Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sam zadzwoniłem,C+kompakt za 47 za Chiny nie chcieli mi dać,za 54 nie chciałem,więc stanęło na zwykłym kompakcie za 38 i szafa gra,grunt,że w grudniu prawie 90 zł. mniej,a filmów z C+ ,HBO i innych ponagrywałem na dysk ile się dało.Poczekam co się zdarzy w grudniu i ewentulanie jeszcze coś dodam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja jestem po 2 rozmowie telefonicznej.

Za pierwszym razem C+Optimum + paczka HD za standardowa cene 89 pln.

Za drugimr razem C+optimum + paczka HD za 79 pln (dobra cena?) i umowa na 19 miesiecy - odmowilem ze wzgledu na czas umowy.

oferta bez dekodera (posiadam HD na wlasnosc) i bez MR (nie interesuje mnie to).

 

Pozdrawiam,

 

PS. Czy jest mozliwosc negocjowac superpremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co ludzie piszą to nie ma. Cena nie jest rewelacyjna, ale już zawsze coś taniej, aczkolwiek w przypadku C+ Opt i HD Promo cena wyszłaby 65PLN.

 

Ja się ciągle zastanawiam czy jest sens dalej z Cyfrą negocjować. Generalnie, gdyby C+ Opt poszedł za 57PLN to jest to cena atrakcyjna, ale nie ma możliwości wymiany PVR na Pace i zestawu MR na dwie oddzielne karty. Na razie po wypowiedzeniu telefonu z Cyfry nie było, list wysłałem dwa tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wypowiedzialem umowę przy pomocy aneksu i teraz mam dylemat. Otóż zależy mi na dekoderze HD PVR (chodzi i mozliwosc nagrywania) więc zdecydowałem się na Pace (bo phlips jest ponoć gorszy). Czy warto pchać sie w umowę - oferta specjalna przez internet gdzie za kompakt , canal+ HD i pace pvr zaplace razem 78 zl ( teraz mam kompakt i canal + sd i placę 80,90zl do konca roku) czy jednak negocjowac z nimi ofertę przedłuzeniową? A może oferta dla nowych u dystrybubutora? (nie wiem jak ona sie ma do tej internetowej w przypadku pakietu który mnie interesuje?) Z góry dzięki za pomoc.

 

Edit: widze ze opcja internetowa się zmieniła bo nei ma juz pace pvr a phillpips pvr za 15zl/ miesiac (oba byly po 10zl) wtf??? Czy to znaczy ze oni juz Pace PVR nie mają wogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za głupie pytanie,ale chcę się upewnić. Czy jeżeli wezmę fulla za 169 z TV, mogę dostać multiroom (drugą kartę) za darmo? Wypowiedzenie wysłane - umowa do kończ grudnia 2011, obecnie Prestiż HD+ z TV bez multiroomu, dekodery mam swoje. Czy ktoś się orientuje, czy w przypadku takiej opcji jesteśmy zabezpieczeni przed dodatkowymi kosztami w momencie rozszerzenia oferty o nowe kanały (np. nFilm i temu podobne)? z tego co mi się wydaje, Prestiż HD+ dawał taką gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając do tej pory pakiet start przy złożonym wypowiedzeniu można wynegocjować c+optimum za 57? Od razu słać maila ze swoją propozycją? Wypowiedzenie wysłałem w zeszłym tygodniu i pewnie jeszcze do nich nie dotarło.

Mam możliwość skorzystania też z promocji dla abonentów innych operatorów i nie wiem czy rezygnować i podpisywać od nowa czy zostać i negocjować. Z tego co tu można przeczytać to warto ponegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że cyfra ma nową promocję: https://satkurier.pl/news/70585/szersza- ... cyfry.html najciekawsza jest MR za 5zl, ciekawe czy by poszedł z Canal+Optimum za 57 zl

na to wlasnie czekalem : "Osoby, które zakupią jakikolwiek pakiet zawierający CANAL+, otrzymają bezpłatnie dekoder HD typu zapper z możliwością nagrywania na twardy dysk, aktywację gratis i usługę CYFRA+ Multiroom za jedną trzecią ceny tj. 5 zł miesięcznie przez cały czas trwania umowy"

Ciekawe od kiedy ruszy ta oferta, na stronie Cyfry jeszcze nic o tym nie ma. Wie ktoś co znaczy : dekoder HD typu zapper? przyznam że liczyłem na Pace PVR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto negocjować. Dopiero jeśli negocjacje nie idą po twojej myśli to rozważ promocję dla abo innych operatorów.

 

@jaco78 - przecież na stronie Cyfry jest już ta oferta dostępna. Dekoder zapper to np. Sagecom czyli taki bez wbudowanego dysku a z możliwością podpięcia własnego dysku USB lub Pendrive. Od dzisiaj Sagecomy mają już soft z taką opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jest to mój pierwszy post na forum ale ale czytam już od dłuższego czasu.Mam takie pytanie obecnie posiadam pakiet Kompakt HD i Canal+ HD oraz Pace PVR HD.Za wszystko płace 83zł, umowe mam do końca stycznia i czy w grudniu miałbym mozliwość uzyskać Canal+Optimum HD -57zł do tego HD Optimum -11zł i PACE PVR HD ta jak dotychczas za 14zł plus do tego MR za 5zł i Sagemcoma za 0zł.Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...