnej promocji dla nowych gdyż twierdziła, że proponuje mi najlepsze warunki ;-) wtedy zaczęło się jąkanie , że wogóle to są rabaty i atrakcyjne i rewelacyjne. Poczekamy zobaczymy - w najgorszym wypadku 2 stycznia zdaję sprzęt. Pozdrawiam wytrwałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej rozmowie tel. zaproponowano super premium za 99zł dzierżawa tunera SAGEMCOM za 0 zł i obietnica,że w poniedziałek będę mógł dobrać MR za 5 zł. Poprosiłem o tel. w poniedziałek gdy będą już w systemie MR dla przedłużających za zł.

Na pytanie o darmowego PVR pada odpowiedź, że nie ma takiej możliwości.

Czekam do poniedziałku i jak będzie MR za 5 zł to mówię sakramentalne tak na 19 miesięcy.

 

hehe mi identycznie to samo mówili "wypisz, wymaluj"

ale chcę PVR za 0zł i umowa na 15m-cy inaczej przechodzę do konkurencji.

 

Czy ktoś wie czy biorąc na 15m-cy dam radę negocjować w grudniu przyszłego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dzisiaj wynegocjować C+HBO Superpremium za 99 zł + darmowy PVR Pace. Do tej pory miałem Optimum z opcją C+, HBO i darmowym HD Mix. Dekoder Pace 500 GB miałem z rabatem 100% na okres minimalny.

Wysłałem maila z prośba o kontakt i określeniem moich warunków (wypowiedzenie w systemie zarejestrowane) - konsultant zadzwonił po trzech dniach i "w drodze wyjątku" po chwilowych negocjacjach zgodził się na darmowego PVR. żeby było śmieszniej 15 minut przed jego telefonem sam dzwoniłem do Cyfry i usłyszałem, że nie ma szans na darmowy dekoder PVR. Jak jednak widać dla chcącego... ;) Powodzenia w negocjacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tak wkurzyli swoimi wypowiedziami (mowilem, ze przechodze do konkurencji) i niepotrzebnymi dyskusjami typu "ale co Pan bedzie ogladal?", i brakiem konstruktywnych propozycji, ze dzisiaj im ten dziadowsko powolny, i zacinajacy sie sprzet pt. Pace wraz z dwoma kartami oddalem w [beep]e. I tak sie traci abonenta z "gornej polki", placacego (po zakonczeniu okresu promocyjnego) za najwyzszy abonament przez ostatnie 3m 194pln/miesiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Po propozycji:

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie mogę zaproponować przedłużenie Umowy na 19-miesięczny Okres Minimalny. W ramach oferty otrzyma Pan:

- 30 zł zniżki na zestaw promocyjny CANAL+ Optimum przez 19 miesięcy (standardowa cena 99 zł),

- 15 zł miesięcznie za opcję CYFRA+ Multiroom,

- 5 zł zniżki na wynajem terminalu HD PVR przez 19 miesięcy.

Jeżeli jest Pan zainteresowany powyższymi warunkami promocyjnymi proszę o wiadomość zwrotną.

Oferta obowiązuje do odwołania.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Z poważaniem,

Odpowiedziałem że uprzejmie dziękuję, po czym dostał odpowiedź:

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Pana zgłoszenie zostało przekazane do odpowiedniego działu.

W najbliższym czasie skontaktuje się z Panem Specjalista ds. Oferty Programowej CYFRY+.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

Łączę wyrazy szacunku,

 

I w związku z tym mam pytanie. Dzwonić pod nr 22 310 45 46 i samemu proponować cenę czy cierpliwie czekać aż zadzwonią... Nie ukrywając mam wolne a C+ by się przydał...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...