Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem przedłużyć umowę z tv LG na pakiet Canal+ HBO Superpremium za 137zł z multiroomem i Pace PVR HD (umowa z tv z 12.2009).Nie dostałem rabatu na multiroom chociaż miałem darmowy.Jako stary abonent która przedłuża umowę płaciłbym 162zł (137 + mr 15zł + Pace PVR HD za 10 zł miesiecznie) czyli tyle samo co nowy abonent.Nie zgodziłem się na przedłużenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

1.) Intryguje mnie fakt, że mówiąc o specjalnej ofercie dla przedłużającego - 57zł za OPTIMUM (zamiast 78zł) wspominacie o MR za 15zł i PVR za 15zł. Dlaczego? Ponieważ na stronie internetowej jest przy OPTIMUM MR 10zł i PVR za 10zł.

 

2.) Jestem zawiedziony ofertą aktualną. Rok temu podpisałem umowę dla NOWEGO użytkownika i oferta była następująca: PAKIET OPTIMUM i chyba: 5xHD, filmbox HD, multipremium HD i cinemax tez HD plus MR i PVR HD oraz tuner SD na własność za 1zł. Właściwie była to wtedy full oferta bez zdaje się jednego programu ORANGE info. Brakuje mi teraz tylko programów które pojawiły się ostatnio: tvp HD, foxlife HD, bbc HD, nat geo wild HD. Za to wszystko ŚREDNIO 107zł/m-c a bez cinemax 98zł/m-c. Można pokusić się o odjęcie 50zł/m-c z tytułu otrzymanego telewizora. Oplacalo się skorzystać z takiej kombinacji bardziej niż Prestiżowe pakiety szczególnie, że udało mi się skorzystać jeszcze z krótkotrwałej w tej konfiguracji możliwości pt. TV 23" LG.

Podsumowując FULL opcja z MR i PVR HD za 107zł/m-c i LCD za 1zł oraz tuner SD na własność za 1zł - 2 lata temu.

Dziś 168,9zł+15MR+10PVR HD = 193,9/m-c i LCD za 1zł.

Warto dodać, że podpisałem wtedy umowę na 24m-ce, a teraz zmuszają mnie do podpisania na 26m-cy. Czy to będzie skutkowało brakiem możliwości skorzystania z oferty świątecznej 2013? Brak słów...

Z jednej strony mamy inflację, ale z drugiej zaostrzającą się konkurencję (nawet N proponuje LCD). Dlaczego w takim razie nie mogę otrzymać podobnej oferty do tej srzed 2 lat? 81% podwyżki to jest kpina w mojej ocenie.

Tutaj pytanie - co mogę wynegocjować po wysłaniu rezygnacji (kończy mi się umowa za miesiąc). Nie zależy mi na programach sportowych ani dla dzieci. Zależy mi na programach canal + i HBO. Jestem w stanie zrezygnować z cinemax i filmbox. Ktoś jest w podobnej sytuacji i negocjował? Proszę o propozycję działania.

 

3.) Czy ktoś otrzymał 8 stron A4 nowego regulaminu pisany drobniutkim maczkiem? To kpina, mam to czytać z lupą? W każdym razie wiem, że obowiązuje od stycznia, ale nie miałem czasu go przeczytać? Czy ktoś mógłby przybliżyć co wnosi ważnego regulamin? (jeśli się komuś chce :-) )

 

4.)Czy kuchnia+ HD i domo + HD to nowe programy? Ciekawi mnie czy będę je miał później. Czy to tylko tak na zaciekawienie.

 

5.) Zauważyłem, że Nickelodeon nie wyświetla się w PEŁNEJ OFERCIE. To błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Na stronie jest błąd. Obecnie MR jest tylko i wyłącznie za 15pln. PVR jest za 10pln tylko przy standardowych cenach ulotkowych.

2) Nie pasują Ci warunki, nie przedłużaj.

3) Przeczytaj regulamin na stronie C+ tam możesz sobie powiększyć obraz scrollem myszki..

4) Odświeżone stare programy. Już nie znikną.

5) Błąd na stronie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przedłużyć umowę z tv LG na pakiet Canal+ HBO Superpremium za 137zł z multiroomem i Pace PVR HD (umowa z tv z 12.2009).Nie dostałem rabatu na multiroom chociaż miałem darmowy.Jako stary abonent która przedłuża umowę płaciłbym 162zł (137 + mr 15zł + Pace PVR HD za 10 zł miesiecznie) czyli tyle samo co nowy abonent.Nie zgodziłem się na przedłużenie umowy.

 

Nikt nie dostaje darmowego MR, więc z jakie racji miałbyś Ty go dostać? Miałeś czasowy rabat (24 miesiące) i nikt nie nie gwarantował, że przy kolejnym przedłużeniu będziesz miał takie same lub lepsze warunki i rabaty.

 

To co to ma być za przedłużenie umowy z tv jak nie można dostać żadnego rabatu?Ja musiałbym płacić 162zł czyli tyle samo co nowy abonent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś inny pomoże? Interesuje mnie możliwość negocjacji po wysłaniu rezygnacji z przedłużenia umowy po skończeniu jej minimalnego okresu:

 

1.) superpremium z LCD + PVR + MR oraz

2.) superpremium bez LCD + PVR + MR.

 

Ile Wam się udało wynegocjować w w/w opcjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanko do was.

Obecnie posiadam pakiet optimum + i dekoder sd w dzierżawie za 0 zł czyli w sumie płacę 70 zł miesięcznie.

Umowa mi wygasa pod koniec roku i muszę podpisać zupełnie nową nie przedłużając obecnej.

 

Chcę zachować obecny pakiet + chcę ugrac wymianę dekodera na ten z twardym dyskiem PVR na takich samych zasadach dzierżawy

Jak oceniacie szanse i jaką cenę mogę dostac w propozycji i jaką mogę ugrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy biorą HD Optimum Promo, zamiast HD Optimum. Jaką macie gwarancje, że w przyszłości będą dochodziły do tego pakietu kanały HD, skoro już go okroili z Animal Planet? To tylko 3 PLN, a potem może być płacz.

Jestem podobnego zdania.. Bo nie chce mi się wierzyć by dla jednego kanału mniej robili osobny pakiet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

Chcę zachować obecny pakiet + chcę ugrac wymianę dekodera na ten z twardym dyskiem PVR na takich samych zasadach dzierżawy

Coś to drogo masz za sam optimum 70 złotych..

Ja utargowałem u konsultanta ostatnio córce e ( negocjowałem telefonicznie)..

Pakiet taki jak ja mam .. czyli canal+ HD optimum +HD PVR 500 Giga wszystko za 88 złotych... Sam dwa miesiące temu to samo dostałem za 80 złotych W obydwu przypadkach PVR = 0 złotych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...