Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczym czynnikiem mającym wpływ na ważność telefonicznego przedłużenia umowy jest forma umowy pierwotnej i ewentualne dopuszczenie w tejże pierwotnej umowie, możliwości jej przedłużenia w innej formie.

Zamówienie złożone u konsultanta o zmianę umowy (to nowa umowa!) o świadczenie usług, nie oznacza jednak zawarcia umowy - jest tylko zaproszeniem do do jej zawarcia. W tym przypadku nie ma od czego odstępować i roszczenia operatora są nieskuteczne. Od zawartej już na piśmie umowy poza lokalem przedsiębiorstwa albo na odległość (zależy od umocowania kuriera) można odstąpić w terminie 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

wiesz co to 'stopniowanie oferty' ?

Jeżeli to do mnie, to tak wiem o co tutaj im chodzi, chociaż teraz się zastanawiam czy dobrą opcją było poinformowanie pana z działu utrzymania o sytuacji z 14 kwietnia bo może się okazać, że tak jak niektórzy tu piszą, rozdzwonią się z ofertami, ale i tak czekam raczej do ostatniego miesiąca albo nawet tygodnia mojej umowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę kompakt z canal+ można mieć za 47zł, ciekawi mnie, czy ta opcja wraz z TVPHD, natgeoHD (+wild) i ew eurosportyHD da radę wytargować do 50zł. Umowa kończy mi się 30.06, jak się nie zmieszczę to chyba zrezygnuję. Stać mnie na więcej, jednak tak sobie założyłem i chcę się tego trzymać. Teraz mam kompakt +C+HD+HDMIX(z TVP/BBC/FOXlifeHD)+FILMBOX+Orangesport+PVR za 67zł. Wiem, wiem, teraz nie ma tak dobrze... ale zobaczymy w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie gryzie. Starszy przedluzyl umowe 11 kwietnia, dostal canal+optimum, lecz optimum wlacza dopiero od 1 maja (do 31 kwietnia kompakt). Czym jest spowodowany tak dlugi okres czekania na wlaczenie nowego pakietu?

A nie przedłużał umowy u dystrybutora? (takie odniosłem wrażenie czytając Twoje wcześniejsze posty). Od razu włączają chyba tylko przy zmianach na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staraj się o 57zł + za HBO Masz 27zł=84zł. Ale jak pisze lukas876 tak do końca spokojnie nie da się tej oferty otrzymać to wynegocjowanie kwoty 57zł zależy w dużej mierze od konsultanta, który zadzwoni. Ja dzisiaj tego nie mogłem dostać (uparł się i już) chociaż stwierdziłem iż za tą kwotę w tym momencie przedłużamy umowę i zrezygnowałbym jutro z N-ki (wyłączenie TVN Warszawa) ale nie to nie, może jutro ktoś akurat zadzwoni i będzie bardziej rozgarnięty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebe jak mi tak konsultant się upierał jak osioł, to od razu po skończeniu z nim rozmowy zadzwoniłem na numer z smsa, powiedziałem panience, że właśnie skończyłem rozmawiać z poprzednim konsultantem i że myślę, że z nią więcej wytarguję, tj. standard 57 pln zamiast 78 pln. Poprosiłem, żeby to przemyślała i nie była uparta jak jej poprzednik, powiedziała że musi porozmawiać i zaraz dało wszystko się załatwić. Po prostu nie czekałem, tylko sam zadziałałem, więc działaj kolego sam, myślę że parę złoty mniej w telefonie tak mocno nie zaboli po uzyskaniu satysfakcjonującej Ciebie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko tu_es, wiem jak to można było pozytywnie zakończyć gdyby mi zależało bardzo na Tu i Teraz, w każdym razie raczej sobie spokojnie poczekam do końca czerwca, czyli ostatnich dni umowy. Może będzie warto tak bez pośpiechu do tego tematu tym razem podejść i tak zostawiam obie platformy a tu zależy mi tylko na C+, Ale kino i Planet a ostatnie dni umowy mogą być bardzo dynamiczne w temacie przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś pierwszy tel z ofertą przedłużenia. Pierwsza oferta to 54 zł za pakiet Kompakt z C+. Podziękowałem po czym wspomniałem, że na forum wyczytałem, że można dostać tańszy abonament. Pan porozumiał się z przełożonym, po czym zaproponował 47zł. Cena mnie satysfakcjonuje, więc ofertę przyjąłem. Dziękuje Wam za pomocne rady, zamiast 69 zł będę płacił 47 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj 4 telefony od różnych konsultantów w tym dodatkowo miałem 6 połączeń nieodebranych od cyfry. Każdy jeden gadał co innego , pierwszą ofertę dostałem c+optimum + 9HD +pace 500 gb za 99 zł na 15 mcy. Następnie drugi konsultant zaproponował 90 zł za to samo. Trzeci zaproponował 75 zł za c+optimum+9hd , dodatkowo 15 zł za pace 500gb - czyli de facto to samo co poprzedni, w sumie 90 zł. Ostatni zaproponował za całość 83 zł wraz z pace na 15 mcy. - to ponoć po dwukrotnym przedyskutowaniu mojej oferty z kierownikiem i nic lepszego nie ma mozliwości by mi zaoferować. Wychodzi, że proponują 57 zł za c+optimum , 11 zł za 9xHD i dodatkowo 15 zł za wynajem dekodera. Powiedziałem że się zastanowię i że może jutro dzwonić to przemyślę. Za żadne skarby świata nie dało się przekonać, że skoro w styczniu dali mi pace za 0 zł , to jakim cudem teraz mam za niego płacić 15 zł dzierżawy co miesiąc. Ja proponowałem że dziś przyjmuję 68 zł za całość z darmowym dekoderem , ewentualnie mogę zejść do 75 zł. Niestety na tę chwilę ponoć nie ma takich możliwości i już więcej takiej oferty może nie być. Czyli na dzien dzisiejszy 83 zł za c+optimum,plus 9xhd plus pace 500gb to jest "najlepsza oferta na rynku" i "jeśli tego nie przyjmę to lepszej oferty już nie będzie". A "może być już tylko drożej" i "będę żałował, iż dziś nie przyjąłem tej fantastycznej oferty". Tylko czemu akurat dziś tak poszaleli z tymi telefonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

negocjuję tak jak wiele osób na forum. Stanęło 47 zł za kompakt+ lub 57 za optimum + canal. Ale upierają się w sprawie opłaty za dzierżawę pace 500 gb - 15 zł. Teraz płacę 68 za optimum + canal plus (po podwyżce od maja 78 złotych) ale dekoder mam za 0 zł. Moje pytanie - czy ktoś negocjował podobne warunki i dostał pace 500 gb za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie dostal bo po prostu nie ma darmowych pvrow od ~2 miechow?

 

Dziękuję za odpowiedź :smile: Szkoda, to podraża ofertę i w konsekwencji będę płacił więcej aniżeli dzisiaj.

Chciałem kupić prywatny dekoder HD, ale nie będę mógł korzystać ani z VOD ani z Canal+ na życzenie. Kilka złotych jest do przyjęcia, ale 15 to za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walcz o 10 zł. Myślę, że jak ich przyciśniesz, będziesz podkreślał, że wahasz się z powodu zbyt wyskoiej ceny za PVR, to dadzą Ci za 10 zł, co jest maximum w tym momencie, co można wytargować za PVR. Nowi klienci mają PVR za 10 zł, więc sądzę, że obecnycm przy przedłużeniu też moga dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...