Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyślij wypowiedzenie zaraz po cesji, poczekaj aż będzie zaakceptowane i napisz im maila, że jesteś skłonny pozostać ale tylko pod warunkiem otrzymania C+ Optimum za 57zł, PVR 500 GB na pewno za darmo nie dostaniesz, będziesz musiał płacić dzierżawę, możesz dobrać kanały HD za 11zł jeśli będziesz chciał i tyle. Nic lepszego nie wymyślisz, a jak sobie to przeliczysz to na pewno wyjdzie wszystko taniej niż masz teraz: 57zł + 11zł + 15zł (czy 20 zł za pvr) = 83zł (88zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w mailu tak napisali:

 

"Jednocześnie zachęcam Pana do zapoznania się z ofertą promocyjną dla stałych Abonentów pod specjalnie przygotowanym numerem telefonu 22 310 45 46."

 

To po wysłaniu wypowiedzenia.

 

Za ile w tej chwili można dostać pakiet kompakt z canal +? Nie wiem od jakiej stawki zacząć negocjacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! W połowie listopada wysłałem wypowiedzenie w związku brakiem akceptacji aneksu. W zeszłym tygodniu zapytałem mailem przez ICA czy wypowiedzenie zostało zarejestrowane na co uzyskałem odpowiedź negatywną. Mam potwierdzenie nadania listu, ale moje pytanie brzmi : co dalej ? jeśli wypowiedzenie nie dotrze do cyfry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemo007, jedynie skuteczny i w miarę szybki sposób korespondowania ze spółką CANAL+ Cyfrowy, to przesyłka polecona, priorytetowa za potwierdzeniem odbioru, wtedy tylko bowiem masz fizyczne potwierdzenie z datą i podpisem adresata, które można wykorzystywać do celów dowodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużyłem umowę :

 

- Start za 19zł

- umowa na 19 miesięcy

 

Start nowej umowy od 01.12.2011r koniec umowy 30.06.2013r.

 

Zadzwonił do mnie sam. Postawiłem się jasno chciałem Optimum + Canal+ za 57,00zł niestety nie dało się stanęło na 69,00zł więc podziękowałem. Wiem że jeszcze miałem czas do 31 grudnia ale nie chciałem czekać i pewnie bym ugrał to co chciałem ale po chwili namysłu doszedłem do wniosku że i tak nie oglądam telewizji to po co płacić więcej skoro się nie ogląda. żal mi tylko TVN24, TVP Seriale. Zapytał się tylko dlaczego tak duży skok z Prestiżu (starego) na Start powiedziałem że albo Optimum + Canal+ za 57,00zł albo sam Start długo go nie było ale 69,00zł i to ostateczna cena. Chciał wcisnąć mi Start + Canal+ za 37,00zł ale nie byłem zainteresowany. Jestem ciekaw co teraz mi zaproponują przy kolejnej umowie to znaczy w 2013 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowe, jestem zadowolony:)

Jako że od pażdziernika skonczyły mi sie rabaty na Prestiż, próbowałem coś wykombinować żeby nie płacić 179zł.

W połowie listopada wysłałem im wypowiedzenie w związku z aneksem, natomiast od piątku zacząłem negocjacje mailem. Dzisiaj do nich postanowiłem zadzwonić. Dzieki forum wiedzialem na czym stoje:) i czego moge sie spodziewać.

Pierwszy telefon i masakra!!! Zapytałem sie o Optimum C+, stwierdził że mają super promocje, 78zł na 19 miesiecy. Gdy sie powołałem, że ten pakiet można na 64, a nawet 57 to parsknął śmiechem! Powiedział że na forum ktoś plote puścił i nie ma szans taniej. Troche pogadaliśmy i w nerwowej atmosferze sie rozłączyłem.

Odczekałem 30sekund i znów do nich dzwonie. Tym razem inny konsultant odebrał i inna całkowicie rozmowa. Fakt ,że najpierw zaproponował za 78zł, ale od razu mu powiedziałem , że pare osób dostało za 57zł i tylko to mnie interesuje. Kazał chwile poczekać i sie zgodził :)

Wziąłem:

C+ Optimum 57zł

Optimum HD 11zł

Pvr 15zł

MR 15zł

Umowa na 15 miesiecy.

 

A ha ,jedna rzecz mnie zdziwiła. Pierwszy konsultant mnie zadziwił stwierdzeniem iż biorąc nową umowe trzeba teraz płacić 299zł obowiązkowo jakiegoś zadatku czy coś w tym stylu , gdyż niby dużo tunerów PVR im ginie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...