Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Może mi ktoś powiedzieć czy na zerwanie umowy ze względu na nowy regulamin jest jakiś określony czas od jego dostania ? Od stycznia kończy mi się okres promocyjny , więc chętnie bym renegocjował moją dotychczasową umowę . Nowy regulamin przyszedł już jakieś dwa tygodnie temu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cardinale

A ja przestaje odbierać cyfrę dziś o północy :P wiec jutro to sobie mogą przedłużać ...:P

@tomek m

Hmmm tylko 2 kwestie. Jedna nie wiem czy chce płacić taką kasę komuś kto mam mnie w d. Druga sprawa to to że obecna umowa jest na żonę więc teoretycznie mógłbym wziąć w pt nową na siebie tylko kiedyś coś słyszałem że żeby brać promocyjną ofertę muszą minąć 2 lata od zakończenia starej(??) (ktoś coś wie na ten temat?) a ja poprzednią umowę którą miałem z cyfrą zakończyłem w kwietniu 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Może mi ktoś powiedzieć czy na zerwanie umowy ze względu na nowy regulamin jest jakiś określony czas od jego dostania ? Od stycznia kończy mi się okres promocyjny , więc chętnie bym renegocjował moją dotychczasową umowę . Nowy regulamin przyszedł już jakieś dwa tygodnie temu .

 

Masz 14 dni od otrzymania nowego aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem jakiś czas temu umowę w związku ze zmianą regulaminu. Po potwierdzeniu, że już wpłynęło wypowiedzenie wysłałem maila z propozycją przedłużenia. Nie zgodzili się i zaproponowali mi normalną cenę za superpremium - 99 zł, 15 za MR i 10 za PVR Pace. Bez rewelacji. Dla nowych abo MR jest za 5 zł. Nic chyba się nie ugra. Stara umowa trwa do 30 grudnia, więc jeśli nie otrzymam korzystniejszej oferty, po prostu wezmę nową umowę na brata i niech się bujają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziałem umowę w związku z aneksem do regulaminu. Moim obecnym celem, jest zejście do pakietu Start i nabycie Sagemcoma. Na infolinii poinformowano mnie, że mogą mi sprzedać taki dekoder za 198 zł. Drogo, biorąc pod uwagę, że mogę 02 stycznia podpisać nową umowę i zapłacić 99 zł za dekoder plus 49 zł za aktywacje. W rezultacie będę 50 zł do przodu. Jednak jedna rzecz m się nie zgadza. Konsultant poinformował mnie, że w przypadku nowych abonentów koszt aktywacji wynosi 99 zł. Na stronie cyfry jest inna informacja - 49 zł (w opcjach gdzie konfiguruje się ofertę). Gdzie więc tkwi błąd? I jeszcze jedno czy udało się komuś przy pakiecie Start, przy przedłużeniu kupić Sagemcoma za 99 zł lub 148 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy Cyfra po zarejestrowaniu wypowiedzenia przesyła oficjalne pismo z potwierdzeniem rezygnacji i podaniu informacji o zwrocie karty i dniu zakonczenia umowy, albo dzwoni zeby potwierdzic fakt rezygnacji z dniem tym i tym?

 

I drugie pytanie, na jakiego meila mozna przesylac swoje "roszczenia" i "propozycje" w sprawie ew. utrzymania oferty?

 

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Najpierw beda do Ciebie dzwonili, rozmawiali, namawiali. Z później powiedzą żebyś zdał sprzęt w przeciągu 30 dni od zakończenia umowy. Co do maila to bez różnicy. Po prostu wyślij, najwyżej odpiszą że przekazali do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annavinka nie warto kupować n ki niedługo się połączą i za jakieś pół roku rok będzie fuzja a ten pakiet nazywa się multipakiet

 

Czy nie warto - wszystko zależy od nowej promocji. Na pewno sprzęt "n" ma lepszy, oferta programowa nie najgorsza, ceny zobaczymy. Też zastanawiam się nad "n"'ką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też bardzo kusi n-ka. Lepszy sprzęt, choć z drugiej strony od tego rumpla w postaci Philipsa PVR w chwili obecnej chyba wszystko jest lepsze. Atrakcyjniejsze ceny - nie płacisz prawie 30PLN haraczu jak w C+ za HD, MR i PVR, lecz zaledwie 10PLN, w efekcie czego Film HD z MR, HD i PVR kosztuje 89PLN, a C+Opt z MR, HD, PVR to 103 albo 108PLN. Ponadto w n-ce jest jeszcze TVN Turbo HD, Polsat HD, Polsat Sport News, Discovery HD, BBC Knowledge HD. Brak będzie mi Canal+, a znowu, żeby podpisać umowę na C+ to dodatkowo 43PLN płać, a jeszcze dojdzie do fuzji i zostanę 2 razy z umową na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cardinale

A ja przestaje odbierać cyfrę dziś o północy :P wiec jutro to sobie mogą przedłużać ...:P

ja mam to samo. Podobno można jeszcze wznowić umowę. Zadzwonię jeszcze do nich w piątek. Jak nie to nowa umowa.

można ale ZAPŁACISZ standardową opłatę abonamentową bez upustów za cały kolejny miesiac w którym masz wyłączone kanały nic nie ogladajac wiec wybór należy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policz sobie.

57+8/11=65/68 (Optimum C+ z opcja HD, tansza to Promo bez AP HD)

Do tego MR na chwile obecna 15, moze dadza jak nowym 5.

Do tego PVR 10.

Najtaniej jesli MR bylyby dostepny za 5 wychodzi 80/83. A jesli nie to dodac 10 czyli 90/93.

 

Chyba ze masz Optimum bez C+ to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...