Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać czy ktoś wysyłał wymówienie dzisiaj albo ma zamiar wysłać jutro ? Aneks przyszedł do mnie około 15 dni temu i nie wiem czy uwzględnią moje wymówienie . Tutaj jest zapis , że w czasie 14 dni od otrzymania , ale przecież to było wysłane zwykłym listem i nie mają chyba możliwości sprawdzić kiedy otrzymałem . Może ktoś odpowiedzieć ? Zależy mi na tym , bo od stycznia kończy mi się promocyjna cena .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canal+ kompakt wynegocjowany za 47zł, ale jak się upierał, że chce multiroom za 15zł to powiedział że nie wie czy będzie taka oferta i że we wtorek zadzwonią, więc jest nadzieja że na mikołajki jeszcze to dorzucą. Jak nie to kończę negocjacje :)

 

Chyba juz sie to pojawilo ale nie moge znalezc:

 

Jesli przy przedluzaniu umowy wezme multiroom to jest to zobowiazanie na caly okres trwania umowy, czy moge w dowolnej chwili z niego zrezygnowac bez konsekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem

canal+optimum za 57

hd optimum za 11

pace za 0 złotych

i multiroom za 15

.. i nic z tego już są na mnie wkurzeni niezle;p

mam umowę z telewizorem z przed 2 lat

 

Walcz, bo ja tak dokładnie dostałem.Napisałem maila i to mi zaproponował specjalista d./s. oferty programowej ( nie wiem czy to jest to samo co potocznie konsultant). Napisz do nich i czekaj na telefon, a w razie czego bądź nieugięty, bo czy Twoje pieniądze są mniej warte od moich w tej samej kwocie? :roll:

 

P.S.

Ja napisałem w propozycji MR za 5pln.- niech się cieszą że ugrali na Tobie dyszkę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj odebralem pierwszy tel od cyfry, wypowiedzenie wyslane kolo 20.11, umowa do konca lutego 2012

 

zaproponowano mi to samo co mam, czyli dawny optimum hd za ktory placilem 63zl, a obecna propozycja to to samo za 64zl wiec nie bylo sensu rozmawiac dalej, skoro konsultant twierdzil ze innej opcji dla mnie nie posiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojt@s zadzwoń jeden drugi czy siódmy raz

numer o ile pamętam: 223104565 (utrzymanie klienta)

Do 2012 będziesz tak słał te emaile ? ;)

Nie szybciej na [beep] ?

Wg mnie już powinieneś mieć sprawę z głowy :)

Stary wyjadacz a ma takie problemy :D

To numer dla ab z wypowiedzeniem zarejstrowanym

mozna jeszcze 223104560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...