Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Jones6:Ale to Ty się obrażasz, że Cyfra nie chce specjalnie dla Ciebie znieść opłaty za dekoder, bo jesteś jej abonentem już, uwaga, 2 lata..

Robisz z siebie pokrzywdzonego o kilka pln, a tak naprawdę to pokazałem Ci, że ta umowa jest o złotówkę tańsza, niż ta Twoja wymarzona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co dzierżawa jak można kupić własny STB i cieszyć się abonamentem poniżej 100zł, dekoderów jest mnóstwo na rynku od fegusona ariva seria, opticum, po technisat humax itd. a rezygnacja z pvr jest prosta oddajesz dekoder i po problemie, dziś nawet dzwoniłem do ICA i bez opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe obrażam się jak chcesz wiedzieć to jestem abonentem od 13 lat tylko ta umowa trwa nieprzerwanie 2 lata, bo z różnych względów była zrywana. Ciekaw jestem jak Tobie kończy się umowa to czy nie starasz nie wyrwać jak najlepiej, a może jak najdrożej.

 

A na marginesie to się nie obrażam nie mam na co tylko dziwi mnie, że jak ktoś chce taniej to jest maruda, a jak ktoś za dużo płaci to jeleń.

 

W sumie lepiej czytać i się nie odzywać, bo tu pełno takich przemądrzałych wiedzących wszystko i mających najlepsze oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co dzierżawa jak można kupić własny STB i cieszyć się abonamentem poniżej 100zł, dekoderów jest mnóstwo na rynku od fegusona ariva seria, opticum, po technisat humax itd. a rezygnacja z pvr jest prosta oddajesz dekoder i po problemie, dziś nawet dzwoniłem do ICA i bez opłat

Wszystko co piszesz to prawda ale PVR Cyfry ma jedną cechę, której nie mają wymienione przez Ciebie tunery - jest to dekoder TWIN. A najtańszy, niezależny tuner twin z dyskiem to wydatek ok. 1500 zł co w porównaniu z wynajmem za 10 zł/mies. zwróciłoby się dopiero za ponad 12 lat!

Funkcja może nie każdemu potrzebna ale wg mnie niezwykle przydatna i w tej chwili obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko - weźcie obecną ofertę N i obecną ofertę Canal+HBO Superpremium i porównajcie. A potem marudźcie. Nikomu się nie dogodzi. Jak weszła ta oferta, to jak się dzwoni "a czemu mam ofertę taką jak dla nowych abonentów? Jestem już z wami tyyyle czasu (na ogół 2-3 lata)". Jezu, już naprawdę czasem się chce wymiotować... Rigidigi ma rację, ciężko zadowolić tu niektórych mimo że promocja jest naprawdę bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na marginesie to się nie obrażam nie mam na co tylko dziwi mnie, że jak ktoś chce taniej to jest maruda, a jak ktoś za dużo płaci to jeleń.

Mi chodzi tylko o to, żeby na spokojnie ocenić wartość tej propozycji. W tym przedziale cenowym, ta oferta jest bezkonkurencyjna na rynku.

 

Za to oferta na podstawowe pakiety, szczególnie jeśli komuś zależy na hd i PVr, jest po prostu w Cyfrze żałosna.

 

Także polecam chłodną kalkulację i podjęcie właściwej decyzji, to nie będziesz ani marudą, ani jeleniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaką trzeba stworzyć ofertę, żeby co niektórych zadowolić.

Przecież ta oferta finansowo jest zbliżona do oferty marzeń niektórych forumowiczów, czyli do oferty C+Optimum za 57pln. Dlaczego, bo dokładając w tej ofercie HBO i kanały HD wychodzi nam 95pln. Z Pvr już 110. Bez PVR, to zakup dekodera hd na własność za 129pln. Jedyny plus o ile to plus, to krótsza umowa o 4 miesiące.

Ja Ci powiem tyle: Przy przedłużaniu umowy dostałem C+Optimum na 64zł. Potem wziąłem dekoder oraz HBO. Dali mi dodatkowo Filmbox. Cinemax wziąłem na próbę. Kanałów HD nie chcę, bo mi nie potrzebne. Czyli reasumując. W cenie 99zł, mam w/w pakiety i do tego czynsz najmu dekodera. Da się? Oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cyfra prowadzi złą politykę dla obecnych czy też przyszłych abonentów.Jak czytam tu na forum o tych bojach mających na celu coś tam uszczknąć cenowo,to coś we mnie protestuje.Zgadzam się z którymś kiedyś piszących,że taka obopólna żebranina nie przystoi takiej firmie.Ceny powinny być jednoznacznie brzmiące dla nowych i przedłużających abonament,bez ukrytych na swój sposób furtek,typu np..... bo mój znajomy będzie płacił tyle i tyle,a ja mam dłuższy czas stażowy,ten sam pakiet,a mam płacić więcej,a potem telefony,maile itp. cyrki.Zgadzam się z tym,że mniejszy abonament jest w naszym interesie,ale biorąc pod uwagę wszystko,nie jest to specjalnie warte zabiegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zartujesz? Tak jest w kazdej firmie. Jak przedluzasz abonamentowy telefon to cena aparatu zwykle jest na poczatku dwa razy wyzsza niz ty chcesz, ale po 10 telefonie zwykle przystaja na Twoje warunki. Ale przedtem slyszysz, z kierownik sie nie zgadza, ze nie mozna itp. Dopiero jak widza, ze sie nie ugniesz ida na Twoje i dostajesz aparacik na swoich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym,że w końcu uzyskuje się coś więcej za mniejsze pieniądze,chodzi mi tylko o to,że normalnością powinno być to,że taki bonus dostaje się w sposób naturalny,bez tych zbędnych przepychanek......stali i nowi klienci powinni być traktowani bardziej poważnie.Jestem abonentem cyfry właściwie od początku jej istnienia i zawsze udawało się otrzymać jakieś promocyjne ceny,ale kiedyś takich rozpiętości cenowych nie było.Jest jeszcze bardziej istotny problem.Bardzo wiele osób,szczególnie tych starszych,często nie obeznanych z internetem,płaci frycowe za nieznajomość pewnych zasad i nowych warunków,mogliby mieć lepsze warunki finansowe,ale niestety za niewiedzę się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę naiwni są co niektórzy. To normalne, że proponują ofertę z górnej półki. Przecież są tacy abonenci, którym zwisa czy pacą 100zł, czy 90 czy 150. W nosie mają jakieś negocjacje czy "żebraninę" jak to określił mój znajomy.

Zaczynają z górnego pułapu - jak się uda, to się cieszą i mają większy zysk. Do tego dochodzi poprzednia stawka, regularność wpłat itp.

Mnie się podoba, że praktycznie do każdego podchodzą indywidualnie, choć zazwyczaj oferty są bardzo podobne.

 

PS. playstation za przedłużenie? Jakaś plotka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą dostałem taką propozycję:

 

- przedłużenie Umowy na Okres Minimalny 19 miesięcy, liczonych od następnego miesiąca,

- zestaw promocyjny Canal+ Kompakt w cenie 62 zł miesięcznie.

 

Jest to pierwsza propozycja.

 

I niestety nie chcą ze mną mailem rozmawiać, ciągle starają się przerzucić rozmowę na telefon. Co mam zrobić, że wolę maila i mieć konkrety napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą dostałem taką propozycję:

 

- przedłużenie Umowy na Okres Minimalny 19 miesięcy, liczonych od następnego miesiąca,

- zestaw promocyjny Canal+ Kompakt w cenie 62 zł miesięcznie.

 

Jest to pierwsza propozycja.

 

I niestety nie chcą ze mną mailem rozmawiać, ciągle starają się przerzucić rozmowę na telefon. Co mam zrobić, że wolę maila i mieć konkrety napisane.

A jaki masz obecny pakiet i opcje dodatkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przedłużyłem umowe na 15 msc. i dostałem C+Optimum oraz HD Optimum za 75 zł oraz wynajem dekodera PVR za 0 zł +cały pakiet Filmbox na 4 msc. za free. Proponowali mi także C+ HbO Superpremium za 95 zł oraz dekoder PVR za 0 zł na 19 msc + cały pakiet Filmbox na 4 msc. Myśle ze z ceny mozna jeszcze zejsc ale jak nie biezesz dekodera PVR ( nawiasem mówiąc gosc powiedział nie daja nikomu dekodera za 0 zł ja dostałem w drodze wyjątku poniewaz jestem abonentem od 2005 roku i nigdy nie brałem dekodera ). Wielkie dzieki za wasze wpisy bez których takiej oferty napewno bym nie wytargował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz obecny pakiet i opcje dodatkowe?

 

Kompakt, Canal Plus HD, HD MIX, Filmbox HD

 

całość za 57,45 miesięcznie plus PVR za darmo.

Umowa była na dwa lata i przez początkowy okres miałem jeszcze kompakt za połowę ceny. HD Mix, filmbox mam za darmo. a canal plus za połowę ceny przez całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum SAT kurier.

Od pewnego czasu śledzę ten temat, ale wszyscy piszą raczej o przedłużeniu umowy na wyższe pakiety.

Do tej pory korzystałem z pakietu START, ale chciałem przedłużyć umowę na pakiet Kompakt. Wysłałem wypowiedzenie. Na jaką cenę pakietu mogę liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...