Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Ten zawód w głosie konsultanta po odrzuconej ofercie - bezcenne. Powiedziałem mu, że bardziej opłaci mi się zerwać tę umowę, którą mam aktualnie i wziąć nową. Przy umowie na 26 miesięcy zapłacę 123 złote, a nie 139, tak jak to proponował człowiek z Cyfry. Może jeszcze zadzwonią, a jak nie, to leci wypowiedzonko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie utargujesz. Natomiast podobno jest inna możliwość: bierzesz Canal+ Optimum za 57 zł (jeśli dostaniesz), do tego kanały HD za 11 zł, a dopiero po np. miesiącu włączasz opcję Multi za 40 zł (przy przedłużeniu C+Optimum za 57 zł, Multi nie dostaniesz za 40 zł). Czyli razem 108 zł. I uwaga - nie gwarantuję, że to przejdzie, więc nie zgłaszać mi z pretensji, podaję tylko za jakimś użytkownikiem, który jakiś czas temu pisał tu, że tak zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o rade, własnie dzwoniłem do cyfry na temat przedłużenia umowy dla ciotki i babci:

ciotka -obecnie ma pakiet optium i dekoder PVR, umowa jest do końca miesiąca.

Interesuje ja CANAL+ Optimum +HD i dekoder PVR pani zaproponowała: 77zł za CANAL+ Optimum, 11zł za HD i 10 za PVR =98zł na okres 19 miesięcy

 

babcia- obecnie ma pakiet kompakt za który płaci co miesiąc 46zł. Interesuje ja to samo ale zeby mniej płacić pani zaproponowała 38zł na okres 19 miesięcy.

 

Mam brać te umowy czy co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem od strony 509 i znalałem ze co niektózy sie chwała tym

- 15 miesięczny Okres Minimalny,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum w cenie 57 zł przez okres 15 miesięcy kalendarzowych,

- opcja HD Optimum w cenie 11 zł,

- wynajem dekodera HD PVR w cenie 15 zł.

 

ale jak juz wyzej pisałem to ja dostałem inna propozycje słabsza i nie wiem co teraz robić dać wypowiedzenie czy zgodzić sie dlatego sie pytam.

 

a co do tego drugiego to na ostatnich stronach nikt o tym nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile tych stron przeczytałeś, 3, 4?

Skoro inni dostali, to i Ty możesz próbować, prawda?. Gdybyś zagłębił się jeszcze kilka stron do tyłu, to wiedziałbyś też, kto może taką ofertę dostać i co trzeba w tym celu zrobić. Nikt za Ciebie nie zdecyduje czy zdecydować się na proponowaną ofertę, więc nie zadawaj takich dziwnych pytań. Poświęć z godzinę na czytanie i będziesz wiedział wszystko, żadne rady nie będą Ci potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o rade, własnie dzwoniłem do cyfry na temat przedłużenia umowy dla ciotki i babci:

ciotka -obecnie ma pakiet optium i dekoder PVR, umowa jest do końca miesiąca.

Interesuje ja CANAL+ Optimum +HD i dekoder PVR pani zaproponowała: 77zł za CANAL+ Optimum, 11zł za HD i 10 za PVR =98zł na okres 19 miesięcy

 

babcia- obecnie ma pakiet kompakt za który płaci co miesiąc 46zł. Interesuje ja to samo ale zeby mniej płacić pani zaproponowała 38zł na okres 19 miesięcy.

 

Mam brać te umowy czy co??

A weź przeczytaj chociaż kilka stron wstecz. Tutaj właściwie o niczym innym się nie piszę jak właśnie o cenach za te pakiety.
przeczytałem od strony 509 i znalałem ze co niektózy sie chwała tym

- 15 miesięczny Okres Minimalny,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum w cenie 57 zł przez okres 15 miesięcy kalendarzowych,

- opcja HD Optimum w cenie 11 zł,

- wynajem dekodera HD PVR w cenie 15 zł.

 

ale jak juz wyzej pisałem to ja dostałem inna propozycje słabsza i nie wiem co teraz robić dać wypowiedzenie czy zgodzić sie dlatego sie pytam.

 

a co do tego drugiego to na ostatnich stronach nikt o tym nie pisze.

A ile tych stron przeczytałeś, 3, 4?

Skoro inni dostali, to i Ty możesz próbować, prawda?. Gdybyś zagłębił się jeszcze kilka stron do tyłu, to wiedziałbyś też, kto może taką ofertę dostać i co trzeba w tym celu zrobić. Nikt za Ciebie nie zdecyduje czy zdecydować się na proponowaną ofertę, więc nie zadawaj takich dziwnych pytań. Poświęć z godzinę na czytanie i będziesz wiedział wszystko, żadne rady nie będą Ci potrzebne.

Jak nie chcesz pomóc, to przynajmniej nie polemizuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Chętnie pomagam, ale na litość boską, ile razy dziennie można pisać to samo? Co złego w tym, że sugeruję, nowemu użytkownikowi aby najpierw poczytał wątek, bo to o co pyta przewija się na prawie każdej jego stronie. Przez takie właśnie codzienne powtarzanie tych samych pytań, ten wątek rozrósł się do monstrualnych rozmiarów i trudno w nim coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej poczekaj do konferencji-duże prawdopodobieństwo lepszych promocji.Swoją drogą Blue ma też sporo racji/nie piszę o tym przypadku/ ale zdarza się na różnych forach, że nowym nie chce się czytać kilku-kilkunastu stron wstecz, tylko od razu pomóżcie. Wynika to albo z lenistwa albo z tudności ze zrozumieniem tekstu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Chętnie pomagam, ale na litość boską, ile razy dziennie można pisać to samo? Co złego w tym, że sugeruję, nowemu użytkownikowi aby najpierw poczytał wątek, bo to o co pyta przewija się na prawie każdej jego stronie. Przez takie właśnie codzienne powtarzanie tych samych pytań, ten wątek rozrósł się do monstrualnych rozmiarów i trudno w nim coś znaleźć.

 

Popieram blue_voyager co nie którzy są bardzo leniwi najlepiej to im wszystko podać na tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć jestem na umowie na czas nieokreślony bo nie przedłużyłam, od sierpnia mam płacić 88 zł miesięcznie chcę obniżyć pakiet ale kiedy mogę to zrobić ? teraz w tym miesiącu zgłosić i od września będę na nizszym pakiecie czy 1 września muszę złożyć dyspozycje? i ile zapłacę za pakiet start+hbo ?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zgłosisz do końca Sierpnia, to zmienią Ci od 1 Września. Za zmianę na niższy (ale nie na Start) zapłacisz 10 zł, natomiast jak zmienisz na Start , to za zmianę zapłacisz 59 zł. Według starego cennika który Cię obowiązuje pakiet Start kosztuje 21 zł natomiast HBO 29,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem :/

 

7 lipca dostałem przez telefon następującą ofertę: C+Optimum + kanały HD + PVR + HBO = 103 zł na 19 miesięcy.

Konsulatantka miala zadzwonic wieczorem ale nie zadzwonila. Ja tez nie zadzwonilem i zapomnialem o tym.

 

Dzisiaj dostalem rachunek 160 zł za sierpien. Okazalo sie ze umowa mi sie skonczyla i naliczyli wg swoich nowych cen.

Zadzwonilem do centrum abonenta i powiedzialem żeby sprawdzili bo dostalem ofertę na 103 zl. Konsultant kazal czekac jakies 15 minut po czym powiedzial ze on nie wie czy dostalem ale wątpi bo moze mi zaoferowac to samo ale za 122 zl.

 

Co radzicie przyjaciele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż,zagapiłeś się.Za sierpień i tak trzeba zapłacić zgodnie z rachunkiem.Są dwa wyjścia.....wysłać wypowiedzenie i czekać na propozycje,lub zadzwonić i coś wynegocjować.Zapis rozmowy istnieje i można się na niego powołać bardzo stanowczo,no chyba,że go fizycznie już nie ma,wtedy tylko negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...