Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedziałem umowę ze względu na zmianę regulaminu i z dniem 30 kwietnia skończyłem umowę z Cyfrą.Dzisiaj dostałem propozycję wznowienia umowy jak napisali na promocyjnych warunkach.Ich promocyjne warunki jakie dziś zaproponowali za wznowienie umowy- Canal+Optimum to dalej 78 zł.Jedynie do końca miesiąca zaproponowali oglądanie pakietu Prestiżowego+HD jaki posiadałem przed zakończeniem umowy.Nie skorzystałem,od 5 dni jestem bez Cyfry i dalej tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zaproponowali za wznowienie umowy- Canal+Optimum to dalej 78 zł.J

 

Analogiczna sytuacja. Facet mówi mi, że to prawdziwa okazja te 78 złotych :lol2: Ja się pytam dla kogo jeżeli dla nowych jest 76 złotych? Bo ma pan umowę na 15 miesięcy a nie na 19 miesięcy. Kabaret. :brawo: Powiem szczerze, byłem z Cyfrą tylko dlatego, że mogłem łatwo rozdzielić uprawnienia na kilka odbiorników w domu. Od dziś przełączam się na DVB-t (w końcu nie muszę oglądać C+ w sypialni :lol2: ) a marketingowcom z C+ życzę powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zaproponowali za wznowienie umowy- Canal+Optimum to dalej 78 zł.J

 

Analogiczna sytuacja. Facet mówi mi, że to prawdziwa okazja te 78 złotych :lol2: Ja się pytam dla kogo jeżeli dla nowych jest 76 złotych? Bo ma pan umowę na 15 miesięcy a nie na 19 miesięcy. Kabaret. :brawo: Powiem szczerze, byłem z Cyfrą tylko dlatego, że mogłem łatwo rozdzielić uprawnienia na kilka odbiorników w domu. Od dziś przełączam się na DVB-t (w końcu nie muszę oglądać C+ w sypialni :lol2: ) a marketingowcom z C+ życzę powodzenia...

czemu nie wzieles promocji? przecież mamy polsaty i tyle hd i najlepsze i najtansze dekodery :)

Telewizja i promocja co raz bardziej elitarna powinni jakies medale dawac :lol2:

myslalem ze straca ze 100tys abonentow, ale jak nie bedzie jeszcze polskiej ligi-to chyba bedzie wiecej abonentow :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo. Wypowiedziałem umowę ze względu na zmianę regulaminu , z dniem 30 kwietnia moja umowa przestała obowiązywać. Napisałem mail do cyfry, że proponuję warunki c+optimum za 57 zł + 9xHD za 11 zł. W dniu 1.05. dostałem odpowiedź że jeśli jestem zainteresowany wznowieniem umowy to muszę napisać pismo do cyfry z własnoręcznym podpisem i wysłać mailem (napisałem,wydrukowałem,podpisałem,zeskanowałem i wysłałem mailem - wszystko w ciągu 10 minut ). W dniu 4.05. dostałem telefon z działu relacji z abonentami iż moja propozycja została zaakceptowana i jeśli wyrażam taką chęć to umowa zostanie wznowiona na powyższych warunkach. Miło i sympatycznie , dwie godziny później miałem już włączony sygnał. Czyli jestem zadowolony gdyż 68 zł za pakiet c+optimum wraz z opcją 9xHD dla mnie jest w pełni satysfakcjonująca. Czyli jeśli się chce to można załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz ptysiub zrobiłem. Nawet daty się zgadzają tyle, że w moim wypadku obyło się bez wysyłania pisma. Dodatkowo wytargowałem PVR z 20zł na 15zł. Sprawa załatwiona grzecznie i przyjemnie bez spinania się z panią z Działu Relacji z Abonentami. Kazała się na nią powoływać przy każdym telefonie co mam zamiar czynić :smile:

A uprawnienia wskoczyły od razu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony mogę dodać tylko tyle, że istnieje możliwość wytargowania dekodera PVR za 10zł. Warunkiem jest niestety przekonanie konsultanta, że w przypadku obniżenia tej opłaty jesteście skłonni podpisać umowę.

 

Obecnie cena 57zł za Optimum+Canal i 10zł dekoder PVR to max jaki można uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się zdziwiłem, z powodu braku lepszej oferty (62zł za Canal+ Kompakt i 78zł za Canal+ Optimum) umowa wygasła z dniem 1 maja. Wczoraj natomiast dostałem SMS-a z informacją, że im zależy na tym, żebym do nich powrócił. Dzisiaj dzwonił koleś i co zaproponował?

Ano to samo co wcześniej.

Zapytałem więc, po co dzwoni z taką samą ofertą skoro wcześniej się na nią nie zgodziłem. Odpowiedział, że liczba tańszych ofert się wyczerpała. Na to ja, że jak ją wznowią to niech zadzwonią, może jeszcze do tego czasu nie kupię dekodera do TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaski nie robią, cyfra + po targach (czyt. dziadowaniu się) 57 + 10 dekoder + 11 HD = 78 złociszy miesięcznie umowa na 15 mies. Nie każdemu jest dane taką kwotę osiągnąć.

 

Konkurencja 59 + 0 dekoder (ewent. 149 PVR jednorazowo) = 59 złociszy miesięcznie umowa na 13 miesięcy. Bez proszenia się i czekania na łaskę, za własne pieniądze.

 

Oczywiście jeżeli komuś zależy na piłce kopanej to i stówę zapłaci. Ale czy świat zaczyna się i kończy na telewizji, moim zdaniem 60 złociszy to max za telewizję, ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozmawiać Ty, ale finalną decyzję może podjąć tylko Twoja żona

 

Codziennie ktoś pisze, że dostał taką ofertę, a Ty twierdzisz, że nie ma takiej opcji. A może to Ty nie potrafisz takiej ceny wynegocjować?
Zadzwoń i wynegocjuj 10pln przy umowie na 15pln i masz u mnie browar. Jeśli ktoś dostał 10pln przy umowie na 15mc to albo konsultant się po prostu walnął, albo z jakichś względów oferta była potraktowana indywidualnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu nie bierzecie na 19 miesięcy!!!?? przecież jak weźmiecie na 15 to skończy wam sie w lecie a wtedy macie [beep]o a nie promocje, a jak na 19 to skończy wam się w okresie świat a wtedy są największe promocje i rabaty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. teraz jest maj czyli okres martwy a jednak opcje przedłużania są nie gorsze niż przed wielkanocą. Wygląda na to że operatorzy nieco zmieniają front - rynek podzielili teraz trzeba utrzymać klienta. Dokładnie to samo stało się w telefonii komórkowej jakiś czas temu (doszedł Play i trochę rynek ruszył) więc jeśli nie pojawi się kolejny nadawca - można o świętach "satelitarnych" powoli zapominać - via ostatnie promocje grudniowe i kwietniowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że zwykle na święta BN zawsze do ostatniego roku były bardzo dobre oferty. Ostatni Grudzień niestety nie był już taki dobry, nie mówiąc o tym że w styczniu dawali umowy na 13 miesięcy, czego z kolei nie dało się dostać w Grudniu. Co do przyszłego roku to sam mam umowę która skończy się w czerwcu 2012, ale jakoś z tego powodu nie płacze bo zawsze coś się udaje ugrać. Dodatkowo to będzie okres "święta" piłkarskiego (historyczne, bo pierwsze EURO w Polsce), to może i Cyfra przygotuje z tej okazji jakieś niespodzianki? Jeśli nie to zostaje umiejętna negocjacja lub oferta konkurencji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie chce mi sie przekopywac topicu ale wydaje mi sie ze nikt jeszcze nie napisal ze dostal pvr za dyche przy 15msc (nie mowie reklamacyjnie)

 

Ja dostałem w marcu przy umowie na 15 miesięcy (wypowiedzenie było w związku z zmianą regulaminu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

w czerwcu kończy mi się umowa obecnie płacę 68 zł za Optimum + 5 HD + HBO I HBO HD i dekoder 500gb za darmo :brawo:

 

*1 czy składając wypowiedzenie można coś więcej uzyskać ?

*2 czy jeśli nie złożę wypowiedzenie umowa po zakończeniu okresu będę nadal na tych samych zasadach i płacił 68 zł ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podpisana umowe na canal + start od kwietnia z 3 miesiacami za darmo w promocji i w czerwcu chce wypowiedziec umowe w zwiazku z usunieciem tvn warszawa by ugrac cos z ceny. Obecnie place 43 zl plus 15 za dekoder pvr i tak by mysle ze najlepsza pozycja do negocjacji by cos ugrac jest zmiana na wyzszy pakiet jak kompakt lub optimum ktory i tak bym mial jeszcze te 2 miesiace za darmo niz zostanie na c+ start bo wtedy ile mi z ceny spuszcza ze 2zl a tak moze by dalo sie ugrac c+ kompakt lub optimum za 50 - 60 zl plus dekoder pvr za 10 . Jak sadzicie zmienic pakiet na wyzszy i potem wypowiadac czy zostac na starcie i starac sie o wyzszy z upustem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...