Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mnie wczoraj mijał ostatni dzień na zmianę warunków aneksu. Warunki z aneksu standardowe (9 mieś. zniżki na pakiet, 8 na opcje dodatkowe). Miałem Optimum + Canal+ i z takiego zestawu korzystałem już dosyć długo (około 5 lat). Ponieważ w planach mam zakup nowego TV, postanowiłem przejść na Optimum HD, wziąć Canal+ HD i HBO HD.

Ok, co do braku możliwości negocjacji cen upustu już przywykłem i się z tym pogodziłem, choć uważam politykę Cyfry w tym zakresie za "lekko niepoważną". Zadziwił mnie jednak konsultant, który z uporem maniaka powtarzał, że w ramach aneksu możliwe jest kupno dekodera HD za 149 pln, ale jest to TYLKO dekoder Sagema. Nie mogę wziąć Philipsa. Przekonany, że tak jest, zgodziłem się (papier na zakup dekodera wystawiają na konkretny model).

Czy to prawda, że takie zasady obowiązują? jesli nie, to poradźcie, w jaki sposób delikatnie zasygnalizować Cyfrze, że wprowadziła mnie w błąd (rozmowy są zdaje się nagrywane?), ewentualnie gdzie zadzwonić i przedstawić całą sprawę?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już raz zgłaszałem, poprzednim razem konsultantka "zapomniała" mi powiedzieć, że zamiast umowy na 18 miesięcy mogłem wybrać też opcję na 13 ;) co do zasady rozumiem na czym polega praca konsultanta, ale już nie rozumiem jak ktoś bezczelnie kłamie, albo coś ukrywa.

ale ok, napiszę i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bólem serca postanowiłem zostać z cyfrą, ale tylko ze względu na sport. I teraz mam pytanie lepiej przedłużyć starą umowę czy wziąć jako nowy klient? Poprzednia umowa jest na siostrę więc moge z niej zrezygnować. Po nowym roku będzie jeszcze obowiązywała obecna promocja czy jest tylko do 31 grudnia? Aha i jeszcze jedno jeśli nie wysłał bym wypowiedzenia to umowa przechodzi na czas nieokreślony, ale wtedy będę musiał płacić za kanały bez żadnych zniżek? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzylem umowe z cyfra na okres 19 miesiecy- Pakiet optimum HD. Koszt pakietu przez caly okres trwania umowy 64,79zl . Dekoder Pace 500 GB bezpłatnie.

 

hello, jako ze blondynka to musze proste pytania zadawac ;-)

 

chcialabym pakiet HBO (lubie filmy)

chcialabym opcje canal + (czyli wszsystkie canal+ i sport) do tego eurosport (sporty dla znajomych chlopakow co wpadaja)

chcialabym dekoder HD (mam duzy telewizor HD)

dekoder z nagrywaniem (przydaje sie bo mam teraz i wiem;-)

 

co mam wybrac zeby srednia cena umowy byla jak najnizsza?

 

jak zrobic, zeby dekoder z nagrywaniem byl za darmo??

 

buziaczki za szybkie odpowiedzi :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cyfra ma natarczywych konsultantów. Dzwoni dzisiaj, mówię od razu że nie jestem zainteresowany, ale nic konultant mówi 5 minut o wspaniałym pakiecie canal+. Mówię że 24zł(chyba tyle) za drogo, ten że za 10 sekund odezwie się jak porozmawia z kierownikiem, śmiać mi się chciało jak to usłyszałem. No to poczekał te 10 sekund i odzywa się z ofertą 17 zł i dalej wychwala. Czy ja muszę być niemiły, żeby gość przestał gadać? Nie to znaczy nie. Proste słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko przedluzylem umowe na warunkach jakie wszyscy tu pisza wzialem multiroom ,te dwie karty i Pani kaze mi czekac na pismo z cyfry z ktorym mam sie zglosic do sklep w miescie w ktorym mieszkam.Na to pismo musze czekac do 14 dni a niektorzy pisze ze przedluzyli umowe i od razu udali sie do punktu cyfry po odbior drugiej karty .jak to w koncu jest ?Musze czekac na to pismo czy moge isc a druga sprawa jaki tuner wybrac do tego multiroomu?

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o odpowiedź OSOBY ZORIENTOWANEJ, może pracownika Cyfra+.

Mam umowę do końca stycznia. Proponują mi:

Optimum SD – 9 miesięcy 50%

Canal+ SD – 8 miesięcy 50%

HBO SD – 8 miesięcy 50%

Dekoder PVR 15 zł przez 12 miesięcy, 20 zł przez 7 miesięcy (dotychczas płaciłem).

Na pytanie, czy jest szansa na bezpłatny dekoder, usłyszałem, że w mojej sytuacji najlepiej poczekać do stycznia, wtedy może będzie nowa oferta i darmowe PVR.

Umowy nie wypowiadałem (jak rozumiem, to ostatni moment, by to zrobić). Czy warto czekać do stycznia (ryzykując, że darmowy PVR zrekompensują sobie gorszą ofertą podstawową, np. upustem 30%, i na jedno wyjdzie), wypowiadać umowę teraz (licząc, że w styczniu będą dla mnie milsi) czy jednak akceptować obecnie proponowane warunki (ew. dodatkowo walcząc o 30 dni na renegocjację, gdyby pojawiło się coś ciekawszego)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nie słuchajcie się kobiet;) Dzisiaj żona przekonała mnie, że będąc z młodym na spacerze załatwi sprawę... No i załatwiła;) Jeden dekoder za 199, drugiego nie wzięła wcale bo proponowali tylko dzierżawę. Zapomniała karty, która podobno się aktywowała (na szczęście wróciła się i nie miała daleko). Teraz musze drugi dekoder znaleźć na allegro. Rozumiem, że stara karta może iść do nowego dekodera a z tą nową poczekać na ten z Allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem im wypowiedzenie przed świętami i prawdę mówiąc,nie spodziewam się żadnych ciekawych propozycji.Jakim sposobem komuś tu wcześniej wyliczono średnio umowę na 19 m-cy(optimum HD,Pace 500GB)na 64 zł?Mnie dystrybutor obliczył średnią optimum(ale SD i bez zadnego dekodera)na 68 zł.Do tej pory miałem komfort z canal plus(bez HD)za 54,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak to jest z tymi papierami od Cyfry przy przedłużaniu? Przedłużałem umowę przez telefon w pierwszym bądź drugim tygodniu grudnia i do tej pory czekam aż umowa/aneks czy co tam jeszcze przyjdzie pocztą ale do tej pory się nie odczekałem, a mamy już 28 grudnia - za 3 dni kończy mi się umowa. W związku z tym mam pytanie, co jeżeli do piątku nie dojdą papiery? Czy wyłączą mi sygnał 1 stycznia? Czy jeżeli papiery przyjdą po nowym roku to nadal obowiązują mnie te warunki, które ustaliłem w rozmowie z konsultantem, czyli m.in. wynajem PVR za 0 zł/mc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o rade?

 

chcialabym pakiet HBO (lubie filmy)

chcialabym opcje canal + (czyli wszsystkie canal+ i sport) do tego eurosport (sporty dla znajomych chlopakow co wpadaja)

chcialabym dekoder HD (mam duzy telewizor HD)

dekoder z nagrywaniem (przydaje sie bo mam teraz i wiem;-)

 

co mam wybrac zeby srednia cena umowy byla jak najnizsza?

 

jak zrobic, zeby dekoder z nagrywaniem byl za darmo??

 

buziaczki za szybkie odpowiedzi :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@burdi4"

Zapomniałeś dodać, że te warunki uzyskałeś rok temu - obecnie nie ma niestety na to szansy. Ja liczę na to, że w styczniu uda się mi uzyskać warunki takie jakie ma Jarek (jak na razie proponują standardowe opłaty za PVR). Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane

fakt,że to było nie cały rok temu ale ja w pierwszej kolejności wysyłam rezygnację z umowy a póżniej 2-3 rozmowy z konsultantem c+,mówię,że n-ka jest za 48 zł i działa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o rade?

 

chcialabym pakiet HBO (lubie filmy)

chcialabym opcje canal + (czyli wszsystkie canal+ i sport) do tego eurosport (sporty dla znajomych chlopakow co wpadaja)

chcialabym dekoder HD (mam duzy telewizor HD)

dekoder z nagrywaniem (przydaje sie bo mam teraz i wiem;-)

 

co mam wybrac zeby srednia cena umowy byla jak najnizsza?

 

jak zrobic, zeby dekoder z nagrywaniem byl za darmo??

 

buziaczki za szybkie odpowiedzi :oops:

 

noto pakiet HBO HD, C+ tak samo możesz, przez 8 miesięcy masz 50% zniżki. a dekoder to musisz wypowiedzenie wysłać i targuj się. powiedz że chciałbyś za free a jak nie to trudno i inna platforma. powinno podziałać ;) musisz czekać prawie do końca umowy bo tak to będzie Ci odrazu ciężko wyrwać dekoder. a poza tym to zależy od konsultanta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem punkt C+ w którym kupiłem zestaw w poprzednim roku.

Pan przedstawił mi ofertę bardzo podobną którą usłyszałem w rozmowie z konsultantem.

 

Pakiet który obecnie posiadam: Optimum HD (Komfortowy+ HD), C+ HD 5xHD, Filmbox, PVR.

Chcę (chciałem) zmienić na Kompakt, C+, PVR umowa na 19 miesięcy.

Zniżki proponowane: 50% przez 7 miesięcy na Kompakt, C+ 50% przez 8 miesięcy bez możliwości wyłączenia do końca umowy,

dekoder 15zł/miesięcznie. Przeliczyłem że średnio będę płacił 68zł/miesięcznie czyli mniej więcej tyle co teraz

za pakiet wyższy i opcje HD. Zapytałem dlaczego w tym roku promocje są takie słabe w porównaniu do poprzedniego roku.

Pan odpowiedział że C+ musi sobie odbić koszty dołączenia wspaniałych, nowych kanałów.

 

Uważam że C+ w przesadzili z pewnością siebie i tym że większość abonentów pozostanie u nich na zawsze

bez względu na dyktowane warunki. Myślę że czekanie do stycznia nie przyniesie nic przełomowego a raczej odwrotnie.

Promocja N trwa do końca roku a później zapewne nie będzie już tak atrakcyjna.

Widać w tym roku C+postanowił sprawdzić wytrwałość i wierność swoich klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczyłem że średnio będę płacił 68zł/miesięcznie czyli mniej więcej tyle co teraz

za pakiet wyższy i opcje HD. Zapytałem dlaczego w tym roku promocje są takie słabe w porównaniu do poprzedniego roku.

 

 

Ludzie czego Wy chcecie dostajesz więcej niż miałeś, cena "mniej więcej tyle co teraz" i narzekasz że promo słabe? Może za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czego Wy chcecie dostajesz więcej niż miałeś, cena "mniej więcej tyle co teraz" i narzekasz że promo słabe? Może za darmo?

Nie za darmo. Chcę obniżyć pakiet o jeden w dół z Optimum HD na Kompakt bez HD, C+ z HD na bez HD

i proponują mi za 20% mniej kanałów te same lub nawet trochę wyższe opłaty i dłuższą umowę.

Jeśli to jest dla kogoś logiczne to gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...