Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z cyfry coraz bardziej żenująco chcą "załatwiać" stałych klientów. Ja się załapałem 18 mcy temu na promocję canal+ za free i płaciłem 29 zł za kompatk i canal+. Aktualnie po kilku głuchych telefonach w końcu się odezwał pan gapa i zaproponował mi kompakt (canal + nie chciałem) za 38 zł. Pogadaliśmy, pośmialiśmy się i go spławiłem. Zaglądam sobie na stronę a tam kompakt za 36...no comments.

Poczekam na kolejną rozmowę i jak gość zejdzie z optimum do 35 -38 zł to wezmę a jak nie to niech spada na drzewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z cyfry coraz bardziej żenująco chcą "załatwiać" stałych klientów. Ja się załapałem 18 mcy temu na promocję canal+ za free i płaciłem 29 zł za kompatk i canal+. Aktualnie po kilku głuchych telefonach w końcu się odezwał pan gapa i zaproponował mi kompakt (canal + nie chciałem) za 38 zł. Pogadaliśmy, pośmialiśmy się i go spławiłem. Zaglądam sobie na stronę a tam kompakt za 36...no comments.

Poczekam na kolejną rozmowę i jak gość zejdzie z optimum do 35 -38 zł to wezmę a jak nie to niech spada na drzewo.

 

 

A wystarczy przeczytać parę postów wstecz i wszystko stanie się jasne dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z cyfry coraz bardziej żenująco chcą "załatwiać" stałych klientów. Ja się załapałem 18 mcy temu na promocję canal+ za free i płaciłem 29 zł za kompatk i canal+. Aktualnie po kilku głuchych telefonach w końcu się odezwał pan gapa i zaproponował mi kompakt (canal + nie chciałem) za 38 zł. Pogadaliśmy, pośmialiśmy się i go spławiłem. Zaglądam sobie na stronę a tam kompakt za 36...no comments.

Poczekam na kolejną rozmowę i jak gość zejdzie z optimum do 35 -38 zł to wezmę a jak nie to niech spada na drzewo.

 

 

To co było 18m temu to historia. Od tamtej pory wiele się zmieniło i nikt gapą nie jest poza Tobą. Twoje oczekiwania co do ceny Optimum są śmiechu warte i nie dostaniesz takiej ceny więc się nie napinaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem tel. z Cyry+ mam umowę do końca lipca i płace za pakiet Canal+ Optimum 49,90 zł , propozycja konsultanta bez dekoderów HD bo mam swoje , przedłużenie na 19 miesięcy Canal+ Optimum plus Canal+HD za 78 zł pakiet i dodatkowych kanałów HD za 11 zl razem 89zł , mowie ze to zbyt wygórowana suma to konsultant na to Pakiet Optimum za 69zł i kanały HD za 11 zl to razem 80zł , podziękowałem i czekam na lepsza propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przed chwila zadzwonilem pod nr 223104565. Wypowiedzenie wyslalem 2 tygodnie wczesniej. Udalo mi sie wynegocjować umowę na 15 miesiecy C+ optimum 57zł oraz dzierzawa dekodera PACE 500GB 15zl/ miesiac.

 

Rozmowa śmieszna- bo kobieta zapewniala mnie ze taka oferta nie istnieje, wiec troche ponarzekalem, postraszylem ze przejde na kablowke gdzie w ofercie tez jest C+, następnie "muszę to skonsultować z przełożonym", a po min oswiadczyla ze mam "szcześliwy" dzien i oferta sie znalazła i dla mnie :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec maja dostałem standardowego SMSa, żebym w związku z rezygnacją zadzwonił pod 2200191. Zignorowałem i kilka dni temu zadzwonił konsultant proponując "specjalne" warunki, gorsze niż dla nowych. Odmówiłem i wczoraj przyszedł kolejny SMS z informacją o WYJĄTKOWEJ ofercie czekającej pod numerem 3104774, jakoś nie kojarzę tego numeru z wcześniejszych negocjacji. Czyżby nowa jednostka rzucona na front walki o klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wczoraj przyszedł kolejny SMS z informacją o WYJĄTKOWEJ ofercie czekającej pod numerem 3104774, jakoś nie kojarzę tego numeru z wcześniejszych negocjacji...

 

Mi również wczoraj przyszedł sms aby zadzwonić pod ten numer. Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca czerwca. Zadzwoniłem, najpierw konsultant zaczął jak zwykle krążyć, ale powiedziałem że traci czas i że mnie interesuje c+ optimum za 57 zł i pvr za 15 zł/mies. i że czuję się zniesmaczony tym że wcześniej konsultantka dawała mi ofertę o 2 zyle droższą niż dla nowych abo (78 zł) a mój staż z nimi to od czasów wizji. Wszystko na olimpijski spokój. Konsultant poprosił o minutę na rozmowę z bossem i oferta przeszła.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dotyczące ofert internetowych dla nowych klientów, interesuje mnie C+KOMPAKT za 60 zł oraz

PACE PVR HD za 10 zł miesięcznie i takie pytanie, czy jeżeli zamówię przez internet będę musiał płacić za aktywację dekodera PVR HD w cenie 99 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę. Telefon z czterech dwójek i pięciu zer i osiągnąłem to co chciałem, po pierwszym telefonie z Cyfry. C+Kompakt i Opcja HD za 47+11zł, umowa 15 miesięcy, do tego zakup Pace'a SD - 49zł (Sagemcom ma złą opinię i nie toleruje na razie Clone+). Cobyście nie wsiedli na mnie, że po co wziąłem kanały HD, jak dekoder SD, uprzedzam... Tuner HD sobie dokupię, a Pace'a może sprzedam.

Umowy na 19 miesięcy w tej cenie nie chcieli dać, nie chciało mi się walczyć (zresztą sądzę, że w tej cenie bym dłuższej umowy nie osiągnął), najwyżej w przyszłym roku stracą klienta, jeśli przesadzą z ceną.

Próbowałem wykorzystać ich pomyłkę z oferty mailowej, gdzie do C+Kompakt oferowali opcję HD Optimum, jednak gościu się nie zgodził, a w sumie najbardziej zależy mi na tych HD z opcji HD Kompakt, więc nie walczyłem.

 

Odnośnie cen... nie jest źle, poprzednio było trochę lepiej, jednak tamte promocje były wyjątkowe. Doceńcie, że Cyfra zaczyna doceniać aktualnych abonentów, zaczyna walczyć o pozostanie ich i daje Wyraźnie niższe ceny niż dla nowych (np C+Kompakt: nowi -60zł, na wypowiedzeniu - 47zł), to ponad 20% taniej (a nie zawsze tak było, kiedyś trzeba było rozwiązać umowę i podpisać kolejną, bo na przedłużenie dawali gorsze warunki).

Poza tym pamiętajmy, że ceny dla przedłużających są dużo niższe niż wcześniejsze ceny "niepromocyjne". Kompakt kosztował chyba 42,90 i C+HD chyba 39,90, czyli razem ponad 80zł. Teraz C+Kompakt kosztuje 43% mniej (dla przedłużających).

To, że się płaciło za Kompakt z C+ 29,90 jest argumentem, jednak nie zmusimy Cyfry do zejścia poniżej pewnych założeń cenowych. Przecież zawsze możecie nie zgodzić się na aneks i zmienić operatora. Ja założyłem sobie osiągnąć cenę 47zł i osiągnąłem, gdyby nie zgodzili się to by stracili klienta. Jednak to ich prawo oferować produkt za taką cenę jaką chcą. Najwyżej nikt nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę. Telefon z czterech dwójek i pięciu zer i osiągnąłem to co chciałem, po pierwszym telefonie z Cyfry. C+Kompakt i Opcja HD za 47+11zł, umowa 15 miesięcy,

 

Potwierdzam, dzisiaj przedłużyłem umowę na takich samych warunkach.

Canal+ Kompakt za 47 zł/miesiąc, umowa na 15 miesięcy. W trakcie trwania umowy możliwa migracja (bez możliwości powrotu) na Canal+ Optimum za 57zł

 

Historia moich kontaktów z Cyfrą (ceny jakie mi proponowano za ten pakiet):

1 kontakt - ja dzwoniłem po otrzymaniu SMS-a - 62 zł

2 kontakt - ja dzwoniłem aby potwierdzić otrzymanie przez Cyfrę wypowiedzenia - 54 zł

3 kontakt - wysłałem @ z informacją, że znajomi dostali w promocji Canal+ Kompakt za 47zł i jeżeli ta promocja jest aktualna jestem zainteresowany.

4 kontakt - Cyfra dzwoniła do mnie - miałem wyłączony telefon.

5 kontakt - ja dzwonie do Cyfry, zostaje przełączony do działu utrzymania klienta i od razu zostaje mi przedstawiona oferta na 47 zł za Canal + Kompakt.

 

Moje założenie zostało spełnione - abonament za ten pakiet poniżej 50 zł

 

W chwili obecnej nie interesują mnie programy HD, więc nie zamawiałem opcji HD (11 zł)

W domu oglądamy TV mniej więcej w takich proporcjach:

50 % czasu - MiniMini ; 20% TVN24,TVP, TVN, ; 20% Canal+ ; 10% pozostałe

Rzadko kiedy oglądam inne stację.

 

Aha, do tej pory za ten pakiet płaciłem 29 zł

 

Może takie info się komuś przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużajcie umowy na 19 miesięcy, dzięki temu umowa skończy w okresie promocji świątecznych, a tak to znowu wychodzicie jak teraz w sezonie ogorkowym, z tego co mi konsultant mówił nie ma problemu wziąć propozycje 57zł na 19 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużajcie umowy na 19 miesięcy, dzięki temu umowa skończy w okresie promocji świątecznych, a tak to znowu wychodzicie jak teraz w sezonie ogorkowym, z tego co mi konsultant mówił nie ma problemu wziąć propozycje 57zł na 19 miesięcy.

 

 

Ciągle z uporem maniaka powtarzasz w kółko temat promocji świątecznych i absolutnie do Ciebie nie trafiają argumenty innych.

Sezon ogórkowy ( ogórki teraz na topie ) dla wielu właśnie był w tak wychwalanym przez Ciebie okresie świątecznym , cofnij się do stron z postami z grudnia .

A już wybieganie w przyszłość , czy ewentualnie będą promocje świąteczne za 19 miesięcy czyli w roku 2013 zakrawa na ........ :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużajcie umowy na 19 miesięcy, dzięki temu umowa skończy w okresie promocji świątecznych, a tak to znowu wychodzicie jak teraz w sezonie ogorkowym, z tego co mi konsultant mówił nie ma problemu wziąć propozycje 57zł na 19 miesięcy.

 

Tylko że w czasie ostatnich "promocji świątecznych" Pakiet porównywalny do Canal+Optimum kosztował średnio ponad 70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to podajecie ceny przed podwyżką i bez C+HD.

Jeśli uwzględnicie zmiany cen w maju i koszt C+HD to dla osób, które w grudniu 2010 przedłużyły umowę to średnio koszt za Optimum z C+HD wyszedł 75.70pln.

 

Ale wszyscy malkontenci mają rację, że obecne ceny które są do wytargowania za ten pakiet, czyli 69, 64, czy 57 to ceny nie do zaakceptowania.. Ce[beep]e Was naprawdę duże poczucie humoru..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :) mam pytanie.. umowa kończy mi się 30 czerwca, nie wysyłałam żadnego wypowiedzenia, jak ją przedłużę do końca czerwca to w lipcu będę płacić taką cenę jaką wynegocjowałam czy dopiero od sierpnia, a w lipcu zapłacę normalny abonament bez rabatów ?? Bo się trochę boję czy się nie spóźniłam z zawarciem nowej umowy i teraz nie zabulę prawie 93zł... dotychczas płaciłam 42..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym te 57 zaakceptował, tyle że jakoś nikt do mnie nie dzwoni :/

Zadzwonili raz tydzień temu, ale nie mogłem rozmawiać akurat, więc powiedzieli że zadzwonią wieczorem. I do tej pory zero odzewu, smsa tylko przysłali znowu z numerem tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...