Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego konsultanci nie dają żadnych ofert na Kompakt i Optimum ? Dodatkowo są droższe o 2-3zł od oferty dla nowych abonentów?

Kompakt - 36zł , Optimum - 52zł a na utrzymaniu klienta odpowiednio 38 i 54 :shock:

Bo taka jest obecna strategia CYFRY+ wobec klientów polegająca na promowaniu pakietów zawierających paczkę CANAL+ bo to ona najbardziej odróżnia ich od ofert innych operatorów działających na polskim rynku platform satelitarnych. Dzięki takim działaniom CYFRY+ systematycznie zwiększa się liczba ich abonentów posiadających wyżej wymienioną opcję premium. W obecnej chwili tacy klienci stanowią ponad 50% ogółu wszystkich abonentów korzystających z usług CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi się w papierkowe roboty bawić i zaoszczędzić miesięcznie 2-3zł to może rozwiązać umowę i zamówić ją przez internet.

 

Na to wychodzi, że najlepiej targować się do tego optimum i canal+ za 57zł, wtedy mamy najkorzystniejszą ofertę i możemy czuć się naprawdę stałym abonentem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, nie jestem pewien do którego tematu ale związany jest z Sagemcom'em więc myślę że pasuje i tu.

 

Mianowicie kilka dni temu przedłużyłem umowę przez tel. czekam aktualnie na aneks, w ustaleniach telefonicznych doszło do tego że wyraziłem chęć wykupu dekodera HD, ale jak to u mnie standardowo bywa, najpierw się zgadzam później czytam, i w związku z tym że zależało by mi jednak na dekoderze HD obsługującym splittery (chodzi o oglądanie C+ na komputerze) a teoretycznie z 2'uch dostępnych dekoderów HD tylko philips to oferuje, a praktycznie nie można go już dostać, to czy mogę wycofać się z tego zakupu i za magiczną kwotę 129zł za dekoder zwyczajnie kupić coś we własnym zakresie mi pasującego ? (129zł dekoder + około 120zł splitter daje mi już jako takie pole popisu chociażby wśród dekoderów z LAN co by mi wystarczyło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś tylko możliwość zakupu Sagemcoma HD za 129 zł bez żadnego zobowiązania :-) Po prostu nie idziesz do punktu i nie kupujesz tego dekodera, z niczego nie musisz się wycofywać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich piszących typu: jetem abonentem od 5 miesięsy,lat.Wybijcie sobie z głowy szczególne traktowanie! Jestem abonenetemC+ od powstania a raczej od przejęcia mnie do C+ z wchłoniętego przez C+ Multichoice.Bzdura,nigdy nie dostałem jakiejś specjalnej oferty za długoletniość w C+.Jedynie co było na plus to z okazji 10 lecia C+ wtedy miałem kilka miesięcy gratisowych,czy też tańszych.Teraz zawsze przed końcem umowy,muszę "wykłócać się o jakąś promocję,którą mają nowi w C+.Jedyne co mam teraz na plus,to dekoder HD bez opłaty przez cały okres umowy z wyłączeniem ostatniego miesiąca.No cóż wtedy już będzie zawarta nowa umowa i pewno z C+ bo dla mnie jest to dobra oferta programowa.Cenę reguluję przez ICA ,tam zawsze mogę zmienić pakiet i tym samym jego wartość.

Pozdrawiam:

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich warunkach dzisiaj przedłużyłem:

C+kompakt 47 zł

Kompakt HD 11 zł

Multiroom 15 zł

Najem PVR 15 zł

RAZEM 88 ZŁ przez 15 MIESIĘCY.

Chciałem najem pvr za 10 zł z umową 19 miesięcy (koniec przed świętami), ale po konsultacji z przełożonym konsultant odmówił mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich piszących typu: jetem abonentem od 5 miesięsy,lat.Wybijcie sobie z głowy szczególne traktowanie! Jestem abonenetemC+ od powstania a raczej od przejęcia mnie do C+ z wchłoniętego przez C+ Multichoice.Bzdura,nigdy nie dostałem jakiejś specjalnej oferty za długoletniość w C+.Jedynie co było na plus to z okazji 10 lecia C+ wtedy miałem kilka miesięcy gratisowych,czy też tańszych.Teraz zawsze przed końcem umowy,muszę "wykłócać się o jakąś promocję,którą mają nowi w C+.Jedyne co mam teraz na plus,to dekoder HD bez opłaty przez cały okres umowy z wyłączeniem ostatniego miesiąca.No cóż wtedy już będzie zawarta nowa umowa i pewno z C+ bo dla mnie jest to dobra oferta programowa.Cenę reguluję przez ICA ,tam zawsze mogę zmienić pakiet i tym samym jego wartość.

Pozdrawiam:

Jurek

pleciesz bzdury, :/ jestem abonentem od 8 lat i zawsze jak konczy mi sie umowa wysylam 3 miesieczne wypowiedzenie, obecna umowa konczy mi sie 30 czerwca------za poprzednie wypowiedzenie dostalem -PAKIET PRESTZ HD+ za 118,23 -zamiast 168 zloty , i za darmo bez zadnej dzierzawy dekoder pvr z 500 g,-----------w poprzednich wypowiedzeniach abonament mialem praktycznie o 20-30 % tanszy------- :crazy: jesli jestes nie kumaty i myslisz ze cyfra sama z siebie cos ci zaproponuje to wez sie obudz----------zawsze wysylajcie 3 miesieczne wypowiedzenie i nie sluchajcie co pisza inni po takim liscie do cyfry zawsze oddzwaniajom i proponujom jakies gratisy lub tanszy abo za pozostanie w platformie :read:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojak Ale oprócz 57 zł za optimum z Canal+ trzeba dodać 11 zł za kanały HD oraz 15 za np. PACE. Czyli razem wychodzi 83 zł, a to już nie jest tak mało. Czy dobrze liczę?

 

 

 

Na to wychodzi, że najlepiej targować się do tego optimum i canal+ za 57zł, wtedy mamy najkorzystniejszą ofertę i możemy czuć się naprawdę stałym abonentem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również do mnie dzwonili.

Kompakt z Canal+ za 47zł na 15 miesięcy.

 

15 miesięcy?! :shock: Wymyśliłby ktoś z was bardziej pozbawiony sensu termin trwania umowy?

19 miesięcy jeszcze można zrozumieć, ponieważ umowa kończyłaby się wraz z końcem listopada, ale 15 miesięcy... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko, co piszecie jest żałosne,

jak się Wam nie podoba oferta, to czy ktoś Was siłą przywiązuje do Cyfry+?

Większość uważa, że w N-ce za 50zł mają wszystko...

To co w takim razie mają abonenci N-ki, którzy płacą 100zł... ?

Wybór jest wolny...

 

Pamiętajcie, że ceną wyjściową nie jest poprzednia oferta, a aktualna cena zgodna z cennikiem.

np. Optimum kosztuje 69zł, a C+ 30zł = 99zł razem,

przez cały okres umowy możecie płacić 78zł

99zł-78zł = 21zł

21zł*19=399zł

 

399zł rabatu dostajecie od Cyfry w okresie całej umowy,

a PVR... no cóż, bez PVRa też można żyć.

 

Ale Wam zawsze mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również do mnie dzwonili.

Kompakt z Canal+ za 47zł na 15 miesięcy.

 

15 miesięcy?! :shock: Wymyśliłby ktoś z was bardziej pozbawiony sensu termin trwania umowy?

19 miesięcy jeszcze można zrozumieć, ponieważ umowa kończyłaby się wraz z końcem listopada, ale 15 miesięcy... :lol2:

 

Flaki się przewalają... Najlepsza oferta jaka jest i jeszcze marudzisz, że na 15 miesięcy. Arr0w, kto Ci da na 13 miesięcy? Nie masz pojęcia, to nie pisz. Targujecie się o te 2 czy 3 złote, jakby to był Wasz cel życiowy. Zresztą teraz konsultanci C+Kompakt za 47 albo C+Optimum za 57 dają na własną odpowiedzialność, bo oferta została wstrzymana. Wątpię, że jeśli ktoś się powoła na ofertę z SK, to konsultant zaryzykuje utratą całej premii za zaproponowanie takiej oferty tylko dlatego, bo ktoś się na nią powoła. Nikt tak [beep]y na jeden aneks nie jest, tak jak tu niektórzy na te 2zł miesięcznie. Ci którzy się nie decydowali (w sumie to trochę dla mnie dziwne czemu), to mogą się już raczej obejść smakiem, chyba że ktoś z C+ da tą ofertę na własną odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu kolega według mnie ma rację, kurcze 39zł kosztuje multipakiet w wersji SD tutaj za 47zł można było dostać canal+hd z pakietem kompakt,i jak to może być za drogo dla co po niektórych?! Bardziej powinni pomyśleć w kwestii opłat za dekodery! Ale o tym już wcześniej napisałem, jak ja to widzę.

P.S.Przy okazji, w tym miejscu chciałby podziękować: Cyfra.tv, za odpowiedź na moje zapytanie wczoraj na priv! Widzę, że pytania z tematu sprzętowego w MR i kosztów są za skomplikowane, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...