Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są nowe oferty na przedłużenie umowy????????????

 

W weekend proponowano C+ Optimum 57 +15 zł PVR = 72 zł. Rozmawiałem przed chwilą z konsultantem - dzisiaj za to samo sumarycznie 88 zł... 16 zł więcej. No nic, ja przy takiej cenie odpadam

 

Dzisiaj oferta konsultanta za C+ Optimum + PVR = 77 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w zeszłym tygodniu przedłużyłem C+ Optimum za 57zł. i to przy pierwszym telefonie od nich , wczoraj dostałem list z aneksem i wszystko się zgadza. Wczoraj dzwonił konsultant niezdążyłem odebrać, ciekawe co chciał... moze pomyśleli żeby jeszcze coś wcisnąć bo za dużo zeszli z tą ceną na pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamek90 zgadzam się , a podam taki przykład za kompakt z C+ PVR i HD gościu proponował mi 88zł (wypowiedzenie wysłane) a w Cyfrowym Polsacie 84zł FULL Wszystkie pakiety (Familijny HD+ Extra HD + Sport HD +VOD + HBO HD + Cinemax HD)

Jeśli Cyfra+ zapropouje mi pakiet Kompakt z C+ + PVR HD i pakiet HD za ok.70zł to zostaje a jak nie to do N ide (wyłączność: Wszystkie TVN , TVP , Discavery i BBC i dużo HD a jakość nie piszcie , że gorsza , bo i Cyfra+ , Cyfrowy Polsat i TP pobierają sygnał od nich :) )

Pozdrawiam

A i jeszcze jedno: Cyfra+ nie informuje o wyłączeniu kanału TVN Warszawa (kończy nadawanie w maju) można bezkarnie zerwać umowę , ponieważ kanał jest w regulaminie. Kanały z grupy POLSAT nie są w regulaminie operatora CYFRY+ więc w każdej chwili kanały mogą zostać wyłączone z oferty platformy , a abonent nie będzie mógł odstąpić od umowy , ponieważ kanały nie są w regulaminie (czyli nie ma ich w umowie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzwonili - ale "super korzystna oferta" za canal+optimum -78 zł nie powaliła na kolana hehee, do tego kanały HD za 11 zł, PVR za 10 i Orange Sport za 10 zł co daje łącznie 109 zł. powiedziałem, że zgodzę się na 78 zł. powiedzieli, że oddzwonią.

 

edit: dzwonili w piątek 15.04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry dział wybrałem (umowę mam do końca lipca, wypowiedzenia związanego ze zmianą regulaminu nie wysyłałem), ale chcę spytać o modyfikację pakietu.

Obecnie mam Kompakt + 5xHD + Canal+HD z dekoderem Pace PVR. Na Kompakt i Canal - 30% zniżki, na 5xHD i PVR 100% rabatu. Przed podwyżką płaciłem 59 z groszami, po podwyżce niecałe 2 zł więcej będzie, ale nie o to chciałem spytać. Zastanawiam się nad zmianą pakietu Kompakt na KompaktHD (Animal Planet HD praktycznie nie oglądam, więc na pewno prędzej znajdę coś ciekawego w TVP HD), tyle tylko, że w ICA po modyfikacji mam cenę prawie 90 zł, co oznacza, że cześć zniżek odpadło...

Może ktoś z Was zmieniał pakiet w podobny sposób? Czy jest możliwość "zbicia" tej kwoty do porównywalnej z tą, którą mam teraz?

 

@ml1234: dokładna kwota: 88.43... Trochę za wiele jak na zmianę jednego kanału.

N czy CP mnie zbytnio nie interesują :P Nożna i żużel trzymają mnie przy Cyfrze, więc zmian nie planuję :) Żałuję teraz, że wypowiedzenia nie wysłałem, no ale trudno się mówi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wonsik - dobrze mówił, po symulacji w ICA mam właśnie taką cenę... A wszystko dlatego, że ja nie tyle przedłużam umowę, co po prostu chcę zmodyfikować pakiet... Jak będzie jakiś moderator to można usunąć moje posty, już się chyba dowiedziałem co i jak...

Co ciekawe gdybym chciał zmienić pakiet Kompakt na Optimum (bez HD), przy zachowaniu 5xHD płaciłbym ok. 86 zł :D

Trochę to wszystko pomotane, ale co zrobić, trzeba poczekać na koniec umowy i dopiero negocjować :) No chyba, że jest możliwość rezygnacji z powodu likwidacji TVN W-wa, który jest w regulaminie? Cyfra oficjalnie chyba nic nie mówiła, więc nie wiem jak to właściwie jest, bo różne chodzą słuchy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian1207

 

Zadzwoń w kwietniu do ICA i wyłącz opcję 5xHD równocześnie włączając opcję HD MIX (w maju już tego nie zrobisz). Oprócz pięciu programów HD, które obecnie posiadasz dostaniesz dodatkowo dostęp do programów TVP HD, BBC HD, FOX LIFE HD i NATIONAL GEOGRAPHIC WILD HD, a podwyżka jaka Cię obejmie wyniesie 8zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, skoro pracownicy Cyfry tutaj zaglądają i wiedzą, że wszyscy wymieniają się ofertami to postanowili pobawić się w kotka i myszkę z nami.

Puścili famę, że oferty Canal+ Optimum za 57zł już nie ma.

 

Słabsi wymiękną i przedłużą na gorszych warunkach.

Podwyższać i tak droższą ofertę niż jeszcze większość z nas kupowała?! Jak dla mnie nieporozumienie.

 

Na szczęście oferta telewizji cyfrowej w Warszawie już mi w zupełności wystarcza.

Jak chcę obejrzeć jakiś film to go ściągam z netu w wersji HD i oglądam kiedy mam na to ochotę.

A na platformy cyfrowe się wypinam.

 

Rzeczywiście to śmierdzi jakąś zmową, bo wszyscy podwyższają ceny a co do oferty to nawet nie chcę się wypowiadać.

Wszędzie powtórki i sama beznadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią każdy kij ma dwa końce. Stara zasada marketingowa mówiąca, że jeden niezadowolony klient to 10 straconych, w dobie Internetu uległa zmianie o tyle, że jeden niezadowolony klient to strata nawet dziesiątek czy setek tych, którzy przeczytają w sieci o jego niezadowoleniu. Taka jest prawda od wielu lat i nic tego nie zmieni. Więc jeżeli Cyfra będzie tylko podwyższać ceny ofert i pozwoli sobie na stratę wielu klientów, którzy niezadowoleni przejdą do innych telewizji - może ich to w ostatecznym rachunku drogo kosztować. Każdy z nas ma rodzinę , znajomych itd. - jeśli ja będę niezadowolony z oferty Cyfry to swoje niezadowolenie przeleję właśnie na te osoby , które będą w trakcie wybierania operatora telewizyjnego a jak powszechnie wiadomo , nic nie robi takiej reklamy/antyreklamy jak ludzkie języki :) Więc zanim pracownicy cyfry zaczną ciepłym moczem olewać tych abonentów, którzy regularnie płacą i płacili abonament i pozwolą im odejść do konkurencji, skupiając się na niepewnych co do wypłacalności nowych klientach, to mogą wyjść na tym jak zabłocki na kupie :) Lepiej zarobić mniej na abonamencie lecz mieć zadowolonego, wypłacalnego klienta, który to swoje zadowolenie przekaże znajomym,rodzinie niż .... zupełnie na odwrót :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kwestia była wiele razy poruszana, w efekcie mamy sytuację kto ile wyblaga od Cyfry tyle będzie miał, ja tam będę nieugięty w negocjacjach z Cyfra, szczerze sam Canal+ mało mnie interesuje, bo jakoś zawsze nie mam czasu go oglądać, interesuje mnie optimun w podobnej cenie jak płace teraz czyli 42 zł, może być drożej, ale nie będę brał standardowej oferty dla nowych, w końcu jestem klientem Cyfry, sądze że się dogadam z Cyfrą, oni może i przeżyją bez mojej obecności w tej platformie, ale jeśli reszta będzie dostawała gorsze oferty to i oni się zorientują że zysk zacznie spadać. Dobra koniec tych spekulacji, po świętach pisze wypowiedzenie i zobaczymy jak Cyfra zagra. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...