Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą podpisałem umowę.

Canal+Optimum-57zł

HD MIX-11zł

Umowa na 15 miesięcy.

Dzwonili do mnie z 15 razy ze standardową umową 78zł za canal+Optimum,za każdym razem odmawiałem.Napisałem w końcu emaila jaką ofertę mogę zaakceptować,przekazano mojego emaila do działu przedłużeń.Z działu przedłużeń dostałem emaila iż

zgadzają się na moją oferte i proszą o telefon pod numer 22 310 45 60 to zwykła infolinia.Kiedy zadzwoniłem na początek zaoferowano mi 78zł+11zł za te pakiety,kiedy powiedziałem konsultantowi że emailem dostałem informację o specjalnej ofercie

poszedł do przełożonego sprawdzić.Po 5 minutach wrócił i stwierdził iż rzeczywiście jest dla mnie taka oferta.

Wnioskuję z tego że zwykła infolinia ma tylko oferty standardowe aby uzyskać coś więcej trzeba pisać emaila.

Może to tylko w moim przypadku tak było,chociaż mam wątpliwości ponieważ mój kolega podpisał taką samą umowę w ten sam sposób.Próbujcie w ten sposób może się wam też poszczęści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba pisze w jaki prosty sposób dostać Optimum Canal+ za 57 zł. Może więc co niektórzy zamiast płakać jacy ci konsultanci niedobrzy i nieugięci, zastosowaliby się tak do tego prostego sposobu, by dostać to co chcą?

Napisałem 4 maile w ciągu miesiąca i odebrałem ok 8 telefonów, 3 razy dzwoniłem do działu utrzymania,jedyna propozycja 78 zł i nic więcej, nie wiem od czego to zależy ,ale w moim przypadku to się chyba na mnie uparli :smile:Dekoder już spakowałem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jeżeli wezmę dekoder Pace PVR za darmo na wynajem(pierwszy raz) to czy będę musiał zapłacić za nową antenę(80)?? bo obecnie mam 60 a jak wiadomo ona ogranicza korzystanie z dekoderów PVR

sory nie moge sie powtrzymac , 3 bzdury w jednym zdaniu, niemozliwe xD

 

 

tzn.?

tak jak napisal kolega pvra nikt ci w C+ za darmo nie da, odnosnie anteny to myslisz ze dadza ci za darmo? jasne ze musisz bulic i pvr nic nie ma wspolnego z wielkoscia anteny, dekoder pvr czyli dekoder umozliwiajacy nagrywanie(powinno byc hd pvr :P)

a odnosnie zeszlorocznych umow, to byly oferty optimum z c+ za 42 zl na 18mscy (c+ za darmo) i niektorzy mysla ze zejda jeszcze z tej ceny, litosci, ale to juz bylo walkowane milion razy

@patak Ty masz sie patrzec od jakiej ceny dostales taki rabat a nie ile aktualnie placisz i ze maja jeszcze sie dostosunkowac do twoich 25zlotowych wymagan kiedy normalnie kosztuje to 99zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danio Rabat mam w zwyczaju liczyć procentowo. Jeżeli do tej pory dostaję rabat w wysokości 55% (sic!), a oferuje mi się 18% lub 9%, to widać ogromną różnicę. Mam świadomość, że cena jaką teraz płacę jest dumpingowa i nierealna do uzyskania dziś, ale trzeba pamiętać o jednym. Robi się wiele by przedłużyć umowę i zatrzymać klienta, żeby dalej korzystał z usług i płacił rachunki. Gdy konsultant wciska mi "super oferta! super oferta!..." i prezentuje 90zł zamiast 99zł (9% rabatu), to przepraszam wszystkich, ale, ja, czuję się urażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujesz się urażony? Na litość boską, to są negocjacje handlowe. Co oni mają robić - wołać od progu "ale u nas drogo"? To jest marketing. Zamiast traktować to osobiście, rób to co inni - próbuj do skutku. Jak się okazuje można sporo zejść. Zamiast się obrażać, próbuj kolejny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojak Spokojnie czekaj do czerwca. Wróble ćwierkają, że dla osób, które płaciły 42zł będą proponowane trochę inne - lepsze warunki aby pozostali. Ale to dopiero w czerwcu ;)

Dzięki za info ;), wypowiedzenie muszę im wysłać do 31maja, zobaczymy co wyniknie, lepiej wysłać wypowiedzenie, zawsze to pisemko ich bardziej motywuje do pracy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kończy mi się umowa. Nie dogadaliśmy się niestety. Ale ponieważ miałem jeszcze na koncie prawie 3000 złotych plusów, zamieniłem je na darmowy m-c pakietu kompakt. Ciekawe jak z tego wybrną?

 

A nie zabrali ci złotych plusów po przyjęciu rezygnacji?? Ja tak miałem i inne osoby też jak pisały na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisal kolega pvra nikt ci w C+ za darmo nie da, odnosnie anteny to myslisz ze dadza ci za darmo? jasne ze musisz bulic i pvr nic nie ma wspolnego z wielkoscia anteny, dekoder pvr czyli dekoder umozliwiajacy nagrywanie(powinno byc hd pvr :P)

l

 

ma znaczenie antena 60 nie wystarcz by korzystać w pełni z tego dekodera.

dlaczego nie za darmo wynajem? nie raz tu na forum czytałem ze ludzie wynegocjowali za darmo wynajem na cały okres umowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się targował o sam pakiet optimum? Bo mi tak naprawdę zależy na tym pakiecie, Canal+ mi nie muszą dawać, jestem ciekaw ile z tych 54zł oferowanych w standardzie da się zejść. Teraz płace 42zł.
Kojak wyślij wypowiedzenie i spokojnie czekaj na dobrą ofertę. Na 42pln już nie licz, ale cyfra dla osób z tą mega promocją jak Twoja, będzie miała specjalną ofertę.

 

@Ukassiu18 zlituj się człowieku. To co było kiedyś ma się nijak do tego co jest teraz. Rozmiar anteny ma się również nijak do funkcjonalności dekodera. Obudź się człowieku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się targował o sam pakiet optimum? Bo mi tak naprawdę zależy na tym pakiecie, Canal+ mi nie muszą dawać, jestem ciekaw ile z tych 54zł oferowanych w standardzie da się zejść. Teraz płace 42zł.

 

Jestem w tej samej sytuacji. Nie zależy mi na canał + i chciałabym aby cena pakietu optimum była bardzo zbliżona do tego co mam i nie chodzi mi o 52 zł które proponują nowym. Wysłałam wypowiedzenie w czwartek no i teraz do końca czerwca czekam z niecierpliwością na odzew cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że lepsze oferty dają klientom, którym kończy się umowa, a nie tym, którzy wysłali wypowiedzenie w związku ze zmianą regulaminu, a podwyżka cen ich nie obejmowała. :>

 

Raczej nie. Ja jestem takim klientem i otrzymałem najlepszą dostępną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...